Program telewizyjny na niedzielę, 10.01.2021. Co obejrzeć 10 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 10.01.2021 roku? W programie TV na niedzielę m.in. "Osiecka", "Matrix", "Sanatorium miłości", "Dirty dancing" czy "Armagedon". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 10 stycznia 2021 roku!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 10 stycznia 2021 r.:

Szef NASA Dan Truman i jego zespół odkrywają, że w stronę Ziemi zmierza olbrzymia asteroida, powierzchnią równa Teksasowi. Jej zderzenie z planetą spowoduje zagładę. Truman pospiesznie opracowuje plan ocalenia. Jego koncepcja zakłada dotarcie do asteroidy promem kosmicznym i umieszczenie ładunków nuklearnych w wywierconych wcześniej otworach. Ich wybuch rozerwie asteroidę. Truman zwraca się o pomoc do Harry'ego Stampera, specjalisty w dziedzinie wiertnictwa.
"Armagedon" - TV Puls, godz. 20:00

Lata 60. XX wieku. Ben Aronoff postanawia porzucić pracę w firmie budowlanej i przeprowadzić się z rodziną do Miami. Mężczyzna chce otworzyć firmę produkującą łodzie motorowe. Powoli zdobywa pozycję w środowisku miłośników sportów motorowodnych. Nawiązuje kontakty biznesowe z The Beatles i George'em Bushem, a także z gangsterami, którzy wykorzystują szybkie łodzie do przemytu narkotyków z Ameryki Południowej do Stanów Zjednoczonych.
"Szybki jak śmierć" - Polsat, godz. 20:00

Thomas Anderson wiedzie podwójne życie - jest programistą w dużym koncernie i genialnym hakerem o pseudonimie Neo. Od dłuższego czasu instynkt podpowiada mu, że coś dzieje się z otaczającym światem, a pytanie, czym jest matrix, spędza mu sen z powiek. Pewnego dnia nawiązuje z nim kontakt tajemniczy Morfeusz, który obiecuje, że odkryje prawdę o rzeczywistości. Okazuje się, że życie jest tylko symulacją, kontrolowaną przez programy komputerowe. Tylko Neo może zmienić ten ponury stan rzeczy.
"Matrix" - TVN, godz. 20:05

Osiecka wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych, spotyka się z Hłaską i Frykowskim. Po powrocie do Polski poznaje Daniela Passenta. Artystka próbuje zrozumieć, co stało się w kraju podczas jej wyjazdu. Passent tłumaczy jej kulisy rodzimej polityki. Agnieszka zakochuje się w Danielu i namawia go, by pisał teksty dla kabaretu. Razem wprowadzają się do domu w Falenicy, jadą na wakacje na Mazury. Agnieszka marzy o dziecku, ale Daniel nie jest gotowy, by zostać ojcem. Na festiwalu w Opolu w 1970 roku Łucja Prus wykonuje utwór "W żółtych płomieniach liści".
"Osiecka" odcinek 8. - TVP1, godz. 20:15

Pierwszy poranek w sanatorium to czas na rozmowy ze współlokatorami, wymianę opinii na temat płci przeciwnej i odwiedziny u pozostałych kuracjuszy. Cała grupa spotyka się w palmiarni na poranną dyskusję z Martą Manowską. To dobry moment, żeby poznać się lepiej i porozmawiać o doświadczeniach życiowych. Marta ogłasza wyniki pierwszego głosowania. Pierwsza para umawia się na spotkanie. Bohaterowie mają przed sobą pierwsze wyzwanie w tym sezonie - wyścig rzeczny na pontonach.
"Sanatorium miłości" - TVP1, godz. 21:15

Ben przebywa w ośrodku odwykowym. W przeddzień świąt Bożego Narodzenia jego matka, Holly, wraca do domu z zakupów i przy drzwiach zastaje Bena. Mimo że chłopak powinien przebywać w zamkniętym ośrodku, rodzicielska miłość zwycięża. Holly przyjmuje syna z nadzieją, że zwalczył on nałogi i uda się im wspólnie spędzić rodzinne święta. Sprawy przybierają zły obrót. Wizyta syna sprowadzi na rodzinę poważne kłopoty.
"Powrót Bena" - TVP2, godz. 21:50

Frances, nazywana przez przyjaciół Baby, spędza wakacje z rodzicami i siostrą w jednym z ośrodków wczasowych. Jest znudzona. Towarzystwo egoistycznych snobów nie odpowiada wrażliwej dziewczynie. Baby przypadkowo poznaje młodego tancerza Johnny'ego Castle'a. Okazuje się, że jego partnerka Penny nie może mu towarzyszyć podczas zbliżającego się konkursu, ponieważ zaszła w ciążę. Frances postanawia ją zastąpić.
"Dirty dancing" - TVP1, godz. 22:20

Akcja toczy się w Anglii u schyłku XIX w. Robert Angier i Alfred Borden to iluzjoniści, którzy wykonują skomplikowane popisy ku uciesze zgromadzonej publiczności. Przypadek sprawia, że podczas jednego z występów ginie ukochana żona Roberta. Mężczyzna obwinia Bordena o tragedię i staje się jego zaciekłym wrogiem. Od tej pory wzajemna nienawiść i rywalizacja na scenie będą dla mężczyzn siłą napędową prowadzącą do obłędu.
"Prestiż" - TVN, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 10.01.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×