Program telewizyjny na piątek, 31.05.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na 31.05.2019 - dziś w telewizji finał 10. sezonu "O mnie się nie martw" oraz historia płatnej zabójczyni w filmie "Colombiana". Program tv na piątek to także: "Dzieciak rządzi", "Kontrakt na zabijanie" czy "Snajper". Sprawdź, co oglądać w ostatni piątek maja. Oto telewizyjne hity dnia na 31.05.2019!

Multimedia

Program tv na piątek, 31.05.2019 r.:

Historia płatnej zabójczyni. Jej obsesją jest odnalezienie i zniszczenie ludzi, którzy zamordowali jej rodziców. Wśród morderców do wynajęcia Cataleya należy do najlepszych. Jest niezwykle skuteczna. Z każdym wykonanym zleceniem zabójczyni zbliża się do celu.
"Colombiana" - TVN, godz. 20:00

Po śmierci żony były policjant Ray Keene postanawia zabrać syna na pieszą wędrówkę, by w otoczeniu przyrody i z dala od codziennych problemów nawiązać lepszy kontakt z nastolatkiem. Z niezbędnym bagażem na plecach obaj wyruszają na spotkanie z naturą. Po drodze natykają się na przestępcę, który ocalał z wypadku samochodowego podczas konwojowania do aresztu. Ray pragnie wypełnić obywatelski obowiązek i nie dopuścić, by więzień wymknął się wymiarowi sprawiedliwości. Nie może jednak pozwolić, by cokolwiek stało się Chrisowi.
"Kontrakt na zabijanie" - Stopklatka TV, godz. 20:00

7-letni Tim jest jedynym dzieckiem w rodzinie, gdy na świecie pojawia się jego mały braciszek. Malec nie zachowuje się tak, jak przystało na bobasa. Jest ubrany w garnitur, nosi teczkę i zachowuje się jak typowy biznesmen, co stanowi zagrożenie dla wypracowanej przez Tima pozycji w oczach rodziców. Gdy próbuje on odzyskać dotychczasowy status, poznaje tajemny spisek, w którego centrum jest młodszy brat. Aby uratować rodziców i świat, bobas musi wtajemniczyć Tima w swoją misję.
"Dzieciak rządzi" - Polsat, godz. 20:05

Krzysiek oznajmia Marcie, że będzie ją przez cały dzień rozpieszczał i stawiał się na każde jej wezwanie. Marta mówi sprawdzam w chwili, gdy w warsztacie Krzysiek i Wojtek znajdują w zapasowym kole nowego samochodu Andreasa coś, co może narazić chłopaków na poważne problemy. Krzysiek postanawia wciągnąć w sprawę kancelarię Kaszubów i nie tylko naraża się Marcie, ale staje oko w oko z policjantem, a to ostatnia osoba, jaką chciałby tego dnia spotkać na swojej drodze. Policjanta pochłaniają jednak głównie osobiste problemy: listonoszka z sąsiedniego rejonu właśnie oskarżyła go o przywłaszczenie dwumiesięcznej emerytury jego własnej babci. Niebawem relacja między tymi dwojgiem podniesie temperaturę w całej kancelarii. Marek, ubłagany przez Krzyśka, podejmuje się pomocy, a Andreas i Wojtek z drżeniem serca witają w warsztacie byłych właścicieli samochodu. Tymczasem Marcin ...
"O mnie się nie martw" sezon 10. odcinek 13. - TVP2, godz. 20:45

Powrót Asi! Czy Kaszuba i Zarzycka znowu będą razem?! Zobacz więcej

Koledzy z liceum, Jenko i Schmidt, rozpoczynają pracę w policji. Gdy dochodzi do długo wyczekiwanej akcji z pościgiem za dilerami, łapią zaledwie jednego przestępcę, który w dodatku zostaje natychmiast zwolniony, bo Jenko zapomniał wyrecytować formułkę o prawach zatrzymanego. Przełożony wysyła ich do jednostki specjalnej 21 Jump Street, której członkowie otrzymują zadania wymagające infiltracji środowisk młodzieżowych. Schmidt i Jenko muszą zapobiec popularyzacji zabójczego narkotyku dostępnego na razie w jednej szkole.
"Jump Street 21" - TVN7, godz. 21:00

Chris Kyle to najskuteczniejszy snajper w historii amerykańskiej wojskowości. W czasie misji w Iraku robi wszystko, by chronić towarzyszy broni. Jego celność i zdecydowanie ratują życie wielu żołnierzy, a on sam staje się wrogiem numer 1 rebeliantów. Jednocześnie Chris stara się pozostać dobrym mężem i ojcem. Okaże się, czy po powrocie do domu będzie potrafił zapomnieć o koszmarze wojny.
"Snajper" - TVN, godz. 22:25

Basia, żona blisko 70-letniego Włodka, opuszcza go po dziesiątkach wspólnie spędzonych lat. Mężczyzna trafia do szpitala. Sąsiedzi zawiadamiają syna oraz wnuka Włodka. Paweł, sławny pianista, przyjeżdża z Berlina, gdzie koncertował. Maciek, jego syn, mieszka z matką w Londynie. Mężczyźni nie widzieli się od lat. Paweł postanawia odnaleźć matkę i namówić ją do powrotu. Maciek i Włodek jadą razem z nim. Podróż staje się okazją do odwiedzenia miejsc z przeszłości oraz do powrotu do niewyjaśnionych spraw.
"Mój rower" - TVP1, godz. 22:55

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 31.05.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×