Program telewizyjny na piątek, 1.11.2019. Co obejrzeć we Wszystkich Świętych w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 1.11.2019? W programie TV na Wszystkich Świętych, m.in. "Zielona mila", "Pasja", "Kamerdyner", "Slumdog. Milioner z ulicy" i "Moi chłopcy". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 1 listopada2019!

Multimedia

Program tv na Wszystkich Świętych - piątek, 1 listopada 2019 r.:

Pochodzący z dzielnicy slumsów w Bombaju osiemnastoletni Jamal Malik bierze udział w indyjskiej edycji teleturnieju "Milionerzy". Zdołał już wygrać zawrotną kwotę 10 milionów rupii, a teraz staje przed ostatnim pytaniem i szansą na podwojenie nagrody. Na dzień przed nakręceniem finałowego odcinka Jamal zostaje jednak zatrzymany przez policję i brutalnie przesłuchany. Prowadzący program, Prem Kumar, wątpi bowiem w uczciwość chłopaka. Wydaje mu się niemożliwe, żeby pozbawiony wykształcenia mieszkaniec slumsów mógł mieć tak wszechstronną wiedzę.
"Slumdog. Milioner z ulicy" - Polsat, godz. 20"00

Paul pracuje jako strażnik w zakładzie karnym w Luizjanie, pilnując więźniów oczekujących na wykonanie kary śmierci. Korytarz między celami skazańców a pomieszczeniem, w którym wykonuje się egzekucje, został nazwany od koloru posadzki zieloną milą. Do zakładu trafia John Coffey, skazany za zamordowanie dwóch 9-letnich dziewczynek. Potężny czarnoskóry mężczyzna ma mentalność dziecka, jego łagodne usposobienie wydaje się przeczyć oskarżeniom. Ponadto John ma dar uzdrawiania, leczy Paula oraz śmiertelnie chorą żonę naczelnika więzienia.
"Zielona mila" - TV Puls, godz. 20:00

Brian O'Conner stracił pracę w policji, gdyż umożliwił ucieczkę aresztowanemu Dominicowi Toretto, uczestnikowi nielegalnych wyścigów. Teraz zarabia, biorąc udział w ulicznych wyścigach w Miami. W trakcie kolejnego startu zostaje zatrzymany przez miejscowych stróżów prawa. Chcąc się zrehabilitować, zgadza się podjąć misji, której celem jest zdemaskowanie Cartera Verone'a, bossa narkotykowego. Przyjaciel z czasów szkolnych, Roman "Ro" Pearce, pomaga Brianowi w ryzykownej akcji. Obaj zdobywają zaufanie Verone'a, który zatrudnia ich jako kierowców.
"Za szybcy, za wściekli" - TVN, godz. 20:00

"Za szybcy, za wściekli" - przyjaciele, samochody i mafiaZobacz więcej

Po śmierci matki, pochodzącej z chłopskiej rodziny kaszubskiej, Mateusz Król zostaje przygarnięty przez arystokratyczną rodzinę ojca. Chłopiec dorasta w pałacu wraz z przyrodnim rodzeństwem. Zakochuje się w Maricie von Krauss. Czasy są niespokojne, a w państwie pruskim narastają napięcia polityczne.
"Kamerdyner" - TVP1, godz. 20:35

Joe Warr jest błyskotliwym dziennikarzem sportowym. Wraz z drugą żoną, Katy, i kilkuletnim synem, Artiem, mieszka w Australii. Pewnego dnia okazuje się, że Katy jest chora na raka. Wkrótce umiera, a odpowiedzialność za wychowanie Artiego spada na Joego. Tymczasem syn mężczyzny z pierwszego małżeństwa, zbuntowany nastolatek Harry, chciałby odnowić relacje z ojcem. Przylatuje do Australii. W nowym domu nie wszystko jest tak, jak sobie wyobrażał. Joe i Artie wciąż borykają się ze stratą. Nastolatek ucieka do Anglii. Joe i Artie ruszają za nim.
"Moi chłopcy" - TVP2, godz. 20:40

Utalentowany żeglarz Charlie St. Cloud otrzymuje stypendium na renomowanym uniwersytecie. Los krzyżuje plany młodzieńca. Jego młodszy brat, Sam, ginie w wypadku samochodowym. Czując się winny śmierci chłopca, Charlie odcina się od świata. Ponieważ obiecywał Samowi, że zawsze będą razem, próbuje dotrzymać słowa. Jest przekonany, że może komunikować się z duchem zmarłego. Powrót do miasta koleżanki ze szkoły sprawia, że w Charliem budzą się zapomniane uczucia. Jest rozdarty między obietnicą złożoną Samowi a fascynacją Tess.
"Charlie St. Cloud" - TVN7, godz. 21:00

"Charlie St. Cloud" - piękna buzia to za mało nawet jak na „melodramacidło” Zobacz więcej

12 ostatnich godzin życia Jezusa z Nazaretu. Narrację przeplatają sceny retrospektywne z młodości Chrystusa. Początek ery nowożytnej. Jezus modli się w Ogrodzie Getsemani. Razem z nim są uczniowie. To okazja dla Judasza z Kariotu, by wydać nauczyciela żydowskim duchownym, którym nie na rękę są jego nauki. Arcykapłani domagają się od namiestnika cesarza najwyższego wymiaru kary dla pojmanego przestępcy - Jezus ma ponieść śmierć przez ukrzyżowanie. Piłat pozostawia decyzję Hebrajczykom: czy dać wolność Jezusowi, czy mordercy Barabaszowi.
"Pasja" - Polsat, godz. 22:25

Dan Millman trenuje gimnastykę sportową. Jest przystojny, ma pieniądze, cieszy się powodzeniem u kobiet, zdobywa sportowe laury, o których marzy każdy z rywali. Pewnego dnia, jadąc motocyklem, zderzył się z rozpędzonym samochodem. Złamanie kości udowej w siedemnastu miejscach oznacza dla młodego mężczyzny koniec kariery sportowej i kres marzeń. Na stacji benzynowej Dan nieoczekiwanie spotyka człowieka, który nadaje nowy wymiar jego egzystencji. Filozofia życia Socratesa i jego nadzwyczajne umiejętności fascynują byłego sportowca.
"Siła spokoju" - TVP2. godz. 22:35

Opowieść z czasów wojny secesyjnej. Ranny konfederat, Inman, wraca w rodzinne strony, gdzie czeka na niego narzeczona. Kraj pogrążony jest w chaosie. Mężczyzna ma przed sobą ponad 300 mil pełnej niebezpieczeństw drogi. Spotyka zbiegłych niewolników, zdemoralizowanych żołnierzy, łowców nagród, a nawet wiedźmy. Tymczasem narzeczona Inmana, Ada, po śmierci ojca stara się uchronić rodzinną farmę przed sprzedaniem na licytacji. Wie, że tutaj będzie jej szukać ukochany.
"Wzgórze nadziei" - TVP1, godz. 23:05

Kobiety na Dzikim Zachodzie, czyli twarde westernowe damy [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 1.11.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×