Program telewizyjny na piątek, 19.02.2021. Co obejrzeć 19 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Oto aktualny program tv na piątek. Co obejrzeć 19 lutego w telewizji? W programie tv na ten dzień m.in. "Kraina lodu", "Niesamowity Hulk", a także nowy odcinek serialu "Blondynka". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć dziś w tv. Oto program telewizyjny na 19 lutego.

Multimedia

Program tv na piątek, 19 lutego 2021 r.:

Thomas Anderson wiedzie podwójne życie - jest programistą w dużym koncernie i genialnym hakerem o pseudonimie Neo. Od dłuższego czasu instynkt podpowiada mu, że coś dzieje się z otaczającym światem, a pytanie, czym jest matrix, spędza mu sen z powiek. Pewnego dnia nawiązuje z nim kontakt tajemniczy Morfeusz, który obiecuje, że odkryje prawdę o rzeczywistości. Okazuje się, że życie jest tylko symulacją, kontrolowaną przez programy komputerowe. Tylko Neo może zmienić ten ponury stan rzeczy.
"Matrix" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Królestwo Arendelle spowiła wieczna zima. Jest to efekt czarów Królowej Śniegu, Elsy, która nie potrafi kontrolować niezwykłych mocy. Na ratunek bajkowej krainie wyrusza Anna, młodsza siostra władczyni. W wyprawie towarzyszą jej mieszkaniec gór Kristoff, renifer Sven i pocieszny bałwanek Olaf. W czasie pełnej niebezpieczeństw podróży bohaterowie przeżyją wielką zamieć, staną oko w oko z wilkami i spotkają magiczne trolle. Okaże się, czy uda im się odnaleźć nieobliczalną Elsę i uwolnić królestwo spod panowania zimy.
"Kraina lodu" - Polsat, godz. 20:00

W chwili silnego stresu doktor Bruce Banner zmienia się w olbrzymiego zielonego mutanta - Hulka. To efekt napromieniowania, któremu uległ podczas eksperymentu w wojskowym laboratorium. Naukowiec porzuca ukochaną Betty i udaje się do Brazylii, gdzie uczy się panować nad gniewem. Zostaje odnaleziony przez ojca Betty, generała Rossa. Wojskowy chce wykorzystać Bruce'a do celów militarnych. Wysyła po niego oddział z bezwzględnym rosyjskim komandosem Emilem Blonskym na czele. Blonsky sam poddaje się napromieniowaniu.
"Niesamowity Hulk" - TVN, godz. 20:05

Komedia o doświadczonej terapeutce, która zakochuje się w jednym ze swoich pacjentów, zawodniku ligi NBA, pomagając mu wyjść z poważnej kontuzji. On jednak pozostaje nieświadomy jej uczuć, zajęty uwodzeniem jej przyjaciółki z dzieciństwa, która marzy, by zostać żoną popularnego koszykarza.
"Wygrać miłość" - TVN7, godz. 20:30

W Majakach pojawia się Nina Bach, behawiorystka zwierząt, która leczy hipnozą. Szybko okazuje się, że potrafi też pomagać ludziom. Wykorzystuje to Majka i wysyła ją do Traczyka, żeby zdobyła tajne informacje na temat wykupu ziemi. Tymczasem Prometeusz ucieka z wyspy. Jurek prosi o pomoc Sylwię, którą ciągle darzy uczuciem. Za to zahipnotyzowany wójt, ze szczegółami opowiada Ninie o swoich ambitnych planach. Gdy po przebudzeniu orientuje się, że został wykorzystany, proponuje jej współpracę. Nina za pomocą hipnozy miałaby wmawiać opornym mieszkańcom wsi, że chcą sprzedać ziemię. Pierwszym celem jest Jasiunia. Dzięki informacjom od Majki doktorowa nie poddaje się hipnozie i odkrywa sekret działania Niny. Po Prometeuszu wciąż nie ma śladu. W poszukiwania jest zaangażowane pół wsi. W końcu się znajduje, a towarzyszy mu klacz. Doktor stara się zbliżyć do wnuka. Ale Jacek myśli tylko o spotkaniach z Dorcią. Sylwia i Dawid celebrują fakt, że znowu mogą wspólnie żyć i polegać na sobie. Uznają, że zostawią przeszłość za sobą i skupią się na wspólnej przyszłości.
"Blondynka" odcinek 106. - TVP1, godz. 21:55

W Hongkongu co trzy lata odbywają się turnieje walk wschodnich na prywatnej wyspie niejakiego Hana. Lee, mistrz kung-fu z klasztoru Shaolin, na zlecenie rządu ma zdobyć dowody obciążające organizatora turnieju, czerpiącego zyski z handlu narkotykami i prostytucji. Dodatkowym zadaniem Lee jest także odszukanie zaginionej agentki. Przed wyjazdem bohater dowiaduje się, że jeden z ludzi Hana jest odpowiedzialny za śmierć jego siostry.
"Wejście smoka" - TVN, godz. 22:25

Inżynier Stefan Karwowski kieruje pracą na jednym z odcinków budowy Dworca Centralnego. Pewnego dnia dowiaduje się, że został wybrany do telewizyjnego programu "Człowiek miesiąca". W studio poznaje atrakcyjną piosenkarkę Irenę Orską, z którą szybko nawiązuje romans. Niedługo potem zakochany inżynier zastanawia się nad rozwodem, jednak Orska zrywa z nim znajomość. Skruszony postanawia wyznać wszystko żonie, Magdzie.
"Motylem jestem, czyli romans czterdziestolatka" - TVP1, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 19.02.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×