Program telewizyjny na piątek, 7.08.2020. Co obejrzeć 7 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami piątek, 7 sierpnia 2020 roku. Dzisiaj czeka nas was porządna filmów i seriali! Dla każdego coś miłego! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na piątek, 7.08.2020.

Multimedia

Program tv na piątek, 7 sierpnia 2020 r.:

Spektakularne starcie na śmierć i życie, obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios. Avengersi ramię w ramię z superbohaterami muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeśli chcą pokonać potężnego Thanosa, zanim jego plan zniszczenia obróci wszechświat w ruiny.
"Avengers: Wojna bez granic" - Polsat, godz. 20:00

W tajemniczych okolicznościach giną dwa nuklearne okręty podwodne - brytyjski i radziecki. Sprawcą uprowadzenia jest szalony milioner Stromberg, który kieruje operacją ze stacji podwodnej u wybrzeży Sardynii. Dzięki urządzeniu służącemu do śledzenia okrętów podwodnych udało mu się wytropić i ukryć jednostki w potężnym tankowcu. James Bond i major Amasowa otrzymują od rządów zadanie zdobycia mikrofilmu zawierającego plany urządzenia. Pierwsze spotkanie agentów zapowiada ostrą rywalizację.
"Szpieg, który mnie kochał" - TVP Kultura, godz. 20:00

Prywatny detektyw Alojzy Adorn mieszka i pracuje z ojcem. Mężczyzna jest bardzo wycofany, woli nagrywać wydarzenia kamerą niż w nich uczestniczyć. Gdy jego ojciec umiera, Alojzy zostaje sam. Po pewnej trudnej nocy budzi się w autobusie i odkrywa, że jego aparat i taśmy zostały skradzione. Wkrótce pada ofiarą szantażu. Detektyw zostaje wciągnięty w intrygę uknutą przez tajemniczą kobietę.
"Alojzy" - ATM Rozrywka, godz. 20:00

W chwili silnego stresu doktor Bruce Banner zmienia się w olbrzymiego zielonego mutanta - Hulka. To efekt napromieniowania, któremu uległ podczas eksperymentu w wojskowym laboratorium. Naukowiec porzuca ukochaną Betty i udaje się do Brazylii, gdzie uczy się panować nad gniewem. Zostaje odnaleziony przez ojca Betty, generała Rossa. Wojskowy chce wykorzystać Bruce'a do celów militarnych. Wysyła po niego oddział z bezwzględnym rosyjskim komandosem Emilem Blonskym na czele. Blonsky sam poddaje się napromieniowaniu.
"Niesamowity Hulk" - TVN, godz. 20:05

Michael kradnie torbę z pieniędzmi i dokumentami. Zabiera z niej wartościowe rzeczy, resztę wyrzuca do śmieci w paryskim metrze. Występek kieruje na niego uwagę CIA. Agencja prowadzi śledztwo w sprawie serii wybuchów w mieście. Kierujący dochodzeniem doświadczony agent Sean Briar nabiera podejrzeń, że za zamachami stoi ktoś inny. Michael i Sean muszą stworzyć duet, znaleźć sprawców i zapobiec kolejnym atakom. Mają na to 24 godziny.
"Dzień Bastylii" - TVP 2, godz. 20:10

Sekrety i kłamstwa kobiet na skraju załamania nerwowego. Serialowy thriller według bestsellera Michaela Robothama. Sydney. Kobiety w ciąży: Meghan, wpływowa postać mediów społecznościowych, i Agatha, pracująca jako sklepowa pomoc. Pierwsza ma wszystko, druga nie ma nic. Obie jednak mają pragnienia i mroczne sekrety. Spotkanie Meghan oraz Agathy da początek serii dramatycznych zdarzeń. Utrzymany w konwencji psychologicznego thrillera serial wg prozy Michaela Robothama, rekomendowanej przez Stephena Kinga.
"Jej tajemnice" odcinek 1 - Ale kino+, godz. 20:10

Film Franka Sabatelli pokazuje, że dorastanie może zamienić się w horror. Amerykańscy nastolatkowie Stan i Dommer wiodą życie pełne upokorzeń i frustracji. Pewnego dnia odkrywają, że w szopie należącej do jednego z nich zamieszkał wampir. Postanawiają wykorzystać nieproszonego lokatora, by wyrównać rachunki z wrogami.
"Złe miejsce" - CANAL+, godz. 21:00

Londyn, połowa XX w. Opowieść o narodzinach i upadku gangsterskiego imperium bliźniaków Rona i Reggiego Krayów, którzy w latach 60. terroryzowali Londyn. W walce o dominującą rolę w przestępczym świecie byli bezlitośni i nierozłączni, a ich brutalność przeszła do legendy. Gdy pojawiły się wielkie pieniądze, władza i kobiety, drogi braci zaczęły się rozchodzić. Pojawiły się odmienne pomysły na prowadzenie przestępczego biznesu, a w konsekwencji konflikty, które wykorzystali wrogowie.
"Legenda" - TVP 1, godz. 21:35

Filmowa opowieść o związku sławnej piosenkarki, aktorki i modelki Whitney Houston z piosenkarzem Bobbym Brownem, od ich pierwszego spotkania po burzliwe małżeństwo, podczas którego oboje muszą się mierzyć z konsekwencjami sławy i bogactwa.
"Whitney" - TVP 2, godz. 23:15

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 7.08.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×