Program telewizyjny na piątek, 12.08.2022. Co warto obejrzeć w piątek, 12.08.2022 w TV?

Czas na piątek, 12 sierpnia 2022 roku. Dzisiaj w telewizji czeka na was prawdziwa uczta - każdy znajdzie coś dla siebie! "Szybcy i wściekli VI", "Ja cię kocham, a ty z nim" oraz "Szpieg, który mnie kochał". To nie wszystko! Sprawdźcie, co warto obejrzeć dziś w TV! Oto program telewizyjny na piątek, 12.08.2022.

Multimedia

Program tv na piątek, 12 sierpnia 2022 r.:

Agent Hobbs jest na tropie działającej w 12 krajach organizacji przestępczej. Jedyny sposób na powstrzymanie gangsterów to pokonanie ich w ulicznych wyścigach. Hobbs zwraca się z propozycją do Doma.
"Szybcy i wściekli VI" - TVN, godz. 20:00

Kolejna edycja Festiwalu Weselnych Przebojów odbędzie się w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie. Huczne zaślubiny widzowie będą świętować wraz z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej.
Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022 - Polsat, godz. 20:00

Dan jest wdowcem i wychowuje trójkę dzieci. W lokalnej gazecie publikuje porady dla rodziców. Pewnego dnia w księgarni poznaje piękną kobietę i ulega jej czarowi. Marie okazuje się dziewczyną jego brata.
"Ja cię kocham, a ty z nim" - TVN 7, godz. 20:00

Tom Hardy, służący w wydziale zabójstw, pochodzi z rodziny, w której mężczyźni od pokoleń pracują w policji. W mieście grasuje seryjny morderca, atakujący młode kobiety.
"Pole rażenia" - TV Puls, godz. 20:00

Dzięki urządzeniu służącemu do śledzenia łodzi podwodnych milioner Stromberg uprowadza dwa okręty nuklearne - brytyjski i radziecki. James Bond ma zdobyć mikrofilm zawierający plany urządzenia.
"Szpieg, który mnie kochał" - TVP 1, godz. 22:30

Brytyjska Ameryka Północna, rok 1845. Nastoletni James Howlett i jego przyjaciel Victor Creed dowiadują się, że są braćmi. Szok spowodowany śmiercią rodziców zapoczątkował u Jamesa mutację.
"X-Men Geneza: Wolverine" - Polsat, godz. 23:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na piątek, 12.08.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Dlaczego nie usuniecie tych durnych "komentarzy", a właściwie spamu!

    29.07.2022 20:21
  • Kayla Roham (gość)

    Witam wszystkich, z których chcę skorzystać, aby opowiedzieć wam o bardzo dobrym magu, który czyni cuda swoimi magicznymi zdolnościami. Robi cuda, pomagając ludziom wrócić z partnerem, o którym myślą, że stracili, dzięki swojej magicznej mocy możesz zyskać awans w swoim miejscu pracy i tak wiele rozwiązań, których nie możesz przewidzieć. możesz skontaktować się z nim za pomocą jego adresu e-mail chubygreat@gmail.com lub możesz wysłać do niego bezpośrednią wiadomość WhatsApp pod numerem +2349056504566, on jest zawsze dostępny. I zapewniam was, że się z nim kontaktujecie, że wasz problem się skończył. chubygreat jest bardzo dobry w tym, co robi. Dziękuję chubygreat za dobrą pracę

    14.07.2022 23:32
  • Kayla Roham (gość)

    Witam wszystkich, z których chcę skorzystać, aby opowiedzieć wam o bardzo dobrym magu, który czyni cuda swoimi magicznymi zdolnościami. Robi cuda, pomagając ludziom wrócić z partnerem, o którym myślą, że stracili, dzięki swojej magicznej mocy możesz zyskać awans w swoim miejscu pracy i tak wiele rozwiązań, których nie możesz przewidzieć. możesz skontaktować się z nim za pomocą jego adresu e-mail chubygreat@gmail.com lub możesz wysłać do niego bezpośrednią wiadomość WhatsApp pod numerem +2349056504566, on jest zawsze dostępny. I zapewniam was, że się z nim kontaktujecie, że wasz problem się skończył. chubygreat jest bardzo dobry w tym, co robi. Dziękuję chubygreat za dobrą pracę

    14.07.2022 23:31
  • Steve Jobs (gość)

    Podajcie nr kont wpłacę wam te śmieszne kwoty i więcej niech was już tu nie widzę . Amen.

    09.07.2022 15:57
  • Renata Nos (gość)

    wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme

    Czy to ksieza zabili Roberta Wojtowicza?

    26.05.2022 03:38
  • Mary Conrad (gość)

    Właśnie zacząłem 3 tygodnie temu I dostałem 2 czeki na łączną kwotę 12 000 $... to najlepsza decyzja, jaką podjęłam od dłuższego czasu! „Dziękuję za danie mi tej niezwykłej możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy z domu.

    przejdź do tej strony, aby uzyskać więcej informacji.................. fuljobz.com

    16.05.2022 18:26
  • Renata (gość)

    Ok durnie,durnie.Duzo zdrowia.

