Program telewizyjny na poniedziałek, 11.02.2019. Co obejrzeć w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 11.02.2019? W programie TV na niedzielę m.in. powrót "The Walking Dead", nowy odcinek "M jak miłość", Teatr Telewizji oraz filmy, m.in. "Opętany" i "Prometeusz". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 11 lutego 2019!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 11.02.2019 r.:

"Possession" to anglojęzyczny remake koreańskiego dreszczowca pt. "Jungadok". Obraz opowiada historię kobiety, której mąż i jego brat ulegają poważnemu wypadkowi samochodowemu. Obaj zapadają w śpiączkę. Po jakimś czasie budzi się z niej brat męża, który jest przekonany, iż kobieta jest jego żoną...
"Opętany" - TVN7, godz. 20:00

W 2089 r. archeologowie Elizabeth Shaw i Charlie Holloway odkrywają piktogramy wykonane przed ponad 35 tys. lat. Podobne znaki pojawiały się w kulturach niemal wszystkich starożytnych cywilizacji. Według naukowców ludzkość mogła zostać stworzona przez pozaziemską inteligencję. Kilka lat później miliarder Peter Weyland funduje wyprawę na odległy księżyc LV-223. Na pokładzie statku są para archeologów, kapitan, szefowa wyprawy i android. Po przybyciu na miejsce w 2093 r. załoga dowiaduje się, że celem misji jest ustalenie, kto stworzył ludzkość.
"Prometeusz" - Polsat, godz. 20:10

Młoda wdowa Rachel wraz ze swym 8-letnim synem, Samuelem, są amiszami. Podczas pobytu w Filadelfii chłopiec staje się przypadkowym świadkiem morderstwa w dworcowej toalecie. Policjant John Book otrzymuje polecenie przesłuchania i ochrony nieletniego świadka. Wkrótce śledztwo ujawnia związek szefów policji z popełnioną zbrodnią. Policjant zaczyna obawiać się o życie chłopca i jego matki. Jedynym ratunkiem dla nich jest ucieczka i schronienie się przed prześladowcami w społeczności amiszów.
"Świadek" - Ale kino+, godz. 20:10

Natalia przyjeżdża do Grabiny z małą Hanią i wyznaje bliskim, że rozstała się z Frankiem. Kisielowa zaczyna ostrą walkę z Banachem o stanowisko sołtysa. Tymczasem lokalną przychodnię odwiedza żona Banacha, a Maria i Agata zauważają na jej ciele siniaki. Od razu podejrzewają, że kobieta jest ofiarą przemocy w rodzinie. Bartek postanawia dać Uli swoją najcenniejszą, rodzinną pamiątkę: pierścionek, który należał przed laty do jego matki.
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Spektakl na podstawie sztuki Marka Kochana to przewrotna opowieść o romantycznym zauroczeniu, prawdzie i zakłamaniu oraz o odtwarzaniu w życiu ról. Do banku przychodzi mężczyzna, by założyć lokatę. Rozmawia z pracownicą zarówno o sytuacji na polskim rynku finansowym, jak i o urodzie kobiety. Nieoczekiwanie pojawia się pomysł wspólnego wyjazdu do Rio.
"Rio" - TVP1, godz. 21:00

Żywe trupy powracają! Po stracie jednego ze swoich ludzi, grupy ocalałych postanawiają połączyć siły i wspólnie zacząć budować lepszą przyszłość. W obliczu kolejnego niebezpieczeństwa, do walki stają nowi przywódcy. Zbiegły więzień mierzy się z przeszłością... [czytaj więcej]https://www.telemagazyn.pl/artykuly/the-walking-dead-sezon-9b-nowi-bohaterowie-i-7-letni-przeskok-w-czasie-co-sie-wydarzy-w-nowych-odcinkach-70028.html)
"The Walking Dead" - FOX, godz. 22:00

Rok 1988. Katie i Kristi wraz z rodzicami wprowadzają się do nowego domu. Ich ojczym, właściciel firmy wideo, instaluje w wielu pomieszczeniach kamery. Urządzenia zaczynają rejestrować tajemnicze zjawiska. Dziewczynki odkrywają, że ich dom jest nawiedzony. Próbują nawiązać kontakt z duchem.
"Paranormal Activity III" - TVN7, godz. 22:45

Zobacz galerię

Filmy do zobaczenia we dwoje

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 11.02.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×