Program telewizyjny na piątek, 30.08.2019. Co obejrzeć 30 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 30.08.2019? W programie TV na środę, m.in. "Harry Potter i czara ognia", "Akademia policyjna VII: Misja w Moskwie", finał "Zniewolonej", "Hotelowa miłość" i "Wolverine". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 30 sierpnia 2019!

Multimedia

Program tv na piątek, 30.08.2019 r.:

14-letni Harry rozpoczyna czwarty rok nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa. Wszystko wskazuje, że będzie to niezwykły rok, a to dzięki organizowanemu Turniejowi Trójmagicznemu, w którym biorą udział przedstawiciele trzech największych magicznych uczelni: Hogwartu, Beauxbatons i Durmstrangu. O tym, kto wystąpi w turnieju, zdecyduje Czara Ognia, która tym razem postanawia wytypować aż czterech zawodników, w tym niespełniającego jeszcze kryterium wieku Pottera. Przyjaciele Harry'ego przeczuwają, że kryje się za tym jakiś spisek.
"Harry Potter i czara ognia" - TVN, godz. 20:00

Zimna wojna wydaje się być przeszłością, ale sympatyczni nieudacznicy z policji sprawią, że rozgorzeje na nowo. Komunizm, wojny, klęski żywiołowe - Moskwa przetrwała wiele, ale teraz miasto staje w obliczu największego z zagrożeń. Nieporadni pogromcy przestępców odwiedzają Rosję, aby chronić kraj, w którym nikt nie może czuć się bezpieczny, zwłaszcza w ich obecności.
"Akademia policyjna VII: Misja w Moskwie" - TVN7, godz. 20:00

Sue pracuje jako przedstawicielka handlowa i odnosi liczne sukcesy zawodowe. Podczas podróży służbowej zatrzymuje się w przydrożnym motelu w prowincjonalnym miasteczku. Recepcjonistą jest naiwny romantyk Mike Flux. Chłopak zaczyna zalecać się do Sue. Przygodna znajomość kończy się wraz z powrotem kobiety do Baltimore. Mike uświadamia sobie, że zakochał się w niej i postanawia ją odwiedzić. Sue zgadza się, by u niej został przez kilka dni. Mike postanawia walczyć o stworzenie trwałego związku.
"Hotelowa miłość" - TVP2, godz. 20:10

Po śmierci Jean pogrążony w rozpaczy Wolverine zamieszkuje w górach Alaski, by cierpieć z dala od ludzi. Pewnego dnia odnajduje go Yukio, posłanka umierającego pana Yashidy, któremu Logan uratował życie podczas II wojny światowej. Jeden z najbogatszych ludzi w Japonii chce się pożegnać z wybawcą i podarować mu wyjątkowy prezent. Wolverine wplątuje się w skomplikowaną intrygę rodzinną. Gdy próbuje ochronić przed yakuzą wnuczkę Yashidy, Mariko, zostaje pozbawiony umiejętności szybkiej regeneracji. Budzą się w nim zapomniane uczucia.
"Wolverine" - Polsat, godz. 20:10

Nikołajowi udaje się udowodnić przed zgromadzeniem szlacheckim, że Grigorij sam się postrzelił, ukradł ordery i zabił Aleksieja Kosacza. Czerwinski dowiaduje się również, że jego majątek zostanie zlicytowany. Popełnia samobójstwo. Zrozpaczona Natalia składa śluby zakonne. Nikołaj planuje wyjechać do Europy. Niespodziewanie w progu jego domu pojawia się Jelena… Żadan próbuje porozumieć się z Susłowem w sprawie Kati, ale ten tylko gra na zwłokę, by uniemożliwić Andriejowi wzięcie udziału w aukcji.
"Zniewolona" - TVP1, godz. 20:35

Na odległej, zapomnianej przez boga i ludzi wyspie żyją trzy katolickie zakonnice, które są ostatnimi członkiniami zgromadzenia św. Agnieszki. Kobiety mieszkają w zrujnowanym klasztorze, gdzie dzikie rośliny wyrastają z kamiennych aniołów, a owce swobodnie przechadzają się po kaplicy. Zakonnice prowadzą skromne życie, które spędzają na pracy, modlitwach i opowiadaniu sobie mrocznych bajek wieczorami podczas robienia na drutach. Wszystko do czasu, kiedy na wyspę przybywa ambitny młody kapłan (Sam Reid). Kiedy kobiety odkrywają prawdziwe intencje ojca Ignatiusa, zmuszone są wziąć sprawy we własne ręce...
"Owieczki boże" - HBO, godz. 21:10

Dale chce zerwać z handlem narkotykami i rozpocząć uczciwe życie, chociaż trudno mu odciąć się od dawnych mocodawców. Jego przyjaciel z czasów szkolnych, Nick, policjant pracujący w wydziale ds. walki z narkotykami, wspiera go w tym postanowieniu. Wkrótce ich zażyłe relacje zostają wystawione na próbę. Nick otrzymuje polecenie aresztowania Dale'a. Przyjaciół poróżniła także Jo Ann, w której obydwaj się zakochali.
"Tequila Sunrise" - TVN7, godz. 21:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 30.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×