Program telewizyjny na niedzielę, 15.12.2019. Co obejrzeć 15 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami niedziela, 15 grudnia 2019 roku. Co dzisiaj chcecie obejrzeć? Może serial i finał "Żmijowiska" CANAL+? A może jakiś dobry film bądź program rozrywkowy? Z pewnością znajdziecie coś dla siebie! Sprawdźcie program telewizyjny na niedzielę, 15.12.2019.

Multimedia

Program tv na niedzielę, 15 grudnia 2019 r.:

Do Egiptu przybywa grupa archeologów poszukująca starożytnych skarbów. W trakcie poszukiwań naukowcy natrafiają na mumię, która budzi się z długiego snu, uaktywniając niszczycielską moc. Okazuje się, że jest to najwyższy kapłan Ozyrysa i strażnik zmarłych w Egipcie, Imhotep, na którego faraon rzucił klątwę. Zmumifikowane ciało Imhotepa, złożone w legendarnym Mieście Zmarłych Hamunaptra, miało pozostać na zawsze w stanie uśpienia. Żądna zemsty mumia chce dokończyć dzieła sprzed 3 tysięcy lat i ożywić ukochaną.
"Mumia" - TVN, godz. 20:00

Akcja obrazu rozgrywa się w czasie podboju XIII-wiecznej Rusi przez Złotą Ordę Batu-chana. Kiedy nikt nie potrafi zatrzymać okrutnej i niepokonanej armii, która przetacza się przez kraj, siejąc śmierć i zniszczenie, riazański rycerz Jewpatij Kołowrat staje na czele drużyny śmiałków, by rzucić wyzwanie najeźdźcom.
"Legenda o Kołowracie" - TV4, godz. 20:00

Dzieje jednej z najbardziej kontrowersyjnych formacji paramilitarnych w historii współczesnej Europy. W swojej ojczyźnie byli bohaterami, ale świat traktuje ich jak zbrodniarzy. Byli członkowie Serbskiej Straży Ochotniczej, których nazywano Tygrysami Arkana, do tej pory są przekonani, że zrobili to, co do nich należało. Autorzy dokumentu ukazują, jak przebiegały dalsze losy tych bojowników. Wielu z nich zasiliło szeregi serbskiej mafii, która sprzedaje w Europie kobiety, narkotyki i broń. Innych wcielono do armii.
"Serbska mafia - dziedzictwo Arkana" - Fokus TV, godz. 21:00

Grace Kelly, amerykańska aktorka i zdobywczyni Oscara za rolę w filmie "Dziewczyna z prowincji", w 1956 r. zostaje żoną księcia Rainiera III. Porzuca Hollywood i dotychczasowy styl życia. Sześć lat później Grace znajduje się na emocjonalnym rozdrożu. Odwiedza ją Alfred Hitchcock, który proponuje powrót do fabryki snów poprzez zagranie głównej roli w filmie "Marnie". Grace musi wybrać pomiędzy życiem, do którego tęskni, a zaakceptowaniem roli księżnej Monako.
"Grace, księżna Monako" - TVP1, godz. 21:15

Serial opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska "Żmijowisko". Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania...
"Żmijowisko" odcinek 7 - CANAL+, godz. 21:30

Oleg jest młodym, utalentowanym sanitariuszem. Jego żona, Katia, pracuje jako pielęgniarka na oddziale ratunkowym w szpitalu. Kobieta kocha męża, ale z trudem znosi jego bezgraniczne zaangażowanie w pracę. W końcu żąda rozwodu. Co gorsza, nowy szef Olega wprowadza surowe reguły pracy. Z początku sanitariusz, dla którego podstawą jest ratowanie ludzkiego życia, nic sobie z nich nie robi, przełożony nie jest jednak zadowolony z jego postawy. Pogrążający się w coraz większym życiowym chaosie mężczyzna musi znaleźć wyjście z sytuacji.
"Arytmia" - Ale kino+, godz. 22:00

Mieszkająca na Tajwanie studentka Lucy staje się zakładniczką bezwzględnego dilera narkotyków. W jej brzuchu zostaje umieszczona paczka z białym proszkiem. Gdy worek pęka, a narkotyk przenika do organizmu, ciało dziewczyny ulega gwałtownym przemianom. Lucy zaczyna intensywniej odczuwać to, co ją otacza, błyskawicznie się uczy, potrafi kontrolować materię. Dziewczyna szuka pomocy specjalisty w dziedzinie badań nad ludzkim mózgiem, profesora Samuela Normana. W dotarciu do niego pomaga jej policjant Pierre Del Rio.
"Lucy" - TVN 7, godz. 22:00

Pani Géquil to wrażliwa, zamknięta w sobie nauczycielka fizyki. Pogardzają nią zarówno uczniowie, jak i koledzy z pracy. Kobieta na próżno próbuje walczyć o akceptację i zrozumienie, którego nie okazuje jej nawet dyrektor szkoły. Pewnej nocy podczas burzy nauczycielka zostaje rażona piorunem. Gdy odzyskuje przytomność, jest zupełnie inną osobą. Władcza i niebezpieczna pani Hyde zaczyna wpływać na życie innych i wprowadza zmiany w szkole.
"Pani Hyde" - TVP2, godz. 23:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 15.12.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×