Program telewizyjny na niedzielę, 8.09.2019. Co obejrzeć 8 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 8.09.2019? W programie TV na niedzielę, m.in. "Wojenne dziewczyny", "MasterChef", "Rolnik szuka żony", "39 i pół tygodnia", "Batman: Początek", "Gambit, czyli jak ograć króla" oraz "Listy do Julii". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 8 września 2019!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 8.09.2019 r.:

Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran już po raz ósmy wyruszą na poszukiwania najlepszego kucharza amatora w Polsce. 44 szczęśliwców rozpocznie przygodę życia i walkę o własne marzenia. Pierwsze zadanie w rywalizacji to kulinarne pojedynki. Każda z jedenastu grup dostanie inny składnik główny oraz 45 minut na przygotowania dania z jego użyciem. Wśród nich znajdą się kaczka, przegrzebki, mąka, jabłko oraz ziemniak. Ci, którzy odpowiednio potraktują produkt główny i oczarują jurorów, dostaną legendarny już fartuch "MasterChefa".
"MasterChef" - TVN, godz. 20:00

Płatny morderca Jack decyduje się porzucić dotychczasowe zajęcie. Skłania go do tego zabójstwo kobiety, z którą się związał, łamiąc zasady obowiązujące w zawodzie. Mężczyzna ukrywa się we włoskim miasteczku. Czekając na szczegóły związane z ostatnim zadaniem, które ma wykonać, konstruuje broń na zamówienie. Zaprzyjaźnia się z księdzem, sędziwym ojcem Benedettem, i romansuje z miejscową prostytutką, Clarą. Wkrótce w miejscowości pojawia się tajemnicza Belgijka Mathilde. Kobieta ma przekazać informacje dotyczące ostatniego zlecenia.
"Amerykanin" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Bruce Wayne, dziedzic ogromnej fortuny, jako mały chłopiec był świadkiem zamordowania rodziców. W tamtej chwili zawładnęły nim gniew i żądza zemsty. Pragnąc przeniknąć naturę zła i nauczyć się sposobów walki z przestępcami, podróżuje po świecie. Trafia do więzienia, gdzie spotyka tajemniczego Ducarda. Wraca do rodzinnego Gotham. Widząc szerzącą się przestępczość i korupcję, Bruce postanawia stawić temu czoła. Przebrany za nietoperza, za pomocą wszelkich dostępnych środków rozpoczyna walkę z siłami zła, które już na dobre opanowały miasto.
"Batman: Początek" - TVN7, godz. 20:00

Trwa trzeci rok wojny. Dziewczyny nadal działają w organizacji. Kolejną spektakularną akcją w ich wykonaniu jest wysadzenie drukarni Nowego Kuriera Warszawskiego - gadzinówki wydawanej przez Niemców. Margarethe wydaje rozkaz likwidacji agentów niemieckich na wschodzie, po przechwyceniu listy z ich nazwiskami przez aliantów. Tymczasem brytyjski wywiad przechwytuje informację od jednego z nich - Aloszy. Twierdzi, że jako jedyny ocalał i chce skontaktować się z brytyjskim wywiadem.
"Wojenne dziewczyny" - TVP1, godz. 20:15

Rolnicy powracają! Wraz z Martą Manowską towarzyszyć im będziemy w niezwykłej wyprawie w poszukiwaniu miłości i kogoś, z kim mogliby spędzić resztę życia. Będziemy śledzić ich historię od samego początku – pisania i czytania listów, pierwszych spojrzeń i spotkań, aż po końcowe, poważne wybory. Czy znowu zobaczymy jak w sercach rodzi się uczucie? Czy dane nam będzie bawić się na kolejnym weselu?
"Rolnik szuka żony" - TVP1, godz. 21:15

Nieprzytomny Darek trafia na oddział intensywnej terapii. Obrazy przelatują mu przed oczami. Wie, że zostało mu niewiele czasu. W życiu Darka pozornie nic się nie zmieniło. Dobiegający 50-tki wieczny chłopiec wciąż mieszka z dwiema kobietami jego życia - (byłą) żoną, Anką (Daria Widawska) i dorastającą córką - Zosią. Ma syna - Patryka, który wyrósł na odpowiedzialnego mężczyznę i poślubił piękną Martę. Wieczorami spełnia się jako rockman, koncertując w swoim klubie - Dirty Tracku. Wciąż także nie radzi sobie z codziennymi obowiązkami, co jednak niezbyt go martwi. Nie jest świadomy jednego: przez dziesięć lat świat wokół niego poszedł do przodu - i tylko on został w miejscu.
"39 i pół tygodnia" - TVN, godz. 21:30

Spokojny z natury kustosz imponującej kolekcji obrazów ekscentrycznego lorda Shabandara, Harry Deane, ma dość podłego szefa. Obmyśla zemstę za doznane krzywdy - zamierza skłonić pracodawcę do zakupu zaginionego arcydzieła Moneta, które jest falsyfikatem. Do realizacji planu potrzebuje pięknej kobiety. Harry wyrusza do Teksasu, gdzie poznaje seksowną i nieprzewidywalną królową rodeo, P.J. Dziewczyna jest chętna do współpracy. Niedoświadczony uczuciowo Harry jest zafascynowany piękną P.J., co zmodyfikuje jego plany.
"Gambit, czyli jak ograć króla" - TVP2, godz. 21:55

Sophie pracuje w redakcji "The New Yorkera". Wkrótce ma poślubić Victora, który planuje otwarcie włoskiej restauracji. Narzeczeni udają się w podróż do Włoch. W Weronie przyszłego restauratora pochłaniają poszukiwania inspiracji do wymarzonego przedsięwzięcia. Sophie sama zwiedza miasto. Dociera do miejsca, gdzie według poety mieszkała Julia, bohaterka dramatu Szekspira. Tam nieszczęśliwie zakochani zostawiają przyczepione do muru listy. Amerykanka postanawia odszukać autorkę jednego z nich.
"Listy do Julii" - TVP1, godz. 22:15

Jen Kornfeldt pracuje w branży komputerowej. Po rozstaniu z ukochanym przestała wierzyć, że kiedykolwiek jeszcze się zakocha. Pewnego dnia rodzice proponują jej wspólne wakacje na Riwierze Francuskiej. W Nicei Jen poznaje inżyniera Spencera Aimesa. Romans przekształca się w trwały związek. Po trzech latach małżeństwa przeszłość Spencera daje o sobie znać w dniu jego trzydziestych urodzin. Jen odkrywa, że mąż był tajnym agentem służb wywiadowczych do zadań specjalnych. Wycofał się z branży, ale mocodawcy nie zaakceptowali jego decyzji.
"Pan i pani Killer" - TV Puls, godz. 22:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 8.09.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×