Program telewizyjny na piątek, 8.01.2021. Co obejrzeć 8 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami piątek, 8 stycznia 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was świetne filmy, premierowe odcinki lubianych seriali, a także masa rozrywki! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na piątek, 8.01.2021.

Multimedia

Program tv na piątek, 8 stycznia 2021 r.:

Pochodzący z Meksyku chłopiec zrobi wszystko, żeby poznać tajemnice swojej rodziny. Dwunastoletni Miguel uwielbia muzykę, która od pokoleń jest w jego rodzinie zakazana. Chłopak marzy jednak, by osiągnąć sukces na miarę swojego wielkiego idola - Ernesta de la Cruza. W pogoni za swoją pasją trafia do pełnej kolorów Krainy Umarłych, gdzie ze wszystkich sił stara się odkryć historię swoich przodków. Z pomocą przychodzi mu przeuroczy oszust o imieniu Hektor.
"Coco" - Polsat, godz. 20:00

Dzielny hobbit Frodo Baggins stawia czoła Władcy Ciemności Sauronowi, starając się nie dopuścić, by magiczny pierścień dostał się w jego ręce. Wraz z wiernymi przyjaciółmi: czarodziejem Gandalfem, elfem Legolasem, krasnoludem Gimlim oraz Aragornem, Boromirem, Samem, Merrym i Pippinem, wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, której celem jest zniszczenie pierścienia w miejscu, w którym został wykuty - w wulkanicznym ogniu Góry Przeznaczenia. Losy świata zależą od powodzenia tej misji.
"Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" - TVN, godz. 20:05

Marion i Ben poznają się za pośrednictwem Tindera. Mimo że wiele ich dzieli, umawiają na randkę. Wygląda na to, że przeciwieństwa się przyciągają. Zaledwie po dwóch tygodniach od pierwszego spotkania postanawiają wyjechać w podróż do Bułgarii. Nie mają ustalonego planu. Szybko okazuje się, że mieli zupełnie różne wyobrażenia na temat tego, jak spędzić czas na wakacjach. Wspólny wyjazd uwypukla różnice w podejściu do życia i sprawia, że sielanka zamienia się w koszmar.
"Nasze wymarzone wakacje" - Ale kino+, godz. 20:10

Pod koniec I wojny światowej w Nowym Orleanie na świat przychodzi Benjamin Button, który wyglądem przypomina osiemdziesięcioletniego starca. Jego matka umiera tuż po porodzie, a przerażony brzydotą syna ojciec porzuca go pod drzwiami domu starców. Czarnoskóra Queenie z troską i poświęceniem opiekuje się opuszczonym chłopcem. Z upływem lat Benjamin młodnieje i zaprzyjaźnia się z Daisy, wnuczką jednej z pensjonariuszek. Po latach, kiedy Benjamin jest w kwiecie wieku, a Daisy dorosłą kobietą, ich drogi ponownie się schodzą.
"Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" - TVN 7, godz. 20:30

Sylwia przyjeżdża do szpitala. Jej mąż po wypadku przebywa na oddziale intensywnej terapii, jest w śpiączce. Wkrótce do szpitala przychodzi Marta Retzer, która wyznaje Sylwii, że jest w ciąży z Dawidem. Zatroskani Jasiunia i doktor Fus dochodzą do wniosku, że najlepiej będzie, jeśli Sylwia na jakiś czas zamieszka z nimi. Wójt Traczyk biesiaduje w restauracji TOKYO w Białymstoku. Towarzyszy mu inwestor, pan Tanaka. Japończyk przedstawia wójtowi bardzo ambitne plany. Sydney Struś przychodzi do księdza Błażejczyka po radę w sprawie ślubu.
"Blondynka" sezon 9, odcinek 1 - TVP 1, godz. 21:00

Bohaterem filmu "Hallo Szpicbródka" jest Fred Kampinos (Piotr Fronczewski), który ratuje przed bankructwem teatrzyk rewiowy "Czerwony Młyn" . Dogaduje się z dyrektorem teatru i zostaje współwłaścicielem. Chce zmienić wygląd teatru, zaczynając od remontu, który w rzeczywistości posłuży mu do wykopania pod teatrem tunelu prowadzącego do sejfu banku.
"Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy" - TVP 1, godz. 21:55

Charles Xavier (James McAvoy) i Erik Lensherr (Michael Fassbender) to dwaj przyjaciele, którzy odkrywają w sobie niezwykłe moce. Nim jako Doktor X i Magneto staną się zaciętymi wrogami, będą musieli połączyć swoje siły z innymi podobnymi do nich. Światu grozi bowiem niewyobrażalne niebezpieczeństwo, któremu są w stanie zapobiec tylko Mutanci.
"X-Men: Pierwsza klasa" - Polsat, godz. 22:30

Pochodzący z Chin John Lee to zawodowy zabójca. Zmuszony jest przyjąć zlecenie od wpływowego pana Wei. Mężczyzna pragnie zemścić się na detektywie Stanie Zedlovie i zleca zabicie jego siedmioletniego syna. Lee w ostatniej chwili decyduje się nie wykonać zadania, co sprowadza na niego i jego rodzinę gniew pana Wei. Płatny zabójca postanawia powrócić do ojczyzny. Szybko jednak zda sobie sprawę, że nie będzie to łatwe.
"Zabójczy układ" - TVP 2, godz. 23:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 8.01.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×