Program telewizyjny na czwartek, 26.09.2019. Co obejrzeć 26 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 26.09.2019? W programie TV na czwartek m.in. półfinał ME 2019 w siatkówce mężczyzn, "Chłopaki nie płaczą", "Najgorszy kucharz" i "Czas na przyjaźń". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 26 września 2019!

Multimedia

Program tv na czwartek, 26.09.2019 r.:

To już najważniejsza część mistrzostw Europy 2019. W czwartek w Lublanie i w piątek w Paryżu rozgrywane będą mecze półfinałowe. Słoweńcy w pierwszej fazie turnieju występowali w grupie C, w której zajęli drugie miejsce za Rosjanami. Przegrali ze Sborną 0:3 i 1:3... z Macedonią Północną. Rozbili natomiast 3:0 Białoruś i Turcję oraz wygrali 3:1 z Finlandię. W 1/8 finału uporali się z Bułgarią (3:1), a następnie odwdzięczyli się Rosjanom w ćwierćfinale.
Polska - Słowenia - TVP2 i Polsat, godz. 20:20

Najgorsi kucharze w Polsce będą uczyć się sztuki gotowania od profesjonalistów. Celem programu jest uczynienie z kulinarnych ignorantów prawdziwych pasjonatów. Uczestników do udziału w programie zgłaszają zniecierpliwieni bliscy: mężowie, żony oraz wiecznie głodne dzieci. W dziesięciu odcinkach bohaterowie będą zgłębiali tajniki gotowania pod nadzorem dwóch zawodowych szefów kuchni. W programie weźmie udział 16 osób, podzielonych na dwie drużyny, pod przewodnictwem dwóch mentorów: Dariusza Kuźniaka i Marcina Kuca.
"Najgorszy kucharz" - TVP2, godz. 20:50

Małżonkowie z 15-letnim stażem, Mia i Lance, organizują świąteczny weekend dla przyjaciół. Zapraszają drużbę, Harpera, i kolegów z czasów studiów: Quentina, Jordan, Robyn, Murcha, Candy i Shelby. To ich pierwsze spotkanie od ślubu Mii i Lance'a. Każde z nich ma za sobą doświadczenia emocjonalne oraz zawodowe, lecz w grupie dawne rywalizacje i uczucia szybko odżywają. Wychodzą też na jaw skrywane tajemnice.
"Czas na przyjaźń" 0 TVN7, godz. 21:00

Program rozrywkowy, w którym samotne osoby odkrywają, że były na kilku randkach, wcześniej o tym nie wiedząc. Spotkania są organizowane przez przyjaciół osób poszukujących drugiej połówki. Randki zostaną zarejestrowane przez ukryte kamery. "Wkręceni w randkę" to program pełen humoru i zaskakujących zwrotów akcji. W każdym odcinku pojawia się jedna osoba, która nie znalazła jeszcze miłości. Program prowadzi Anna Lucińska. Pomaga ona przyjaciołom singli wytypować trzy osoby - kandydatki albo kandydatów na partnera.
"Wkręceni w randkę" - TVP2, godz. 21:45

Kuba Brenner, młody skrzypek, przypadkowo wplątuje się w gangsterskie porachunki. Zgadza się pomóc Oskarowi, nieśmiałemu i zakompleksionemu przyjacielowi, w skorzystaniu z usług agencji towarzyskiej. Po upojnym wieczorze spędzonym z dwiema dziewczynami w mieszkaniu wujka Oskara okazuje się, że chłopcy są niewypłacalni. Opiekun dziewczyn zabiera więc figurkę z kolekcji wuja. Chłopcy postanawiają ją odzyskać. Kuba zastawia skrzypce w lombardzie i udaje się do agencji, by wykupić cenny przedmiot.
"Chłopaki nie płaczą" - TVN, godz. 22:30

Anderson traci ukochaną, która w jego mniemaniu jest miłością jego życia. Mężczyzna jest przekonany, że już nigdy się nie zakocha. Pod wpływem sugestii najlepszego przyjaciela Anderson spontanicznie oświadcza się przygodnie poznanej kelnerce, Katie. Deklaracja zmienia jego życie. Katie nieoczekiwanie zgadza się go poślubić. Katie i Anderson zdobywają szansę, by odkryć, czym właściwie jest miłość.
"Weselna gorączka" - TVP2, godz. 22:45

Matylda jest artystką, która ceni sobie niezależność. Ponieważ w jej świecie nie ma miejsca na stałego partnera, postanawia znaleźć mężczyznę, który byłby tylko dawcą nasienia. Formułuje wymagania względem ewentualnego kandydata i zamieszcza ogłoszenie w gazecie. Odpowiada na nie Bartek, szef kuchni w eleganckiej restauracji, w wolnym czasie piszący książkę kucharską. Choć robi on na kobietach piorunujące wrażenie, jest nieśmiałym romantykiem, szukającym miłości na całe życie.
"Rozmowy nocą" - Polsat, godz. 23:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 25.09.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×