Program telewizyjny na piątek, 31.08.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 31.08.2018? W programie TV na dziś m.in. ostatni koncert "Lato, muzyka zabawa", "Skarb narodów: Księga tajemnic", "Lara Croft Tomb Raider: Kolebk życia", "Królowa" i "Pianista". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 31 sierpnia 2018!

Multimedia

Program tv na piątek, 31 sierpnia 2018 r.:

Księgowy Wesley Gibson mieszka w starej kamienicy tuż przy torach chicagowskiej kolejki. W pracy doświadcza nieustannych upokorzeń ze strony szefowej, a jego dziewczyna zdradza go. Gdy pewnego dnia Wesley kupuje kolejną porcję środków uspokajających, ktoś do niego strzela. Z opresji ratuje go atrakcyjna Fox. Niedoszła ofiara dowiaduje się, że poprzedniego dnia z rąk zamachowca zginął jego ojciec. Kobieta informuje go również, że jest on potomkiem najwybitniejszego egzekutora tajnego stowarzyszenia. Wesley trafia przed oblicze przywódcy Bractwa.
"Ścigani" - TVN, godz. 20:00

Benjamin Franklin Gates, po odkryciu tajemnicy templariuszy, został najbardziej znanym w USA poszukiwaczem skarbów, choć sam woli określenie "obrońca skarbów". Tym razem wraz z ojcem, Patrickiem, profesorem uniwersytetu, odnajdują osiemnaście zaginionych kart z dziennika Johna Wilkesa Bootha, zabójcy prezydenta Abrahama Lincolna. Okazuje się też, że przodek Gatesów, Thomas, był jednym z uczestników spisku, w którym brał udział Booth. Przyjaciel Bena, techniczny geniusz Riley oraz piękna archiwistka i była dziewczyna Gatesa, doktor Abigail Chase, wezmą udział w wielkim polowaniu na tajemniczą księgę.
"Skarb narodów: Księga tajemnic" - Polsat, godz. 20:15

Ostatni z serii wakacyjnych koncertów Dwójki odbędzie się w scenerii historycznej Stoczni Gdańskiej. Wystąpi plejada polskich i zagranicznych gwiazd, a wśród nich m.in.: Ewa Farna, Ania Wyszkoni i Ewelina Lisowska, Sztywny Pal Azji, Jary Oddział Zamknięty i Kombi. Na scenie pojawią się także Kasia Nova, Komodo i Zuzanna Jabłońska, trio Shanguy, No Mercy, Scotch, a także F.R. David i Johnson Righeira. Show poprowadzą: Marcelina Zawadzka, Ida Nowakowska i Mateusz Szymkowiak przy wsparciu Kamila Nosela i Damiana Michałowskiego... czytaj więcej
"Lato, muzyka, zabawa - wakacyjna trasa Dwójki" - TVP2, godz. 20:45

W afrykańskim buszu znajduje się mityczna puszka Pandory, skrywająca siły, które mogą zagrażać ludzkości. Sławna Lara Croft - Tomb Raider, musi odnaleźć niebezpieczne naczynie, zanim trafi ono do rąk dr. Jonathana Reissa, laureata Nagrody Nobla prowadzącego badania nad bronią biologiczną. Naukowiec chce wykorzystać moc tkwiącą w puszce do produkcji śmiercionośnych środków rażenia. Znaleziona przez Larę mapa, pozwalająca na dotarcie do legendarnego przedmiotu, zostaje przejęta przez szefa chińskiej mafii i trafia do rąk Reissa.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" - TVN7, godz. 21:55

Fabularyzowana biografia Władysława Szpilmana, znakomitego pianisty i kompozytora, autora ponad 1300 piosenek, w tym takich szlagierów jak "Czerwony autobus". Wrzesień 1939 roku. W Polskim Radiu 28-letni Szpilman gra utwory Chopina. To ostatnia audycja rozgłośni. Pod okupacją Szpilman z rodziną przeżywają pasmo upokorzeń. W końcu trafiają do getta. Szpilman zarabia na utrzymanie grając w kawiarni dla elit. Zostaje w ostatniej chwili uratowany przed wywózką. Udaje mu się uciec z getta. Kiedy wybucha powstanie, znów musi walczyć o życie.
"Pianista" - TVP1, godz. 23:00

Latem 1997 r. ginie księżna Diana. Opłakujący ją poddani domagają się jakiejś reakcji dworu, jednak królowa Elżbieta II chroni się przed naciskiem mediów i społeczeństwa za murami zamku Balmoral. Królowa jest zaskoczona histerią narodu. Uważa, że pośmiertny kult Lady Di uderza w starą monarchię. Jednak zdaje sobie sprawę, że pałacowe apartamenty, gdzie czuje się bezpiecznie z domownikami, nie uchronią jej przed zmianami przynoszonymi przez nowe czasy. Postanawia skonfrontować się z narodem i popracować nad nowym wizerunkiem monarchii.
"Królowa" - TVP2, godz. 23:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na piątek, 31.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×