Program telewizyjny na piątek, 15.11.2019. Co obejrzeć 15 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na piątek - co dziś w telewizji? Wśród naszych propozycji m.in. kolejny odcinek "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", . Sprawdź nasz program tv na na piątek, 15.11.2019 i przekonaj się, co jeszcze będzie można obejrzeć w telewizji! Oto nasze hity dnia na 15 listopada!

Multimedia

Program tv na piątek, 15 listopada 2019 r.:

Po pokonaniu Owena Shawa (Luke Evans), Dominic Toretto wiedzie beztroskie życie wraz ze swoimi przyjaciółmi. Ich sielanka nie trwa jednak długo, ponieważ do miasta przybywa brat Owena, Deckard, który chce się zemścić na Dominiku i jego kolegach. Toretto z drużyną ponownie musi zebrać siły i stawić czoło Deckardowi.
"Szybcy i wściekli VII' - godz. 20:00 w TVN

Cameron Poe zostaje skazany za morderstwo, którego dokonał broniąc swej żony w barowej bijatyce. Po ośmiu latach, zostaje zwolniony i może wrócić do swej rodziny. Do domu leci samolotem więziennym, którym przewożeni są najniebezpieczniejsi mordercy Stanów Zjednoczonych. Przestępcy porywają maszynę, a władze postanawiają wysadzić maszynę w powietrzu...
"Con Air: lot skazańców" - godz. 20:00 w TV Puls

Czas na półfinał, w grze zostały już tylko trzy pary! Gościem specjalnym najbliższego odcinka programu będzie Michał Bajor, wybitny polski wokalista. Niespodziankę dla widzów przygotują także jurorzy - Iwona Pavlović zatańczy z Rafałem Maserakiem! Kto wejdzie do finału, a kto odpadnie tuż przed końcem?
"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" - godz. 20:05 w Polsacie

W programie zostało już tylko osiem czarujących par! Tym razem głównym motywem będzie sport, a w jury gościnnie zasiądzie Sebastian Mila, były reprezentant Polski w piłce nożnej. Zarówno panowie, jak i panie będą mogły się trochę poruszać, zbudować mięśnie i spalić zbędne kalorie. W planach będzie także przygotowywanie pełnowartościowego śniadania.
"Czar par" - godz. 20:35 w TVP2

W mieszkaniu kapitana pojawia się nieoczekiwany gość z Ukrainy - były Poliny. Olyia zeznaje w procesie przeciwko Myszorowi. Zostają jej przedstawione nagrania, z których wynika, że brała pieniądze od gangstera. Uljana jest coraz bardziej zniechęcona do grania w zespole. Do problemów w jej związku dochodzą kłótnie między filmowcem i Ryśkiem. Polina musi poszukać wspólnika do prowadzenia knajpy.
"Dziewczyny ze Lwowa" odc. 48 - godz. 20:35 w TVP1

XIX wiek. Młody James Howlett w dramatycznych okolicznościach odkrywa swoje niezwykłe umiejętności. Razem ze swoim bratem Victorem uczestniczy w kolejnych wojnach, gdzie dzięki nadludzkim zdolnościom pokonuje kolejne przeszkody. Podczas jednej z akcji James poznaje prawdziwą naturę swego brata i postanawia odejść. Zatrudnia się jako drwal i żyje spokojnym życiem u boku Kayly. Pewnego dnia Victor przerywa jednak jego idyllę…
"X-Men Geneza: Wolverine" - godz. 22:15 w Polsacie

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 15.11.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×