Program telewizyjny na niedzielę, 19.09.2021. Co obejrzeć 19 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami niedziela, 19 września 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was wielkie powrotu, z nową edycją programu "Rolnik szuka żony" na czele, a także doskonałe filmy i seriale! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na niedzielę, 19 września 2021.

Multimedia

Program tv na niedzielę, 19 września 2021 r.:

Kontynuacja kinowego hitu w gwiazdorskiej obsadzie. Znany gang powraca do Jumanji, gdzie zasady gry niespodziewanie diametralnie się zmieniają. Przyjaciele wracają, aby uratować jednego ze swoim bliskich. Niestety, nic nie jest już takie, jak im się wcześniej wydawało. Towarzysze będą musieli stawić czoła wielu niebezpieczeństwom. Czeka ich przeprawa przez jałową pustynię i śnieżne szczyty gór. Niezwykle trudno jest wyjść z jednej z najbardziej wciągających gier świata.
"Jumanji: Następny poziom" - Super Polsat, godz. 20:00

Trwa kolejny rok wojny. Marysia ukrywa się w Hrubieszowie. Pracuje jako pielęgniarka w szpitalu razem z Andrzejem, który jest tam lekarzem. Irka i Ewa prowadzą działalność konspiracyjną w Warszawie. Podczas wykonywania zadania obserwacji niemieckich pociągów, są świadkami, jak Bahnschutz zabija chłopca zbierającego z torów węgiel. Od innych dzieci dowiadują się, że to "Piękny Ernest", który poluje na ludzi zbierających węgiel. jak się okazuje, jest już na niego wyrok za liczne zabójstwa.
"Wojenne dziewczyny" - TVP 1, godz. 20:15

Riley North prowadzi szczęśliwe życie rodzinne. Pewnego dnia ludzie działający na zlecenie kartelu zabijają jej córkę i męża. Zabójcy zostają postawieni przed wymiarem sprawiedliwości, jednak przekupiony sędzia wypuszcza oskarżonych. Po pięciu latach od tragedii policja znajduje ciała trzech członków kartelu. Zabójstwa na tym się nie kończą; kolejne osoby powiązane z narkobiznesem i zabójstwem rodziny Riley giną. Dla policji jest jasne, kto wymierza przestępcom sprawiedliwość.
"Smak zemsty. Peppermint" - TVP 2, godz. 21:00

Program, w którym pięciu rolników szuka miłości życia. Mają wszystko - dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im tylko partnerki, która zechce dzielić z nimi radości i smutki dnia codziennego.
"Rolnik szuka żony" - TVP 1, godz. 21:15

Jan Mikolášek dogłębnie poznał świat roślin i ich lecznicze właściwości. Z jego wiedzy czerpali biedacy i ludzie z wyższych sfer, z prezydentem powojennej Czechosłowacji na czele. "Szarlatan" to opowieść o życiu czeskiego zielarza i uzdrowiciela, o próbach okiełznania sił natury i walce z osobistymi demonami.
"Szarlatan" - CANAL+, godz. 21:30

Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z przedsiębiorcą i miliarderem Christianem Greyem. Dziewczyna jest zafascynowana przystojnym mężczyzną. Wkrótce Grey zjawia się w sklepie, w którym pracuje Anastasia. Władczy i skryty Christian wciąga ją w swój świat. Przygotowuje zakochaną dziewczynę do podpisania kontraktu, który pozwoli jej zostać jego kochanką.
"Pięćdziesiąt twarzy Greya" - TVN, godz. 22:35

Marcello mieszka w małym mieście. Jest psim fryzjerem, kocha zwierzęta. Jest także wzorowym ojcem kilkuletniej córki, którą od czasu rozwodu samotnie wychowuje. Aby podreperować skromny budżet, handluje kokainą. Brutalny osiłek Simone, który terroryzuje okolicę, regularnie wyłudza od Marcella towar, za który nie chce płacić. W końcu Marcello traci cierpliwość. Konflikt z Simonem eskaluje.
"Dogman" - TVP 2, godz. 22:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 19.09.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • kamill (gość)

    Jak dziś zostanie przesunięty Rolnik szuka żony ze względu na jakąś siatkówke to powinni wywalić tego prezesa TVP , chyba mają tvp sport i niech sobie tam puszczają sport , kogo obchodzą mecze siatkówki w czasie epidemii , Chcemy oglądać rolnik szuka żony w telewizji publicznej!!

    19.09.2021 20:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×