Program telewizyjny na niedzielę, 27.10.2019. Co obejrzeć 27 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 27.10.2019? W programie TV na sobotę, m.in. "Rolnik szuka żony", "39 i pół tygodnia", "W rytmie serca", "P.S. Kocham Cię" i "Obcy: Ósmy pasaże Nostromo". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 27 października 2019!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 27 października 2019 r.:

W kuchni "MasterChefa" pojawia się Christopher Kostow ze Stanów Zjednoczonych, zdobywca trzech gwiazdek Michelin. Mężczyzna pokaże zawodnikom, jak przyrządza dwa ze swoich popisowych dań. Pod jego nadzorem kucharze amatorzy będą musieli odtworzyć potrawy. Kolejnym zadaniem będzie przygotowanie obiadu dla teściowej. Konkurencja nie należy do łatwych, ponieważ to najbliżsi są często najsurowszymi krytykami. Na tym etapie nie ma jednak taryfy ulgowej, ponieważ zbliża się finał i związany z nim wyjazd do Meksyku.
"MasterChef" - TVN, godz. 20:00

W drodze powrotnej na Ziemię statek kosmiczny Nostromo otrzymuje wezwanie o pomoc z pobliskiej planety. Podczas akcji ratunkowej załoga odkrywa nieznaną pozaziemską formę życia. Komputer pokładowy odczytuje sygnał SOS jako ostrzeżenie, ale jest za późno. "Obcy" zagnieżdża się na pokładzie statku i zaczyna zabijać. Ludzie muszą znaleźć sposób na zgładzenie istoty. Sierżant Ripley podejmuje nierówną walkę o ocalenie siebie i pozostałych przy życiu członków załogi.
"Obcy. Ósmy pasażer "Nostromo" - TV4, godz. 20:00

"Obcy - ósmy pasażer "Nostromo"". Arcydzieło horroru science fiction nagrodzone Oscarem za efekty specjalneZobacz więcej

W 34. odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" Leon (Marcin Korcz) przekazuję Ewce (Vanessa Aleksander) wiadomość o Szczęsnym, dziewczyna śpieszy z dobrymi wieściami do jadłodajni. Jadwiga (Danuta Stenka) i Irka (Marta Mazurek) są przeszczęśliwe, nie mogą doczekać się spotkania.
"Wojenne dziewczyny" - TVP1, godz. 20:15

Irka szykuje krwawą zemstę na Aloszy! Ewka spotka się z Witkiem!Zobacz więcej

Spotkania w cztery oczy i długie rozmowy przynoszą rolnikom sporą dawkę emocji. U Seweryna sprawy przybrały jednoznaczny obrót, u Adriana i Sławomira nadal czuć rywalizację, u Jakuba uczucia wychodzą z ukrycia i rozgaszczają się na dobre. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem rolnicy zaczną nazywać i określać, to co dzieje się w ich głowach i sercach.
"Rolnik szuka żony" - TVP1, godz. 21:15

W 8. odcinku serialu "39 i pół tygodnia" Jankowski (Tomasz Karolak) zdecyduje się wyznać dr Zarębskiej (Monika Krzywkowska), że ma guza mózgu. Ewa nie wierzy Darkowi. Jest przekonana, że makabryczne wyznanie to głupi żart. Dopiero po rozmowie z Karoliną (Sandra Drzymalska) nabiera wątpliwości. Postanawia sprawdzić wyniki Jankowskiego na własną rękę.
"39 i pół tygodnia" - TVN, godz. 21:30

Ewa dowiaduje się, że Darek ma guza mózgu. Amanda przechodzi operację strun głosowych!Zobacz więcej

W 54. odcinku "W rytmie serca" Marysia uzna, że musi odwiedzić Kazimierz i wyjawić przyjaciołom prawdę o tym, co działo się z nią przez ostanie pół roku. Piotr od razu zechce pojechać z nią, ale ona go powstrzyma. - Chyba lepiej, żebym pojechała sama. To i tak będzie dla nich duży szok. Wciąż myślą, że jestem z Adamem. Chcę ich przygotować na tę wiadomość - poprosi ukochanego.
"W rytmie serca" - Polsat, godz. 22:05

Marysia wraca do Kazimierza! Powie wszystkim o romansie z Piotrem?Zobacz więcej

Śmierć Gerry'ego kładzie kres idealnemu małżeństwu Kennedych. Holly, zrozpaczona wdowa, wpada w depresję. W dniu trzydziestych urodzin kobieta otrzymuje zagadkową przesyłkę, której nadawcą jest zmarły mąż. Okazuje się, że przed śmiercią mężczyzna napisał do żony serię listów. Zachęca w nich Holly do podejmowania najróżniejszych wyzwań. Dzięki nim pogrążona w rozpaczy kobieta przeżywa niecodzienną terapię, która koi rany po bolesnej stracie i pozwala odrodzić się do nowego życia.
"P.S. Kocham Cię" - TVP1, godz. 22:35

"P.S. Kocham Cię" Typowo walentynkowa produkcjaZobacz więcej

Bella i Edward wyjeżdżają w podróż poślubną. Wkrótce Bella odkrywa, że jest w ciąży. Szczęśliwe zdarzenie wprowadza wiele zamieszania w życie młodych małżonków. Ciąża nie przebiega prawidłowo. Najbliżsi Belli zaczynają się zastanawiać, czy poczęcie jest dla niej najlepszym wyjściem.
"Saga zmierzch: Przed świtem" - TVN, godz. 22:35

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 27.10.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×