Program telewizyjny na czwartek, 9.07.2020. Co obejrzeć w czwartek, 9 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 9 lipca 2020 roku. Macie dzisiaj ochotę na film, serial, a może program rozrywkowy? Oj, będzie się działo w telewizji! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 9.07.2020.

Multimedia

Program tv na czwartek, 9 lipca 2020 r.:

Nick Marshall za wszelką cenę chce awansować na dyrektora agencji reklamowej. Zarząd jednak znalazł na to miejsce lepszego kandydata - kobietę. Nick coraz częściej zaczyna sięgać po alkohol. Przydarza mu się nieszczęśliwy wypadek, którego skutkiem ubocznym jest szczególna zdolność poznawania myśli kobiet. Najpierw jest trochę przerażony nowym darem, ale z czasem zaczyna robić z niego użytek. Teraz Nick rozpoczyna walkę o wymarzone stanowisko.
"Czego pragną kobiety" - Polsat, godz. 20:05

Adam Jones to charyzmatyczny szef kuchni, który w młodym wieku zyskał rozgłos jako guru paryskich restauratorów. Podążał własną ścieżką i tworzył intrygujące połączenia smaków, lecz nie udźwignął ciężaru sławy. Zniknął z pierwszych stron gazet i nikt nie wiedział, co się z nim dzieje. Powraca wolny od uzależnień, by spróbować sił w centrum kulinarnego Londynu. Kierując utalentowanymi ekscentrykami, chce stworzyć najlepszą restaurację na świecie. Uczucie do pięknej Helene może stać się przeszkodą na drodze do zdobycia trzeciej gwiazdki Michelin.
"Ugotowany" - TVP 2, godz. 20:10

Dramat o outsiderkach, którym trudno o należne miejsce w społeczeństwie Maghrebu, w reżyserii Marokanki Maryam Touzani. Casablanca. Owdowiała Abla, matka ośmioletniej Wardy, prowadzi małą piekarnię. Pewnego dnia do jej drzwi puka nieznajoma dziewczyna. Ciężarna Samia przyjechała z prowincji i szuka pracy w mieście. Abla przyjmuje ją pod swój dach.
"Adam" - Ale kino+, godz. 20:10

Toni i Paul są najlepszymi przyjaciółmi. Pierwszy uwielbia swój ekspres do kawy. Drugi jest przywiązany do swojego smartfona. Toni nie wyobraża sobie życia bez tabletek na porost włosów, a Paul nie może funkcjonować bez Amazona, Siri i ukochanych trampek. W końcu postanawiają zrezygnować ze wszystkich swoich rzeczy na 100 dni i codziennie odzyskiwać po jednej z nich. Podjęte wyzwanie uświadamia im, że jedyną rzeczą, bez której naprawdę nie mogą się obyć, jest ich przyjaźń.
"100 rzeczy" - HBO, godz. 20:10

Pełnometrażowa kontynuacja wielokrotnie nagradzanego serialu, która kolejny raz przenosi widzów do początków XX wieku, aby podglądać życie brytyjskiej arystokracji. Para królewska postanowiła odwiedzić posiadłość Downton Abbey, gdzie mieszka rodzina Crawleyów. Rozpoczynają się wielkie przygotowania, aby godnie podjąć znakomitych gości.
"Downton Abbey" - CANAL+, godz. 21:00

Gdy pewnego dnia życie Kariny zamienia się w pasmo nieszczęść, kobieta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i "podkolorować" rzeczywistość. Niestety, uruchomiony festiwal małych i dużych kłamstw wymyka się jej spod kontroli, doprowadzając do wielu nieprzewidzianych sytuacji. W konsekwencji wszyscy bohaterowie będą musieli zrobić porządek zarówno w swoim życiu, jak i w swoich sercach.
"Narzeczony na niby" - Polsat Film, godz. 21:00

Reżysera prześladują współpracownicy, kochanka, żona, dziennikarze. Anselmi jest oblężony przez tłum osób, z których każda czegoś od niego oczekuje. Producent naciska, by zacząć zdjęcia do nowego dzieła. Problem w tym, że Anselmi nie ma pojęcia, o czym ma być ten nowy film. Cierpi na twórczą niemoc. Zestresowany, ucieka w świat snów i marzeń na jawie, błądzi myślami po czasach dzieciństwa, wspomina dawne erotyczne fascynacje.
"Osiem i pół" - TVP Kultura, godz. 21:20

Bóg potrzebuje pomocnika, który mógłby zrealizować jego plan. Wybór pada na prezentera wiadomości w stacji telewizyjnej, Evana Baxtera, który został wybrany do Kongresu. Baxter na początku kariery naraża się ekologom i Stwórcy, popierając ustawę nieprzychylną środowisku. Wkrótce Evan zaczyna otrzymywać tajemnicze przesyłki, w których znajdują się antyczne narzędzia ciesielskie i drewno. W końcu Bóg informuje przerażonego śmiertelnika o nadchodzącym potopie i nakazuje mu zbudować arkę, w której Evan zgromadzi pary wszystkich żyjących gatunków.
"Evan Wszechmogący" - TVN, godz. 22:00

Samotna matka, podejmuje pracę w klubie nocnym w Miami. Rozbiera się na scenie by zarobić pieniądze i nie stracić opieki nad dzieckiem. Jej taniec przyciąga uwagę przesiadującego tam kongresmana. Niestety, mężczyzna jest bardzo natrętny. Nie powstrzyma się przed niczym - nawet przed morderstwem - by ją zdobyć.
"Striptiz" - TVN 7, godz. 22:25

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 9.07.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×