Program telewizyjny na niedzielę, 13.06.2021. Co obejrzeć 13 czerwca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Niedziela, 13 czerwca - co dziś w TV? Sprawdź aktualny program tv na niedzielę. Przed nami Euro 2020 - mecze Austria - Macedonia Północna i Holandia - Ukraina oraz m.in. "Hobbit: Niezwykła podróż" i "Pulp Fiction". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 13.06.2021!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 13 czerwca 2021 r.:

Jedna z najbardziej epickich przygód w historii. Hobbit Bilbo Baggins bez entuzjazmu wyrusza w niezwykłą podróż. Zostawia swój przytulny domek w Shire, aby wraz z trzynastoma krasnoludami zmierzyć się ze smokiem Smaugiem.
"Hobbit: Niezwykła podróż" - HBO, godz. 17:20

Austriacy po raz trzeci biorą udział w turnieju UEFA Euro. W latach 2008 i 2016 zakończyli występy na fazie grupowej. Chcą w tym roku przełamać złą passę. Piłkarze Macedonii Północnej z kolei debiutują na dużej imprezie.
Euro 2020: Austria - Macedonia Północna - TVP2, godz. 17:50

Scott Lang potrafi zmniejszyć się do rozmiarów mrówki. Nieoczekiwanie ma szansę wykorzystać moce w szczytnym celu. Razem z mentorem, doktorem Pymem, próbuje zapobiec katastrofie i uratować ludzkość.
"Ant-Man" - Polsat FILM, godz.18:30

Rok po ułaskawieniu i powrocie zespołu Doma i Briana do USA pojawia się szukający zemsty Deckard Shaw. Gdy Shaw wysadza dom Toretto, Dominic rozpoczyna współpracę z tajnym agentem rządowym.
"Szybcy i wściekli 7" - TVN 7, godz. 20:00

Martin Riggs i Roger Murtaugh mają pilnować Leo Getza, świadka koronnego. Nieuczciwy księgowy prowadził interesy mafii narkotykowej, którą policjanci od dawna próbują rozpracować.
"Zabójcza broń II" - TVN, godz. 20:00

Holendrzy wracają na dużą imprezę po raz pierwszy od MŚ w 2014 roku, podczas których zdobyli brąz. Mają nadzieję nawiązać do sukcesu z 1988 roku, gdy ich poprzednicy zostali mistrzami Europy. Ukraińcy chcą przynajmniej wyjść z grupy.
Euro 2020: Holandia - Ukraina - TVP1, godz. 20:50

Ekranizacja powieści Louisy May Alcott. Ameryka, lata 60. XIX wieku. Pod nieobecność ojca walczącego w wojnie secesyjnej opiekę nad czterema córkami sprawuje ich matka. Każda z dziewcząt pragnie żyć własnym życiem.
"Małe kobietki" - HBO 2, godz. 21:00

Jules i Vincent są płatnymi zabójcami, którzy na zlecenie wpływowego gangstera mają odzyskać z rąk przypadkowych złodziei tajemniczą walizkę. Vincent ma także zaopiekować się piękną żoną szefa mafii.
"Pulp Fiction" - Paramount Channel, godz. 22:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 13.06.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×