Program telewizyjny na piątek, 8.11.2019. Co obejrzeć 8 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 8.11.2019? W programie TV na piątek, m.in. "Szybko i wściekle", "Błękitna głębia", "Champion" i "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami".. Sprawdź program telewizyjny na piątek, 8 listopada 2019!

Multimedia

Program tv na piątek, 8 listopada 2019 r.:

Poszukiwany przez policję mistrz nielegalnych wyścigów samochodowych, Dominic Toretto, ukrywa się poza granicami Stanów Zjednoczonych. Chcąc chronić swoją dziewczynę, rozstaje się z nią. Wkrótce otrzymuje wiadomość, że Letty nie żyje. Dominic jedzie do Los Angeles, na miejsce wypadku, w którym zginęła dziewczyna. Znajduje resztki substancji wzbogacającej paliwo, dostępnej tylko u jednego dystrybutora. Trafia na ślad króla heroiny rekrutującego kurierów wśród ulicznych rajdowców. Podczas rajdu spotyka znajomego agenta FBI. Obaj mają ten sam cel.
"Szybko i wściekle" - TVN, godz. 20:00

George Chambers, bokser wagi ciężkiej, zdobywca tytułu mistrza świata, zostaje oskarżony o gwałt i trafia do więzienia. Wkrótce dochodzi do niego wieść o sławie, jaką cieszy się tu niejaki Monroe Hutchens, uchodzący w środowisku osadzonych za najlepszego boksera. Chambers musi być zawsze "pierwszy", więc konfrontacja pięściarzy jest nieunikniona. Chambers i Hutchens chcą rozstrzygnąć, który z nich jest mistrzem. Więzienny mecz, zorganizowany przez obrotnego współwięźnia, ma wyłonić czempiona i przynieść zarobek pomysłodawcy.
"Champion" - TV Puls, godz. 20:00

W piątkowym odcinku pary przeniosą nas w świat najsłynniejszych filmów z ostatnich lat. Usłyszymy m.in. przeboje z "Piratów z Karaibów" czy z "50 twarzy Greya". Emocji na parkiecie jak zawsze, nie zabraknie.
"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - Polsat, godz. 20:05

Adam Adamonis rezygnuje z "Tańca z gwiazdami"! Co będzie z Sandrą Kubicką?Zobacz więcej

Niedaleko wybrzeży Marsylii załoga kutra rybackiego wyławia z morza nieprzytomnego mężczyznę. W jego ciele tkwią dwa pociski oraz implant z wyświetlanym kodem cyfrowym - numerem konta bankowego. Okazuje się, że ranny nie zna swojej tożsamości. Wysadzony na brzeg wyrusza do Szwajcarii. W skrytce bankowej znajduje kilka paszportów z własnym zdjęciem, wystawionych na różne nazwiska, broń i znaczną ilość gotówki. Orientuje się, że jest śledzony. Stopniowo odkrywa, że prawdopodobnie nazywa się Jason Bourne i jest pracującym dla CIA płatnym zabójcą.
"Tożsamość Bourne'a" - TVN, godz. 22:10

"Tożsamość Bourne'a". Gdy pracujący dla CIA płatny zabójca traci pamięć...Zobacz więcej

X-Meni to mutanci wyposażeni w nadprzyrodzone umiejętności, które zawdzięczają wynalezionemu przez profesora Charlesa Xaviera genowi X. Chociaż wiele razy ratowali ludzkość przed zagładą, żyją na jej marginesie, cierpiąc z powodu samotności. Profesor Xavier wynalazł jednak lek odwracający mutację. Bohaterowie stają przed trudną decyzją. Profesor, zwolennik tolerancji i pokojowych rozstrzygnięć, zachęca ich do skorzystania z antidotum. Przeciwstawia się temu wojowniczy Magneto, który zbiera armię przeciwko zwolennikom specyfiku.
"X-Men. Ostatni bastion" - Polsat, godz. 22:15

Czworo nurków marzy o odnalezieniu zatopionego statku ze skarbem wartym miliony dolarów. Kiedy w końcu natrafiają na wrak legendarnej jednostki, ich radość nie trwa długo. Okazuje się bowiem, że tuż obok znajduje się zatopiony samolot z toną kokainy na pokładzie. Od tej chwili życie bohaterów nabiera szaleńczego tempa, gdyż o odkryciu dowiaduje się grupa bezwzględnych przestępców, którzy roszczą sobie do niego prawa. Ale prawdziwe kłopoty zaczynają się, gdy jeden z nurków próbuje zrobić na znalezisku interes.
"Błękitna głębia" - TVP1, godz. 22:35

Ambitna i pełna energii Lucy Hill nie wyobraża sobie funkcjonowania bez dającej jej wiele satysfakcji pracy w Miami. Kobieta bardziej od relacji z ludźmi ceni posiadanie luksusowego samochodu i szafy pełnej butów. Kolejne zlecenie służbowe zmusza Lucy do przeniesienia się z Florydy do cichego miasteczka w Minnesocie. Lucy poznaje mieszkańców i odkrywa, że w życiu są rzeczy ważniejsze od kariery zawodowej i zarabiania pieniędzy. Wkrótce spotyka przystojnego Teda Mitchella.
"Za jakie grzechy" - TVP2, godz. 23:20

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 8.11.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×