Program telewizyjny na niedzielę, 12.08.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 12.08.2018? W programie TV na dziś m.in. "Król Artur", "Starcie tytanów", "Gang dzikich wieprzy", "Bezwstydny Mortdecai", "Miłość bez końca" i "Wszystko stracone". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 12 sierpnia 2018!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 12 sierpnia 2018 r.:

V wiek n.e. Drużyna Artura wiernie walczy pod dowództwem Rzymian. Kiedy wreszcie po latach przelewania krwi za cudzą sprawę rycerze mają wrócić do ojczyzny, zwierzchnicy powierzają im ostatnie zadanie. Wojownicy muszą wyprowadzić rodzinę cesarskiego dostojnika z terenów zajętych przez wojska saskie. Podczas wyprawy Artur uwalnia Ginewrę, córkę wojownika i czarodzieja Merlina, który stoi na czele walczących z Sasami Piktów i Celtów. Kobieta przekonuje rycerzy, by pomogli jej ludowi w pokonaniu wrogów. Artur zawiera przymierze z jej ojcem.
"Król Artur" - TV Pul, godz. 20:00

Grecki heros Perseusz, syn Zeusa i księżniczki Danae, nosi w sobie boską moc. Niestety, nie jest na tyle silny, aby uchronić rodzinę przed mściwym bogiem śmierci, Hadesem. Bóg ciemności jest żądny krwi i władzy. Marzy o odebraniu Zeusowi mocy i przejęciu kontroli nad Ziemią. Zrozpaczony Perseusz postanawia poprowadzić wyprawę do krainy umarłych. Wierzy, że uda mu się pokonać Hadesa, a tym samym ocalić świat przed chaosem. Razem z grupą śmiałków przeciwstawi się przeznaczeniu i stoczy walkę z demonami oraz przeraźliwymi bestiami.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Starcie tytanów" - TVN, godz. 20:00

Młody analityk finansowy odkrywa niepokojące dane w księgach banku. Powiadamia przełożonego. Okazuje się, że popełniono tak duże błędy, że instytucji grozi postawienie w stan upadłości. Natychmiast zostaje zwołane posiedzenie najważniejszych osób w firmie.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Chciwość" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Kryzys wieku średniego dopada czterech kolegów: bankrutującego biznesmena Woody'ego, dentystę Douga, hydraulika o pisarskich aspiracjach - Bobby'ego, oraz maniaka komputerowego Dudleya. By jakoś temu zaradzić, postanawiają wyruszyć harleyami w podróż po Stanach Zjednoczonych. Podczas drogi zmagają się z wieloma problemami, które są niewielkie w obliczu tego, co dopiero ich czeka. Przed nimi bowiem spotkanie z prawdziwym gangiem harleyowców, którym mieszkańcy przedmieść nie przypadają do gustu.
"Gang dzikich wieprzy" - TVP2, godz. 20:20

Po stracie rodziców Sokole Oko zostaje przygarnięty przez Mohikanina Chingachgooka, który traktuje białego chłopca jak syna. Gdy wybucha wojna między Wielką Brytanią i Francją, młodzieniec stara się nie brać udziału w konflikcie. Któregoś dnia Sokole Oko, jego przybrany ojciec oraz brat, Uncas, ratują z indiańskiej zasadzki dwie córki dowódcy brytyjskiego fortu. Obiecują eskortować je na tereny kontrolowane przez Brytyjczyków. Sokole Oko zakochuje się w jednej z nich, Corze. Dziewczyna powoli przekonuje się, że jej wybawcy nie są dzikusami.
"Ostatni Mohikanin" - TV Puls, godz. 22:25

Starszy mężczyzna żegluje samotnie po Oceanie Indyjskim. Pewnego dnia budzi go wstrząs - jacht zderza się z dryfującym kontenerem pełnym tenisówek. Łódź zaczyna nabierać wody. Żeglarz bezskutecznie próbuje naprawić jednostkę. Wkrótce nadchodzi sztorm. Mężczyzna ledwo uchodzi z życiem. Pozbawiony jachtu, dryfuje w tratwie ratunkowej po pełnym morzu. Ma nadzieję, że uda mu się dopłynąć w pobliże szlaku kontenerowców, gdzie zostanie zauważony przez załogę. Koniec zapasów słodkiej wody wyznacza czas, który mu pozostał.
"Wszystko stracone" - TVN7, godz. 22:30

Brytyjski arystokrata Mortdecai pracuje w galerii sztuki, para się kradzieżami. W zamian za swobodę działania współpracuje z brytyjskim MI5, pomagając w walce z nielegalnym handlem dziełami sztuki. Pewnego dnia wpada na trop obrazu Goi, który zawiera wskazówki pozwalające przejąć konto bankowe ze zrabowanym złotem. W tej sprawie zgłasza się do niego kolega z czasów akademickich - agent Martland, którego pociąga nie tylko dzieło Goi, ale także żona Charliego. Skarb przyciąga uwagę rosyjskiego oligarchy, amerykańskiego miliardera oraz terrorysty.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Bezwstydny Mortdecai" - Polsat, godz. 23:05

Henry Griffin dowiaduje się od lekarza, że cierpi na raka z przerzutami i pozostały mu najwyżej dwa lata życia. Ta wiadomość zmusza go do przewartościowania swojego życia. Wkrótce poznaje Sarah Phoenix. Mimo początkowego wahania kobieta zgadza się z nim umówić. Griffin angażuje się w związek, ale Phoenix jest powściągliwa w okazywaniu uczuć. Wkrótce okazuje się, że ona także jest chora na raka.
"Miłość bez końca" - TVP2, godz. 23:50

Zobacz galerię

Najlepsze seriale młodzieżowe

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 12.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×