Program telewizyjny na czwartek, 5.09.2019. Co obejrzeć 5 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 5 września 2019 roku. Na co dzisiaj macie ochotę w TV? Zdecyduje się na film, serial czy program rozrywkowy? Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji! Oto program TV na czwartek, 5.09.2019.

Multimedia

Program tv na czwartek, 5.09.2019 r.:

Czworo dorosłych ludzi wraca do rodzinnego domu, by pochować zmarłego ojca. Spędzą cały tydzień w domu, w którym wciąż mieszka ich nadopiekuńcza matka, Hillary. Wspólnie spędzony czas będzie okazją, by poukładać wzajemne relacje i odbudować rodzinne więzi.
"Powiedzmy sobie wszystko" - TVN 7, godz. 20:00

Orlando planuje urodzinową niespodziankę dla Mariny, znacznie młodszej od siebie partnerki. Prezent wręcza podczas romantycznego wieczoru, który spędzają w Santiago. Po powrocie do domu mężczyzna nieoczekiwanie słabnie. Marina zabiera go do szpitala, gdzie musi skonfrontować się z rodziną Orlanda, a także z wrogo nastawioną służbą zdrowia i policją. Wskutek tragicznych wydarzeń kobieta będzie musiała walczyć o prawo do uczuć i godności, a nawet do przeżywania żałoby.
"Fantastyczna kobieta" - Ale kino+, godz. 20:10

Na przedmieściach Tarnowskich Gór Michał wraz z żoną otworzyli restaurację, w której można zjeść tradycyjny śląski obiad. Lokal ma dużą salę dla gości i sporą kuchnię, a wyłącznie żeńskim personelem dowodzi charakterna szefowa kuchni. Niestety, kobieta czuje się przytłoczona nadmiarem obowiązków i niedoceniana, a pozostałe pracownice toczą spory nie tylko między sobą, ale potrafią także obrazić się na właścicieli. Ci mają dosyć napiętej atmosfery i braku gości, więc postanawiają zwrócić się o pomoc do Magdy Gessler.
"Kuchenne rewolucje" - TVN, godz. 21:30

Multimilioner John Hammond zaprasza parę naukowców, dr. Alana Granta i dr Ellie Sattler, na swoją wyspę, na której udało mu się stworzyć park jurajski. Nim udostępni park publiczności, chce pokazać go naukowcom i poznać ich opinię. Główną atrakcją są dinozaury, które zostały ożywione dzięki genetykom. Naukowcy i wnuki Hammonda zwiedzają park w specjalnym samochodzie sterowanym komputerowo. Niespodziewanie nad wyspą zaczyna szaleć tropikalna burza, w wyniku której ludzie tracą możliwość kontrolowania prehistorycznych gadów.
"Jurassic Park" - TV 4, godz. 21:40

Nieśmiały i zagubiony 30-letni taksówkarz Jurek K. uważa się za pechowca i nieudacznika. Zdarza się jednak coś, co zmienia jego życie. Niezwykłe podobieństwo do płatnego zabójcy o pseudonimie Kiler sprawia, że Jurek zostaje aresztowany. Międzynarodowa sława kryminalisty zyskuje mu podziw i szacunek ludzi, z którymi przychodzi mu dzielić celę, policjantów i więziennej służby. Spotyka się też z zainteresowaniem płci przeciwnej. Gdy zostaje odbity przez gangsterów, którzy żądają od niego wykonania brudnej roboty, postanawia działać.
"Kiler" - TVN, godz. 22:35

Detektyw Jack Palmer otrzymuje od paryskiego prawnika zadanie odszukania Ange'a Leoniego, na którego czeka pokaźny majątek wygrany na loterii. Wkrótce okazuje się, że poszukiwany nie jest zwykłym mieszkańcem Korsyki, a Palmer zaczyna żałować, że podjął się misji. Leoniego nie tylko trudno znaleźć, ale szukanie go jest zajęciem wysoce niebezpiecznym. Korsykanin to przywódca separatystów znajdujący się na policyjnej czarnej liście. Wykonując zlecenie, Palmer trafia na wyspie na ślad mrocznej tajemnicy.
"Grunt to rodzinka" - TVP2, godz. 22:45

Po przybyciu do nowego miasta nastoletnia Alicja nie może znaleźć dla siebie miejsca. Ignorowana przez matkę i ojca, szuka akceptacji wśród rówieśników. W szkole imponuje jej Milena, która zwraca uwagę pewnością siebie i białymi kozaczkami. Ulubionym zajęciem dziewczyny i jej przyjaciółek - Kai i Julii, jest dbanie o wygląd. Nastolatki w galeriach handlowych zaczepiają mężczyzn, proponując seks w zamian za upominki. Alicja zaczyna się do nich upodabniać. Zakochany Michał staje się dla Mileny rywalem w walce o duszę dziewczyny.
"Galerianki" - Polsat, godz. 23:25

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×