Program telewizyjny na poniedziałek, 12.04.2021. Co obejrzeć 12 kwietnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 12.04.2021 roku? W programie TV na poniedziałek, m.in. "M jak miłość", "Pieniądze to nie wszystko", "Władcy umysłów" czy "Niezniszczalni". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 12 kwietnia 2021 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r.:

Barney Ross dowodzi grupą najemników, do której należą: Lee Christmas, Yin Yang, Hale Caesar i Toll Road. Po jednej z akcji snajper Gunner Jensen zostaje wykluczony z grupy. Najemnicy przyjmują zlecenie od enigmatycznego "Kościelnego". Mają obalić generała Garzę, który sprawuje krwawe rządy na niewielkiej południowoamerykańskiej wyspie. W trakcie rozpoznania Ross i Christmas spotykają Sandrę, działającą w lokalnym ruchu oporu. Dziewczyna okazuje się córką generała, a on sam jedynie marionetką w rękach handlarzy narkotyków.
"Niezniszczalni" - Polsat, godz. 20:05

Michalina opowiada Zuzi o swoich problemach. Wyznaje, że chciała przeżyć z Witkiem pierwszy raz, ale chłopak odmówił. Później nastolatka zaprasza do domu Dawida. Zazdrosny Witek rzuca się na rywala z pięściami. Stefan i Tolek mówią Irence, że podróż do Norwegii okazała się porażką. Waleria nie ma zamiaru wracać do Polski, a Ida nie miała odwagi, by wyprosić teściową. W związku z rychłą wyprowadzką z Grand Szaletu Koszyk i jego ukochana proszą Górkę, by przygarnął ich pod swój dach. Jerzy okłamuje żonę, że umówił się na spotkanie z inwestorem.
"Barwy szczęścia" odcinek 2424. - TVP2, godz. 20:10

Bartek wyczuwa, że ukochana coś przed nim ukrywa i Ula wyznaje w końcu mężowi, że była w pracy molestowana. Lisiecki jedzie od razu do Warszawy, by dać Raczkowskiemu bolesną nauczkę. Tymczasem Barbara wciąż robi wszystko, by młodzi już na stałe zostali w Grabinie. Cały czas wspierają Tadeusz. Ala kolejny raz zagląda do leśniczówki, by jednak pogodzić się z Rafałem. Żak i Leon znów wpadają w kłopoty, gdy Andrzejek przyłapuje ich na sprzedaży kradzionych choinek.
"M jak miłość" odcinek 1581. - TVP2, godz. 20:55

Tomasz Adamczyk (Marek Kondrat) postanawia odejść z branży spożywczej. Pewnego dnia, gdy ulega wypadkowi samochodowemu, odnajdują go byli pracownicy upadłego PGR-u. Bezrobotni porywają Tomasza. Żądają też okupu w wysokości miliarda złotych.
"Pieniądze to nie wszystko" - TVN7, godz. 21:30

Europa jest w przededniu I wojny światowej. W Hadze Mata Hari ma za zadanie nawiązać kontakt z porucznikiem Rastignakiem, szefem francuskiego wywiadu w Holandii. Pomimo ostrzeżeń szefostwa, Rastignac spotyka się z Matą Hari i traci dla niej głowę. Otrzymane od niego informacje wywołują wojnę między służbami wywiadowczymi na granicy z Holandią. W centrum krwawej rozgrywki znajduje się kapitan rosyjskiego wywiadu Władimir Masłow i serbska agentka, Zlatka Jenich.
"Mata Hari" odcinek 7. - TVP2, godz. 21:50

David - główny bohater filmu "Władcy umysłów" to polityk, który ubiega się o miejsce w senacie. Pewnego dnia poznaje piękną Elise Sellas - tancerkę baletową. Jednak gdy ich znajomość nabiera rumieńców, w grę włączają się ludzie, którzy za wszelką cenę chcą ich rozdzielić. David ma wybór - dostosować się lub zaryzykować wszystko i być z ukochaną.
"Władcy umysłów" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 12.04.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×