Program telewizyjny na niedzielę, 22.08.2021. Co obejrzeć 22 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Oto nasz program tv na niedzielę, 22 sierpnia. Co dziś w TV? Przed nami wybory Mistera Supranational, Earth Festiwal i koncert w Uniejowie oraz filmy. Sprawdź, co będzie można obejrzeć w telewizji w niedzielę.

Multimedia

Program tv na niedzielę, 22 sierpnia 2021 r.:

W niedzielę 22 sierpnia o godzinie 15:00, 34 fantastycznych mężczyzn z każdego zakątka globu stoczy bój o tytuł najprzystojniejszego na Ziemi - Mister Supranational 2021. Polskę będzie reprezentował Daniel Borzewski, zdobywca tytułu Mistera Polski 2019.
Mister Supranational 2021 - Polsat, godz. 15:00

Relacja z widowiska będącego zwieńczeniem dwudniowego "Earth Festival Uniejów 2021". Celem wydarzenia jest inspirowanie oraz uświadamianie społeczeństwa, jak duże znaczenie dla środowiska ma każda zmiana nawyków. Myślą przewodnią imprezy jest hasło "#ZaczynamOdSiebie". Na scenie pojawią się m.in. Beata Kozidrak, Kwiat Jabłoni, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, Roksana Węgiel i Michał Szpak.
Earth Festiwal. Gwiazdy dla czystej Polski. Uniejów 2021 - Polsat, godz. 20:00

Zrealizowana z rozmachem adaptacja powieści Patricka Süskinda. Urodzony na targu rybnym Jean-Baptiste Grenouille jest obdarzony węchem absolutnym. Zafascynowany wonią sprzedawczyni śliwek i wiedziony chęcią zachowania niepowtarzalnego aromatu, posuwa się do morderstwa. Rozpoczyna naukę u mistrza perfumeryjnego, lecz rozczarowany niską trwałością jego zapachów, szuka własnych sposobów. Jedzie do francuskiej kolebki perfum - Grasse. Wkrótce w mieście zaczynają ginąć kobiety.
"Pachnidło: Historia mordercy" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Na rozprawie Doris obwinia nieżyjącego męża o napaść na Constanzę. Meneses zostaje uniewinniony, choć wciążma wyrzuty sumienia. Alberto prosi Catalinę o rozmowę. Pedro jest o to wściekły na brata. Alberto prosi Catalinę, żeby zostawiła Pedra i jego rodzinę w spokoju, bo to zagrozi przyszłości miasta. Sol po kryjomu podrzuca w domuCataliny list z prośbą o spotkanie z Juanem. Juan z Ines są na farmie, na której poznali się jego rodzice. Opowiada jej o ich życiu i o swoich narodzinach.
"Królowa i konkwistador" odcinek 53. - TVP1, godz. 20;15

Will Keane jest właścicielem modnej i drogiej restauracji na Manhattanie. W snobistycznym światku Nowego Jorku znany jest przede wszystkim jako znawca wykwintnych dań i pięknych kobiet. Jego ulubionym zajęciem jest romansowanie. Mimo pięćdziesiątki na karku nie narzeka na brak powodzenia, zmieniając partnerki jak rękawiczki. Świat Willa wywraca się do góry nogami, gdy na jego drodze staje młoda Charlotte Fielding.
"Miłość w Nowym Jorku" - TVP1, godz. 21:15

W ostatnich dniach drugiej wojny światowej naziści wykorzystują czarną magię, by powołać do życia demona, który pomoże im zmienić wynik konfliktu i odsunąć widmo klęski. Przejęty przez oddział aliantów Hellboy zostaje wychowany przez amerykańskiego profesora, żeby przy zachowaniu najgłębszej tajemnicy wspierać służby specjalne w walce z siłami zła.
"Hellboy" - TV4, godz. 22:05

Pasją Anne Marie jest windsurfing. Sport ten uprawia od dzieciństwa i osiągnęła mistrzowski poziom. Dziewczyna zostaje zaproszona do udziału w prestiżowym konkursie Pipe Masters. By wygrać zawody i zapewnić sobie wsparcie sponsora, Anne Marie rezygnuje z pracy i rozpoczyna intensywne treningi. Bohaterka poznaje Matta, któremu udziela lekcji surfingu. Wkrótce zakochuje się w nim. Eden i Lena martwią się, że przez chłopaka przyjaciółka za mało koncentruje się na przygotowaniach do konkursu. Anne Marie nie jest pewna, czy wystartować w zawodach.
"Błękitna fala" - TVN, godz. 22:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na niedzielę 21.08.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×