Program telewizyjny na piątek, 28.05.2021. Co obejrzeć 28 maja w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji we piątek, 28.05.2021 roku? W programie TV na piątek, m.in. "Ojciec Mateusz", "Planeta Singli III", "Miś" czy "Lara Croft: Tomb Raider: Kolebka życia". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 28 maja 2021 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na piątek, 28 maja 2021 r.:

Polacy wezmą udział w 3. edycji Ligi Narodów FIVB. Bronić będą 3. pozycji, na której zakończyli zmagania w 2019 roku. W fazie eliminacyjnej rozegrają po 3 mecze w 5 kolejkach. Najlepsza czwórka wystąpi w półfinałach.
Zawody w Rimini: Polska - Włochy - TVP 2, godz. 19:20

Prezes klubu sportowego "Tęcza" Ryszard Ochódzki, zwany Misiem, ma wyjechać do Londynu. Zostaje jednak zatrzymany, ponieważ z jego paszportu wyrwano kilka kartek. Ochódzki podejrzewa żonę, Irenę, która chciała uniemożliwić, a przynajmniej opóźnić jego wyjazd i dotrzeć do Londynu przed nim. Małżonkowie założyli bowiem przed laty konto w jednym z londyńskich banków. Odejście Ireny zmusiło ich do podzielenia posiadanych dóbr. Pieniędzmi zdeponowanymi za granicą żadne z nich nie chce się jednak dzielić z drugą stroną.
"Miś" - Stopklatka, godz. 20:00

Niesforna księżniczka Jasmina wymyka się z pałacu na ruchliwe ulice ogromnego miasta, gdzie poznaje ulicznika Aladyna i jego wierną małpkę Abu. W wyniku intryg Jaffara, ponurego doradcy sułtana, Aladyn zostaje najpierw wtrącony do więzienia, a potem wysłany na poszukiwanie tajemniczej lampy, w której znajduje się dowcipny dżin spełniający życzenia jej posiadacza.
"Aladyn" - Polsat, godz. 20:00

Czas na zwieńczenie historii miłosnej Ani i Tomka. Czy upragniony ślub tej pary będzie tak samo szalony i zabawny jak ich wcześniejsze miłosne perypetie? Tomek i Ania poznali się przypadkiem w jednej z warszawskich restauracji. Z początku się nienawidzili, później pokochali. Następnie rozchodzili się i schodzili. Teraz przyszedł czas na ślub, nadchodzi więc chwila, w której panna młoda pozna rodzinę swojego ukochanego. Jak się okazuje, jej członkowie są tak samo oryginalni jak Tomek. Zwłaszcza Max - głowa rodu Wilków. W trzeciej części niezwykle popularnej serii powracają wszyscy znani bohaterowie z poprzednich odsłon oraz dochodzi kilka nowych postaci.
"Planeta singli III" - TVN 7, godz. 20:00

John Wharton (Arnold Schwarzenegger) dowodzi specjalną jednostką śledczą, która zajmuje się walką z narkotykami. Niespodziewanie po jednej z akcji ginie 10 milionów dolarów, o których kradzież zostaje oskarżona jednostka Whartona. Do tego jego ludzie zaczynają po kolei ginąć. Wharton postanawia połączyć siły z agentką FBI - Caroliną Brentwood (Olivia Williams), aby dowiedzieć się kto tak naprawdę odpowiedzialny jest za kradzież i śmierć jego ludzi?
"Sabotaż" - TV Puls, godz. 20:00

Sandomierz żyje sprawą zaginionej przed dwoma tygodniami Anny, skromnej i zamkniętej w sobie pracownicylokalnej firmy ZbigStar, której właścicielem jest przebojowy biznesmen, Zbigniew Stańczyk. Na odnalezienie Anny najbardziej czeka jej zrozpaczona matka, która przyznaje w trakcie śledztwa, że tuż przed zniknięciem dziewczyny, wykrzyczała jej kilka okrutnych słów dotyczących jej wyglądu, podejścia do życia i braku ambicji. I teraz czuje się winna. Sandomierska policja, tak jak i ks. Mateusz, większe podejrzenia kieruje jednak w stronę szefa Anny, wielbiciela drogich przedmiotów i klasycznej literatury. Zbigniew pokazuje im spisaną z Anną umowę na pożyczkę sporej kwoty pieniędzy, w której widnieje makabryczny zapis na wypadek nie oddania długu, zaczerpnięty z komedii Szekspira "Kupiec wenecki".
"Ojciec Mateusz" odcinek 327. - TVP 1, godz. 20:30

Śnieżka, córka zmarłego króla, ucieka z pałacu, kiedy magiczne zwierciadło wyjawia źródło nieśmiertelności jej macochy. Zła królowa wysyła w pościg grupę, dowodzoną przez miejscowego łowcę. Mężczyzna dochodzi jednak do wniosku, że został zmanipulowany. Tymczasem przyjaciel Śnieżki z dzieciństwa, William, dowiaduje się, że dziewczyna żyje i rusza ją ratować.
"Królewna Śnieżka i Łowca" - TVN 7, godz. 22:30

W afrykańskim buszu znajduje się mityczna puszka Pandory, skrywająca siły, które mogą zagrażać ludzkości. Sławna Lara Croft - Tomb Raider, musi odnaleźć niebezpieczne naczynie, zanim trafi ono do rąk dr. Jonathana Reissa, laureata Nagrody Nobla prowadzącego badania nad bronią biologiczną. Naukowiec chce wykorzystać moc tkwiącą w puszce do produkcji śmiercionośnych środków rażenia. Znaleziona przez Larę mapa, pozwalająca na dotarcie do legendarnego przedmiotu, zostaje przejęta przez szefa chińskiej mafii i trafia do rąk Reissa.
"Lara Croft: Tomb Raider: Kolebka życia" - Polsat, godz. 22:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na piątek, 28.05.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×