Program telewizyjny na czwartek, 27 grudnia 2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na czwartek, po świętach to m.in. koncert Muzyka wolności - Poznań 2018 oraz wielki kinowy przebój "Vanilla Sky" z Tomem Cruisem i Penelope Cruz w rolach głównych. Sprawdź nasz program tv na 27 grudnia! Będzie, co oglądać!

Multimedia

Program tv na czwartek, 27 grudnia 2018 r.:

Mary jest ambitna i pracowita. Uchodzi za atrakcyjną i wartościową dziewczynę, ale nie ma szczęścia w miłości. Ojciec postanawia wreszcie wyswatać córkę z jej dawnym znajomym, Massimo. Pewnego dnia bohaterka cudem unika wypadku. Nieznajomy, doktor Steve Edison, ratuje jej życie. Między nią a doktorem nawiązuje się przyjaźń, która wkrótce przeobraża się w mocniejsze uczucie. Dziewczyna czuje, że szczęście się do niej uśmiechnęło, ale wkrótce przeżywa szok. Steve jest narzeczonym Fran, klientki, dla której Mary przygotowuje przyjęcie weselne.
"Powiedz tak" - TV Puls, godz. 20:00

Mieszkająca w podmiejskich slumsach 20-letnia Honey Daniels marzy o karierze tancerki. Pewnego dnia tańczącą w klubie dziewczynę zauważa wpływowy magnat muzyczny Michael Ellis i oferuje jej kontrakt. Ellis nie ma wobec niej uczciwych zamiarów. Stawia ultimatum - pomoże jej, jeśli zostanie jego kochanką. Sugeruje, że w przeciwnym razie dziewczyna nie ma czego szukać w muzycznym biznesie. Honey odrzuca ofertę, ale nie zamierza rezygnować z kariery. Otwiera studio tańca. Nieoczekiwaną pomoc znajduje w młodym czarnoskórym raperze.
"Honey" - TVN7, godz. 20:00

Relacja z koncertu, który został zorganizowany w celu upamiętnienia 100. rocznicy wybuchu powstania wielkopolskiego. Na Stadionie Miejskim w Poznaniu wystąpią m.in.: Perfect, Kayah, Edyta Górniak, Lady Pank, Andrzej Piaseczny, Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska, Margaret, Kamil Bednarek, Natalia Szroeder, Kasia Kowalska i Michał Szpak. Koncert składa się z trzech części, a tłem będą filmowe nawiązania do wydarzeń historycznych ukazujących bohaterów powstania.
Muzyka wolności - Poznań 2018 - TVN, godz. 20:00

Maggie i Rose są siostrami. Pierwsza - zgrabna i atrakcyjna, lubi się bawić i niczym się nie przejmuje. Z trudem ukończyła szkołę średnią, nie ma stałej pracy ani mieszkania. Druga walczy z nadwagą, unika imprez, a wolny czas spędza samotnie, jest ambitna i pracowita, robi karierę w kancelarii prawniczej. Pewnego dnia Maggie wprowadza się do siostry, lecz ta, po kolejnej awanturze, wyrzuca ją z domu. Dziewczyna wyjeżdża do babci na Florydę. Jej przybycie wprowadza poruszenie w życie starszej pani. Tymczasem Rose postanawia zmienić otoczenie.
"Siostry" - Polsat, godz. 20:10

Na podstawie banalnego objawu, Shaun rozpoznaje u salowego raka trzustki. Melndez nie wierzy w diagnozę, ale każe zrobić Paulowi wszystkie badania, ukrywając ich cel, by go nie straszyć. To znowu stanowi problem dla Shauna. W SOR - ze nastolatka prosi o operację kosmetyczną krocza. Doktor Lim początkowo chce ją odesłać, ale w końcu bada dziewczynę i odkrywa, że jest ona ofiarą żeńskiego obrzezania. Lim postanawia pomóc Ashy bez powiadamiania rodziców, którzy albo sami okaleczyli córkę, albo przynajmniej wiedzą, kto to zrobił. Glassman odrzuca wszystkich neurochirurgów, którzy mogliby go operować. Shaun bezskutecznie próbuje mu pomóc w wyborze, a dr Blaize ucieka się nawet do szantażu.
"The Good Doctor" odcinek 20. sezon 2. - TVP2, godz. 20:45

David Aames jest młody, przystojny i bogaty. Gdy na jednym z przyjęć poznaje tajemniczą Sofię Serrano, porzuca dla niej dotychczasową kochankę, piękną Julię. Ta z zemsty powoduje wypadek samochodowy, w którym sama ginie i ciężko rani wiarołomnego kochanka. Zmasakrowana twarz, której stanu nie poprawiają kolejne operacje plastyczne, wpędza Davida w depresję. Chodzi w masce, przestaje się widywać nawet z Sofią. Stopniowo David traci kontakt z rzeczywistością.
"Vanilla Sky" - Polsat, godz. 22:55

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 27.12.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×