Program telewizyjny na piątek, 7.05.2021. Co obejrzeć 7 maja w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami piątek, 7 maja 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was doskonałe filmy, a także popularne seriale i programy rozrywkowe! Oj, jest co oglądać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na piątek, 7.05.2021.

Multimedia

Program tv na piątek, 7 maja 2021 r.:

Rywalizacja wchodzi w decydującą fazę! W najbliższym odcinku dowiemy się, którzy uczestnicy awansują do wielkiego finału. Tym razem na scenie zobaczymy takie sławy jak Kortez, The Weeknd, Katy Perry, Thomas Anders, Katy Perry czy Ewa Demarczyk. Kto tym razem zachwyci jury i zapewni sobie miejsce w finałowej czwórce? Emocje z pewnością sięgną zenitu!
"Twoja twarz brzmi znajomo 14" odc. 9 - godz. 20:05 w Polsacie

Tajna agencja rządowa pod kierownictwem Amandy Waller tworzy drużynę o nazwie "Suicide Squad" składającą się z najgroźniejszych przestępców na świecie. W skład zespołu wchodzą między innymi szalona Harley Quinn, Deadshot, Katana i szef oddziału Rick Flag. Zespół ma wykonać niebezpieczną misję zagrażającą ich życiu, w zamian za zredukowanie wyroków.
"Legion samobójców" - godz. 20:10 w TVN

To już końcówka "docierania się" par nowej edycji programu. Po kilku wspólnie spędzonych tygodniach będą musieli podjąć decyzję, czy chcą pozostać w małżeństwie, czy może nie widzą przyszłości dla ich związku. Iga postanowi opuścić Karola. Laura i Maciej wciąż próbują przeskoczyć różnice, jakie ich dzielą. Kryzys nie ominie też Izy i Kamila.
"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odc. 11 - godz. 20:35 w TVN7

Do Sandomierza przyjeżdża ekipa filmowa, aby kręcić kryminał "Ostatnia akcja Szpicbródki". Pracę filmowców zakłóca zniknięcie kaskadera. Wracający z męczącego dyżuru Wojtek potrąca na ulicy kobietę, która w stanowczy sposób odrzuca jego ofertę pomocy. Policja wszczyna poszukiwania kaskadera, a Wojtek i aspirant Kobylicka próbują odkryć tożsamość potrąconej kobiety.
"Ojciec Mateusz" odc. 324 - godz. 21:00 w TVP1

Po kilkunastu latach od wesela Toula i Ian wciąż bezskutecznie próbują uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych. Prawdziwe tsunami jeszcze jest jednak przed nimi. Ich córka opuścić rodzinne Chicago wraz z nowym chłopakiem, a rodzice Tulli - Maria i Gus - odkrywają, że ich małżeństwo jest nieważne, więc formalnie wciąż są do wzięcia!
"Moje wielkie greckie wesele II" - godz. 21:40 w TVN7

W jednej z wsi na Żywiecczyźnie odbywa się transmitowana w telewizji uroczystość - setne urodziny babci Plackowej. Niedługo po tym kobieta umiera. Rodzinę Placków odwiedza urzędniczka z gminy z prezentami dla jubilatki. Możliwość otrzymania zegarka i dwóch tysięcy złotych sprawia, że rodzina kłamie, że babcia wyszła właśnie do kościoła...
"Sprawa się rypła" - 21:55 w TVP1

Mija osiem lat od rozprzestrzenienia się wirusa i wybuchu wojny pomiędzy dwoma gatunkami. Na czele rozrastającego się społeczeństwa małp stoi Caezar. Zagraża mu grupa ludzi, która przeżyła pandemię. Po krótkotrwałym rozejmie pomiędzy zwaśnionymi stronami znów dochodzi do konfliktu, który ostatecznie zdecyduje o dominacji na Ziemi.
"Ewolucja planety małp" - godz. 22:05 w Polsacie

W mieście ma miejsce seria dziwnych morderstw. Każda kolejna ofiara to swego rodzaju ucieleśnienie jednego z siedmiu grzechów głównych. Dwaj policjanci, będący w wieku emerytalnym i pogrążony w apatii kapitan Somerset oraz początkujący idealista detektyw Mills, podążają śladami mordercy. Przebiegły i drobiazgowy psychopata wciąga ich coraz głębiej w szaloną rozgrywkę.
"Siedem" - godz. 22:50 w TVN

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 7.05.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×