Program telewizyjny na czwartek, 5 lipca 2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na czwartek, 5 lipca - w telewizji m.in. rozwód Danki i Marka i poszukiwania następcy Rafała Maślaka, czyli półfinał wyborów Mister Polski 2018. Oprócz tego filmy i seriale. Sprawdź nasz program tv i bądź na bieżąco.

Multimedia

Program telewizyjny na środę, 4 lipca 2018 r.:

W muzeum antycznym ekspertka Soo Lin Yao pracuje do późnych godzin. Gdy słyszy niepokojące odgłosy, wychodzi z pomieszczenia. Dostrzega coś, co ją przeraża. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna zniknęła. Z banku, w którym doszło do włamania, nic nie zginęło, lecz na ścianie pojawiły się wymalowane sprayem symbole. Sherlock odkrywa, że wiadomość była skierowana do Edwarda van Coona, który tego dnia nie pojawił się w pracy. Holmes dostaje się przez balkon do jego mieszkania. Znajduje gospodarza martwego. Wkrótce ginie dziennikarz Brian Lukis.
"Sherlock" sezon 1. odcinek 2. - Stopklatka TV, godz. 20:00

Jay i Annie są małżeństwem od dziesięciu lat. Para ma dwójkę dzieci. Mimo że bardzo się kochają, to w ich związku zaczyna brakować ognia. Aby znów poczuć emocje w sypialni, postanawiają wypróbować wszystkie pozycje z poradnika "Radość z seksu" i nagrać to na wideo. Niestety, pikantny filmik trafia na iPady znajomych, a zdesperowana para robi wszystko, żeby usunąć go z sieci.
"Sekstaśma" - Polsat, godz. 20:05

USA, lata 50. XX w. April i Frank Wheelerowie są z pozoru szczęśliwym małżeństwem mieszkającym z dwójką dzieci na przedmieściach w stanie Connecticut. Oboje nie mogą pogodzić się z faktem, że zostali wtłoczeni w bezbarwną małomiasteczkową społeczność. April często wraca wspomnieniami do dni, kiedy mogła wybrać karierę aktorską. Frank ma dobrze płatną, lecz nudną pracę. Przeciętność rodzi w nich frustrację i zaczyna niszczyć wzajemne uczucie. Zdeterminowana April proponuje mężowi przeprowadzkę do Paryża.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Droga do szczęścia" - HBO, godz. 20:10

Robert walczy ze wszystkich sił o opiekę nad Stasiem. Jednak kuratorka sądowa bardziej wierzy Oldze i jej siostrze, Ninie. Urzędniczka jest przekonana, że Robert stosuje przemoc fizyczną! Dla Tadeusiaka to już za wiele - decyduje się na ostateczny, desperacki krok. Wbrew protestom Weroniki porywa Stasia! Dziś rozprawa rozwodowa Zimińskich. Podczas niej Danka potwierdza, że pomiędzy nią a mężem nastąpił całkowity rozpad pożycia - również uczuciowego... czytaj więcej
"Na Wspólnej" odcinek 2708. - TVN, godz. 20:15

Półfinał konkursu Mister Polski, w którym widzowie zobaczą najprzystojniejszych panów z całego kraju w rywalizacji o zakwalifikowanie się do finału. Kandydaci zaprezentują się w kilku odsłonach, a wieczór uświetnią występy popularnych gwiazd muzyki... czytaj więcej
Półfinał Mistera Polski 2018 - TV4, godz. 21:00

Thomas Adam popełnił 15 lat temu zbrodnię w USA i został skazany na dożywotnie więzienie. Po kilku latach pobytu za kratami został jednak wypuszczony na wolność i rozpoczął pracę dla FBI, stając się cennym pomocnikiem w ściganiu najgroźniejszych przestępców. Thomas ma bowiem niezwykły dar: dotykając przedmiotów potrafi zobaczyć związane z nimi wydarzenia, odsłonić sekrety, które skrywają. Kiedy okazuje się, że jego młodszemu bratu, Erikowi, porucznikowi francuskiej policji kryminalnej w Aix - en - Provence, grozi śmiertelne niebezpieczeństwo, Thomas wraca do Francji, by go chronić.
"Kontakt" odcinek 1. - TVP2, godz. 22:05

Christine budzi się w łóżku z człowiekiem, którego nie zna, w obcym domu. Mężczyzna uspokaja, że jest jej mężem, Benem. Wyjaśnia, że przed dziesięcioma laty uległa wypadkowi, w wyniku którego jej mózg doznał uszkodzenia. Od tamtej pory budzi się każdego ranka, nie pamiętając niczego, co wydarzyło się po wypadku. Jej terapię prowadzi dr Nasch, który prosi, by nagrywała swoje doświadczenia. Każdego dnia przypomina jej o kamerze. Gdy nagrania zaczynają odbiegać od tego, co relacjonuje mąż, Christine postanawia odkryć prawdę o przeszłości.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Zanim zasnę" - TVN, godz. 22:35

Zobacz galerię

TOP5 filmów o superbohaterach

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 5.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×