    03.05.2022 12:32
  • uwaga oszuści (gość)

    Czy tutaj wszystkie komentarze są pisane przez oszustow próbujących wyłudzić pieniądze? Czy ktoś się jeszcze na to nabiera? Dlaczego administrator nie reaguje? Wszystkie wpisy nie na temat piszą oszuści i takie wpisy powinny być na bieżąco usuwane

    01.05.2022 08:07
  • Maria (gość)

    Cześć . Niedawno widziałam dowody DR DAWN na blogu, który odwiedzam, aby rozwiązać problemy w związku i randkowaniu, ponieważ miałam poważne kłopoty z moim chłopakiem i spotykaliśmy się przez dziewięć miesięcy, po prostu nagle się zmienił, nie odpowiadał na moje pytania. dzwoni, zaczął oszukiwać, skrzywdził mnie na wiele sposobów, nigdy nie sądziłem, że to możliwe i po prostu pomyślałem, że powinienem spróbować *może z jakiejś desperacji*.. i skontaktowałem się z GREAT DR DAWN. Na początku wszystko wydawało się senne i niewiarygodne, jego rady i rozwiązania były trochę proste i dziwne, a ja trochę się bałem, ponieważ czytałem i słyszałem wiele historii o fałszywych czarodziejach, oszustwach i nigdy nie wierzyłem w magię. i wiara i wrzuciłem kilka rzeczy po wszystkim i zadziałało to jak cud, wszystko poszło w zupełnie nowym kierunku, było i było niesamowite... Myślę, że to wszystko w dobrej wierze sprawiło, że przeczytałem ten konkretny post w ten wierny dzień. . Mam nadzieję, że mogę pomóc innym ludziom, tak jak on pomógł mi... Zrobiłem trochę i dostałem wszystko, czego chciałem. Jeśli chcesz *swojego chłopaka, dziewczynę, męża, żonę, rodzinę i życie miłosne. Wyślij e-maila { dawnacuna314@gmail.com } lub skontaktuj się z nim na WhatsAppie {+2348032246310}

    22.04.2022 16:11
  • Maria (gość)

    Cześć . Niedawno widziałam dowody DR DAWN na blogu, który odwiedzam, aby rozwiązać problemy w związku i randkowaniu, ponieważ miałam poważne kłopoty z moim chłopakiem i spotykaliśmy się przez dziewięć miesięcy, po prostu nagle się zmienił, nie odpowiadał na moje pytania. dzwoni, zaczął oszukiwać, skrzywdził mnie na wiele sposobów, nigdy nie sądziłem, że to możliwe i po prostu pomyślałem, że powinienem spróbować *może z jakiejś desperacji*.. i skontaktowałem się z GREAT DR DAWN. Na początku wszystko wydawało się senne i niewiarygodne, jego rady i rozwiązania były trochę proste i dziwne, a ja trochę się bałem, ponieważ czytałem i słyszałem wiele historii o fałszywych czarodziejach, oszustwach i nigdy nie wierzyłem w magię. i wiara i wrzuciłem kilka rzeczy po wszystkim i zadziałało to jak cud, wszystko poszło w zupełnie nowym kierunku, było i było niesamowite... Myślę, że to wszystko w dobrej wierze sprawiło, że przeczytałem ten konkretny post w ten wierny dzień. . Mam nadzieję, że mogę pomóc innym ludziom, tak jak on pomógł mi... Zrobiłem trochę i dostałem wszystko, czego chciałem. Jeśli chcesz *swojego chłopaka, dziewczynę, męża, żonę, rodzinę i życie miłosne. Wyślij e-maila { dawnacuna314@gmail.com } lub skontaktuj się z nim na WhatsAppie {+2348032246310}

    22.04.2022 15:11
  • Cindy Craig (gość)

    Właśnie zacząłem 3 tygodnie temu i dostałem 2 czeki na łączną kwotę 12 000 $... to najlepsza decyzja, jaką podjęłam od dłuższego czasu! „Dziękuję za danie mi tej niezwykłej możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy z domu.

    przejdź do tej strony, aby uzyskać więcej informacji...................l­i­v­e­j­o­b­2­4­7.c­o­m

    28.03.2022 22:00
  • Virginia Weir (gość)

    Zarabiam ponad 600 dolarów dziennie, pracując w domu. Jestem bardzo podekscytowany, że mogę podzielić się tutaj swoją historią, ponieważ ja i mój przyjaciel oboje dostaliśmy 16 tys.+ w pracy w zeszłym miesiącu. To wymaga tylko podstawowych umiejętności kopiowania i wklejania, aby ukończyć. Każdy może to zrobić i ułatwić życie. jeśli poświęciłeś na to 1 godzinę na telefonie komórkowym, to wystarczy. Oto, co robimy…

    Skopiuj poniżej strony internetowej…............l­i­v­e­j­o­b­2­4­7.c­o­m

    26.03.2022 21:17