Program telewizyjny na niedzielę, 14.07.2019. Co obejrzeć 14 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 14.07.2019? Program TV na niedzielę to m. in. kolejna część koncertu "Lato, muzyka, zabawa", dziesięciolecie działalności kabaretu Nowaki, a także filmy "Władca Pierścieni: Dwie wieże", "Infiltracja" czy "Kwiat pustyni". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 14 lipca 2019!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 14.07.2019 r.:

Drużyna pierścienia uległa rozproszeniu: Boromir nie żyje, Merry i Pippin dostali się do niewoli, a Aragorn, Legolas i Gimli znaleźli nowych sprzymierzeńców. Mimo tych przeszkód wyprawa trwa. Frodo Baggins i jego ogrodnik Samwise Gamgee podążają w stronę Mordoru, aby tam - w ogniu Góry Przeznaczenia - dopełnił się los pierścienia. Po drodze chwytają Golluma, jednego z wcześniejszych posiadaczy klejnotu, i zmuszają go, by wskazał im drogę do mrocznej krainy. Tymczasem czarodziej Saruman i Sauron sprzymierzają się w celu unicestwienia ludzkości.
"Władca Pierścieni: Dwie wieże" - TVN, godz. 20:00

W południowym Bostonie policja wypowiada wojnę mafii. Powstaje ściśle tajny projekt, od którego zależy powodzenie całej misji. Agent Billy Costigan musi wejść w mafijne struktury, którymi dowodzi Frank Costello. W czasie gdy Billy stara się pozyskać zaufanie mafijnego bossa, do policji podstępem dostaje się przestępca Sullivan, którego zadaniem jest monitorowanie policyjnych ruchów i zdobywanie najświeższych informacji na temat postępów misji związanej z rozbiciem mafii.
"Infiltracja" - TVN 7, godz. 20:00

Na scenie w Toruniu wystąpią: Feel, Jorrgus, De Mono, C-Bool, Marcin Sójka, Enej, Big Day, Bayer Full, Shaun Baker, Big Day, Francesco Napoli. Usłyszymy m. in. "Moja mała blondyneczko", "Póki na to czas", "V.I.P" i wiele innych przebojów. Zrealizowane z rozmachem widowisko muzyczne poprowadzą: Izabella Krzan, Ida Nowakowska i Tomasz Kammel. Z backstage'u relacjonują Mateusz Szymkowiak i Kamil Nosel z Radia ZET.
"Lato, muzyka, zabawa - wakacyjna trasa Dwójki" - TVP2, godz. 20:30

Relacja z wieczoru kabaretowego, który odbył się z okazji dziesięciolecia działalności kabaretu Nowaki. W skład grupy wchodzą: Adrianna Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg - troje młodych, zdolnych i energicznych zielonogórskich artystów. Publiczność polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. Do wspólnego świętowania jubileuszu kabaret Nowaki zaprosił także gości: Igora Kwiatkowskiego, Mikołaja Cieślaka i Michała Czerneckiego.
"10 w skali humoru - czyli dekada kabaretu Nowaki" - Polsat, godz. 20:05

Piękna Kimberly Howard, właścicielka ogromnej fortuny, dowiaduje się, że właśnie straciła majątek. Przyzwyczajona do życia w luksusie kobieta musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości i znaleźć pracę. Zostaje zatrudniona w sklepie ze sprzętem sportowym. Kimberly doskonale sobie radzi w roli sprzedawczyni. Nawiązuje bliższą znajomość ze swoim nowym szefem i jego kilkuletnim synem, Davidem.
"Wymarzona dziewczyna" - TVP1, godz. 21:15

Rodzina 13-letniej Waris Dirie to somalijscy pasterze. Dziewczynka ma zostać czwartą żoną znacznie starszego mężczyzny. Nie mogąc sprzeciwić się ojcu, Waris ucieka. Samotnie pokonuje kamienistą pustynię i dociera do Mogadiszu, gdzie mieszka rodzina matki. Krewni wysyłają ją do Londynu. Nastolatka kilka lat pracuje jako pokojówka w ambasadzie, potem znajduje zatrudnienie w barze, gdzie zauważa ją fotograf Terry Donaldson. Zaprasza Somalijkę na sesję zdjęciową i przedstawia agentce.
"Kwiat pustyni" - TVP Kultura, godz. 20:20

Mavis zaprasza Draka z rodziną na rejs luksusowym wycieczkowcem. Cała paczka jest wniebowzięta. W końcu mogą w pełni korzystać z życia - od gry w potworną siatkówkę, po egzotyczne wycieczki i chwytanie opalenizny. W pewnym momencie Mavis uświadamia sobie jednak, że Drak jest zauroczony Ericą, tajemniczą kapitan statku, która skrywa niebezpieczny sekret mogący bezpowrotnie zatopić ich wymarzone wakacje… Drak i jego ferajna wracają, aby przeżyć kolejną przygodę.
"Hotel Transylwania 3" - HBO, godz. 20:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 14.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • pmtmtmtmt (gość)

    Twtwtmtmtn

    18.07.2019 21:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×