Program telewizyjny na piątek, 21.08.2020. Co obejrzeć w piątek 21 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na piątek to nie tylko piłkarski finał Ligi Europy. W piątek 21 sierpnia w telewizji także sporo ciekawych filmów m.in. "Doktor Strange" i "Fałszywa tożsamość". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w piątek w tv. Sprawdź program telewizyjny na początek kolejnego sierpniowego weekendu.

Multimedia

Program tv na piątek, 21 sierpnia 2020 r.:

Stephen Strange jest uzdolnionym i ambitnym neurochirurgiem. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy w wypadku samochodowym doznaje on groźnej kontuzji ręki. Nerwy zostały poważnie uszkodzone, co uniemożliwia mu dalszą pracę w zawodzie. Zdesperowany Strange szuka pomocy u niejakiego Jonathana. Trafia w okolice Katmandu, gdzie poznaje mistrza Przedwiecznego i odkrywa w sobie niezwykłe moce.
"Doktor Strange" - Polsat, godz. 20:00

Film opowiada o burzliwym romansie nastolatków Jade Butterfield (Gabriella Wilde) i Davida Axelroda (Alex Pettyfer). Zamożni rodzice Jade nie akceptują związku córki ze skromnym Davidem i próbują zniszczyć ich miłość.
"Miłość bez końca" - TVP7, godz. 20:00

Chris Kyle to najskuteczniejszy snajper w historii amerykańskiej wojskowości. W czasie misji w Iraku robi wszystko, by chronić towarzyszy broni. Jego celność i zdecydowanie ratują życie wielu żołnierzy, a on sam staje się wrogiem numer 1 rebeliantów. Jednocześnie Chris stara się pozostać dobrym mężem i ojcem. Okaże się, czy po powrocie do domu będzie potrafił zapomnieć o koszmarze wojny.
"Snajper" - TVN, godz. 20:05

Finał Ligi Europy UEFA rozegrany zostanie na RheinEnergieStadion w niemieckiej Kolonii. Wystąpią zwycięzcy par półfinałowych: Sevilla FC i Inter Mediolan.
Finał: Sevilla FC - Inter Mediolan - TVP1, godz. 20:55

Thriller kryminalny. Historia amerykańskiego lekarza (Val Kilmer), pracującego w Bułgarii, którego życie gwałtownie się odmienia, gdy ratuje życie tajemniczej kobiecie (Izabella Miko), uciekającej przed gangsterami.
"Fałszywa tożsamość" - TVP2, godz. 20:45

W 1938 roku Indiana Jones otrzymuje propozycję uczestniczenia w wyprawie zorganizowanej w celu odnalezienia św. Graala. Początkowo nie chce brać udziału w poszukiwaniu chrześcijańskiej relikwii. Zmienia zdanie, gdy dowiaduje się, że jeden z członków ekspedycji już zaginął i że jest nim jego ojciec, Henry Jones. Chociaż ojciec i syn nie widzieli się od lat, Indiana decyduje się jechać do Wenecji, gdzie znajduje się grobowiec średniowiecznego rycerza, który dotarł do cudownego kielicha.
"Indiana Jones i ostatnia krucjata" - Polsat, godz. 22:40

Stanley Crawford to niewierzący w istnienie magii wyniosły iluzjonista, który na prośbę przyjaciela udaje się na Lazurowe Wybrzeże, aby zdemaskować podającą się za medium Sophie Barker. Dziewczyna pomaga pani Grace skontaktować się ze zmarłym mężem, robiąc wrażenie na wszystkich, a w szczególności na młodym Brice'ie. Stanley pozostaje sceptyczny i doznaje szoku, kiedy Sophie jest w stanie zademonstrować mu liczne zdolności nadnaturalne. Crawford powoli zaczyna wierzyć, że wszystko jest możliwe.
"Magia w blasku księżyca" - TVP2, godz. 23:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 21.08.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×