Program telewizyjny na niedzielę, 29.11.2020. Co obejrzeć 29 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 29.11.2020 roku? W programie TV na niedzielę m.in. znane i lubiane filmy, ciekawe polskie serial i półfinał 9. edycji "MasterChefa". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 29 listopada 2020 roku!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 29 listopada 2020 r.:

W odizolowanym od świata górskim miasteczku zaginęła szesnastoletnia dziewczyna. Rodzice są zrozpaczeni, a mieszkańcy – zszokowani. Nie potrafią przyjąć do wiadomości, że porywaczem może być ktoś z nich. Porywaczem... lub zabójcą. Przybyły na miejsce śledczy Vogel nie ma wątpliwości, że tropi mordercę. Nie interesują go jednak badania kryminalistyczne, odciski palców i ślady DNA. Postanawia wykorzystać media.
"Dziewczyna we mgle" - godz. 20:00 w TVP2

To już półfinał! W programie zostało czworo kucharzy, którzy będą rywalizować o miejsce w finale. Pierwsze gotowanie odbędzie się w malowniczej scenerii u wrót Puszczy Białowieskiej, a w roli głównej wystąpi... ziemniak! Jednak to dopiero druga konkurencja wyłoni ostateczny skład finałowej trójki. Kucharze zaprezentują w niej dania mięsne. Pierwszym wyzwaniem będzie saltimbocca, a drugim – dziczyzna!
"MasterChef 9" odc. 13 - godz. 20:00 w TVN

John Wick znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik, Santino D’Antonio, potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. Pojawienie się na włoskiej ziemi legendarnego zabójcy będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość.
"John Wick 2" - godz. 20:00 w TV Puls

Cindy Campbell jest nieco nierozgarniętą początkującą reporterką. Po śmierci swojej przyjaciółki Brendy znajduje w jej pokoju tajemniczą kasetę, która po siedmiu dniach zabija każdego, kto ją obejrzał. Postanawia więc... sama ją obejrzeć, a w ślad za nią idzie jej siostrzeniec, Cody. Pojmując wreszcie, że znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, Cindy postanawia rozwiązać zagadkę śmiercionośnej kasety.
"Straszny film 3" - godz. 20:05 w TV4

Dager załamany nieudaną próbą odbicia Onyksa. W tym czasie aptekarz Schreder umawia matkę Onyksa na spotkanie z kimś, który pomoże w wykupie jej syna z Pawiaka. Niestety, okazuje się, że to konfident. Zaręba spotyka się z pułkownikową Kalińską i mami ją obietnicą pomocy w uwolnieniu męża. Kobieta pomaga gestapo aresztować polskich oficerów. Jakiś czas później AKowcy dostają się do jej mieszkania. Informują ją, że państwo podziemne wydało na nią wyrok.
"Ludzie i bogowie" odc. 12 - godz. 20:15 w TVP1

Dziewczyny, które cudem przeżyły spotkanie z rozsierdzonym Klaudiuszem, bardzo sprawnie pozbywają się jego ciała. W tym samym czasie Ineza, za pieniądze z ubezpieczenia po śmierci Roberta, wykupuje weksle u Szpaka. Litwini zorientowali się , że zaginął jeden z nich. W mieście pojawia się Mitjas, który zrobi wszystko, żeby odnaleźć zaginionego przyjaciela. Tymczasem Marian i Gabi przeżywają renesans swojego związku.
"Królestwo kobiet" odc. 7 - godz. 21:30 w TVN

Gdy zamaskowany szaleniec, znany jako Fantom, grozi wywołaniem prawdziwego Armagedonu, legendarny poszukiwacz przygód, Allan Quatermain, staje na czele Ligi Niezwykłych Dżentelmenów. Grupa ekscentrycznych superbohaterów musi jakoś powstrzymać złoczyńcę. Pomimo dzielących ich różnic i nieustannych zmagań z własnymi demonami, członkowie Ligi łączą swe moce, by uratować świat przed zagładą.
"Liga niezwykłych dżentelmenów - godz. 22:05

Wiosna 1996 roku. Rob Hall, światowej sławy nowozelandzki himalaista, organizuje kolejną wyprawę komercyjną na najwyższą górę świata. W tym samym czasie swoją grupę prowadzi także jego rywal, Scott Fischer. Chcąc skorzystać z tego samego okna pogodowego, mężczyźni łączą swoje grupy. Wyprawa staje się niebezpieczna, kiedy wspinacze muszą stawić czoło jednej z najbardziej gwałtownych zamieci w dziejach góry.
"Everest" - godz. 22:30 w TVN

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 29.11.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×