Program telewizyjny na niedzielę, 14.03.2021. Co obejrzeć 14 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 14.03.2021 roku? W programie TV na niedzielę, m.in. "Stulecie Winnych", "To był rok!", "Masterchef junior" czy "Pitbull. Ostatni pies". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 14 marca 2021 roku!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 14 marca 2021 r.:

W tym odcinku Kuchnia MasterChefa zamieni się w prawdziwą estradę, a na scenie rozbłyśnie gwiazda – Roksana Węgiel! Piosenkarka wystąpi przed uczestnikami i zaśpiewa swój hit „Anyone I Want To Be”. W ten sposób zagrzeje kucharzy do rywalizacji w konkurencji na najsmaczniejszą bezę. Młodzi szefowie kuchni będą musieli wykazać się nie tylko znajomością klasycznego przepisu, ale też inwencją – każdy z nich będzie miał do zaproponowania własne dodatki do tego znanego deseru. Drugą część odcinka zdominują pomidory, które nierozerwalnie kojarzą się z kuchnią włoską. Jakie specjały z gorącej Italii zaserwują jurorom uczestnicy?
"Masterchef Junior" - TV, godz. 20:00

Cykl kabaretowy, który łączy to, co widzowie lubią w dobrej rozrywce: kabaret, muzykę, ciekawych gości, niecodzienne rozmowy i mnóstwo niespodzianek. Program prowadzi Kabaret Skeczów Męczących, a za oprawę muzyczną odpowiada zespół Enej. Każdy z odcinków będzie okazją do spotkania ze znanymi artystami kabaretowymi.
"Kabaret na żywo - Klinika Skeczów Męczących" - Polsat, godz. 20:00

Dom rodziny Winnych zostaje zniszczony w pożarze. Jasiek nieoczekiwanie wraca do Brwinowa. Obejmuje ważne stanowisko w PGR-ze stworzonym w pałacu Wieruszów. Poznaje Niemkę Lottę, która po wojnie nie wyjechała z Polski. Władek w akcie sprzeciwu wobec komunistycznej rzeczywistości nie zgadza się, by jego syn pomagał przy uprawie pól. Kazia walczy ze sprzecznymi uczuciami, rozdarta między miłością do syna i męża. Kazimierz wychodzi z więzienia; kolejny raz zakłóca spokój Winnych. Córki Ani i Mani wybierają studia. Kasia chce zostać aktorką.
"Stulecie Winnych 3" odcinek 2. - TVP1, godz. 20:15

Wygnani z ojczyzny wikingowie pod wodzą Asbjörna wyruszają do Brytanii. Zrabowanym złotem chcą wykupić wolność i powrót do kraju. Podczas podróży sztorm zatapia statek. Rozbitkowie trafiają na szkockie wybrzeże, gdzie szansą na przetrwanie staje się wyprawa do rządzonej przez wikingów osady Danelaw. Po drodze ludzie Asbjörna napadają na konwój. W ich ręce wpada córka króla Szkotów. Władca wzywa na pomoc owianych złą sławą najemników. Tymczasem do wikingów dołącza mnich, który zna lokalizację wiodącego do Danelaw zapomnianego traktu.
"Saga Wikingów" - TVP2, godz. 21:00

W premierowym odcinku trzeciej edycji programu "To był rok!" autorzy zapraszają widzów do wspomnienia roku 2002. W drużynach Izabelli Krzan i Tomasza Wolnego zagrają Cleo i Anna Dereszowska. Misiek Koterski spróbuje zaskoczyć oba zespoły.
"To był rok!" - TVP1, godz. 21:15

Sean Boswell daje się namówić na udział w ulicznym wyścigu samochodowym. Niebezpieczny pojedynek, w którym nagrodą jest dziewczyna rywala, wygrywa, ale zdewastowane samochody i szkody wyrządzone podczas rajdu ściągają na niego policję. Rozgoryczona matka Seana wysyła go do ojca mieszkającego w zapuszczonej dzielnicy Tokio. Chłopak czuje się tam samotny i wyobcowany. Na kilkupiętrowym parkingu obserwuje wyścig w formule "drifting", gdzie liczy się nie tylko szybkość, ale również umiejętność kontrolowania poślizgu.
"Szybcy i wściekli: Tokio Drift" - TVN, godz. 21:30

Zamordowano partnera Majamiego, Soczka. Policjanci z wydziału antyterrorystycznego chcą za wszelką cenę schwytać zabójcę. Po niedawnych zmianach personalnych wydział zmaga się z brakiem doświadczonych funkcjonariuszy. Komendant musi sprowadzić do Warszawy zaufanych policjantów. Na jego wezwanie przyjeżdżają Despero, Metyl oraz Nielat, obecnie zwany Quantico. Tymczasem gangi z Pruszkowa i Wołomina walczą o dominację w Warszawie. W tej rywalizacji pojawia się trzeci, znaczący gracz - Czarna Wdowa.
"Pitbull. Ostatni pies" - Polsat, godz. 23:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 14.03.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×