Program telewizyjny na piątek, 30.04.2021. Co obejrzeć 30 kwietnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami piątek, 30 kwietnia 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was świetne filmy, seriale i programy rozrywkowe. Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na piątek, 30.04.2021.

Multimedia

Program tv na piątek, 30 kwietnia 2021 r.:

Bruce Wayne, zainspirowany ofiarnym czynem Supermana, odzyskuje wiarę w ludzkość i prosi Dianę Prince o pomoc. Ma zamiar zmierzyć się z kolejnym wrogiem. Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy innych superbohaterów. Mimo że dołączają do nich Aquaman, Cyborg i Flash, może się okazać, że Liga nie będzie w stanie na czas uratować Ziemi przed niebezpieczeństwem.
"Liga Sprawiedliwości" - TVN, godz. 20:10

Mieszkańców Sandomierza dzieli spór o wylewającą rzekę, która z jednej strony zagraża ludziom i zabiera miastu atrakcyjne tereny, z drugiej tworzy w ten sposób idealne warunki do gniazdowania dla rzadkich gatunków ptaków. Polityk Jerzy Szwed chce regulacji rzeki, sprawy ptaków broni zaś ornitolog, Maciej Lubawka. I to on staje się głównym podejrzanym, kiedy żona Szweda zgłasza policji jego zaginięcie. Zaraz po zgłoszeniu kobieta otrzymuje jednak ultimatum od porywaczy i postanawia działać na własną rękę. Korzysta jednak z pomocy ojca Mateusza. Tymczasem babcia i Natalia odkrywają w sobie ornitologiczną pasję, a prowadzone przez nich obserwacje ptaków doprowadzają do rewolucyjnego odkrycia.
"Ojciec Mateusz" odcinek 323 - TVP 1, godz. 21:00

Tytułowy bohater, lekarz ginekolog, operuje w koszarowym szpitalu na ziemiach zachodnich oficera UB. W nagrodę za udany zabieg Kwiatkowski otrzymuje tygodniowy urlop. Wraz z przyjacielem jadą wyszabrowaną ciężarówką do Warszawy. W ruinach swojego domu lekarz spotyka sąsiadkę sprzed wojny, Krysię, w której się zakochuje. Zaprasza dziewczynę na bal do ocalałego hotelu "Polonia" i tam, po awanturze z radzieckim oficerem, chcąc ratować skórę, udaje oficera, którego leczył.
"Pułkownik Kwiatkowski" - TVP 1, godz. 22:00

Stalinowska Rosja. Młody funkcjonariusz bezpieki Lew Stiepanowicz Demidow pnie się po szczeblach kariery. Jest lojalnym sługą systemu do czasu, gdy jego wiara w ideały partii zostaje zachwiana. Przełożeni każą mu zatuszować sprawę zamordowania 4-letniego chłopca. Wkrótce zaczynają ginąć kolejne dzieci. Demidow naraża się na gniew władzy i prześladowania. Rozpoczyna śledztwo na własną rękę. To prowadzi go na prowincję, do komendanta milicji - generała Michaiła Nesterowa.
"System" - Ale kino+, godz. 22:00

San Francisco. Will Rodman pracuje w firmie farmaceutycznej. Marzy o stworzeniu regenerującego tkankę mózgową leku, który mógłby uzdrowić cierpiącego na Alzheimera ojca. Pod opiekę naukowca trafia szympans o imieniu Caesar. Na nim Will prowadzi badania, na które nie pozwala mu firma. Odnosi pierwsze sukcesy, jest o krok od wielkiego przełomu. Okazuje się, że skutkiem ubocznym leku jest wzrost inteligencji zwierzęcia. Caesara zaczyna rozumieć, że jego życie niewiele znaczy dla naukowców. Ppostanawia przeciwstawić się ludziom.
"Geneza planety małp" - Polsat, godz. 22:05

Detroit, odległa przyszłość. Miasto terroryzują przestępcy. Potężna korporacja pracuje nad robotem policyjnym, który pomógłby zaprowadzić porządek. Konstruktorzy wpadają na pomysł stworzenia hybrydy _ pół maszyny, pół człowieka, który łączyłby najlepsze cechy robota z zaletami żywego funkcjonariusza. Okazja do realizacji planu nadarza się, kiedy gangsterzy masakrują Murphy'ego. Cybernetycy zbierają to, co z niego zostało, i wszczepiają w mechaniczne ciało. Powstaje w ten sposób superglina zwany RoboCopem.
"RoboCop" - TV Puls, godz. 22:25

Bohaterem jest szef kuchni renomowanej kalifornijskiej restauracji - Carl Casper. Komponowane przez Carla potrawy są znakomite, lecz niewielu gości ma okazję ich spróbować, ponieważ właściciel restauracji nie pozwala na wprowadzanie zmian do tradycyjnego menu. Tak też się dzieje podczas wizyty pewnego krytyka kulinarnego, który wystawia potrawom zaserwowanym przez Carla złą recenzję. Carl rzuca pracę w restauracji, kupuje starą przyczepę i zakłada własną kuchnię na kółkach.
"Szef" - TVP 2, godz. 23:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 30.04.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×