Program telewizyjny na poniedziałek, 12.11.2018. Co obejrzeć 12 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na 12 listopada - co obejrzeć w tv? W telewizji nowe odcinki seriali: "Barwy szczęścia" oraz "M jak miłość". Będą też produkcje przypominające o Święcie Niepodległości, a także 11. odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Sprawdź nasz program tv na 12 listopada i bądź na bieżąco z najciekawszymi propozycjami telewizyjnymi.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 12 listopada 2018 r.:

Łukasz nie radzi sobie z informacją, że jego ukochana, by ratować Ksawerego, spędziła noc z Szymonem i postanawia pozbierać myśli z dala od Kasi. Górka z przerażeniem odkrywa, że wraz z Sadowskim z mieszkania zniknął także ich synek. W pracy Bożena udaje chętną do imprezowania podczas kolejnej delegacji. Bilski i Celina znów dodają jej narkotyku do drinka. Wkrótce do pokoju Stańskiej wchodzi Kowaluk. Jerzy czuje się niezręcznie, mieszkając u Małgorzaty. Z kolei Zwoleńska jest zachwycona jego towarzystwem... czytaj więcej
"Barwy szczęścia" odcinek 1939. - TVP2, godz. 20:10

Opowieść o walce Polaków o odzyskanie niepodległości w 1918 roku i jej utrzymanie w pierwszych latach II Rzeczypospolitej oraz budowie nowej ojczyzny. To nie tylko obraz walki o przywrócenie Polski na mapę świata, a następnie o granice, ale także kronika ówczesnego życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego. W dokumencie wykorzystano dotychczas niepublikowane materiały archiwalne z lat 1914-1923, które zostały odrestaurowane dzięki najnowszym osiągnięciom techniki filmowej.
"Niepodległość" - Polsat, godz. 20:30

Po postrzale w szyję Janek trafia do szpitala w Gródku, gdzie jedzie także przerażona Ula. Dziewczynę wyprasza jednak z oddziału wzburzona Sobańska, matka Janka. Następnego dnia Mostowiakównę oraz Bartka przesłuchuje prokurator. Lisiecki wyznaje bratu, że obawia się, iż znowu trafi do więzienia. Andrzejek odkrywa, że Marzenka od miesięcy go okłamuje i w tajemnicy bierze tabletki antykoncepcyjne. Tymczasem Marcin zabiera Izę na romantyczną wycieczkę nad Wisłę... czytaj więcej
"M jak miłość" odcinek 1397. - TVP2, godz. 20:55

Historia tryumfu inteligencji nad siłą militarną, łącząca sensacyjną fabułę i prawdziwe wydarzenia. Akcja ma miejsce w trakcie wojny polsko-bolszewickiej 1919-1920. Biuro Szyfrów jest tajną komórką polskiego wywiadu. Jego założyciel - genialny kryptoanalityk porucznik Jan Kowalewski - na początku wojny łamie szyfry wykorzystywane przez bolszewików. Polacy zyskują strategiczną przewagę, a stojący na czele państwa Józef Piłsudski potrafi przekuć ten atut w zwycięstwo.
"Człowiek, który zatrzymał Rosję" - TVP1, godz. 21:00

Kontynuacja losów Thora, syna boga Odyna, który musi ocalić wszechświat przed starożytną rasą dowodzoną przez bezwzględnego Malekitha. Gdy okazuje się, że władca ciemności powraca, Thor wyrusza w niebezpieczną podróż, w czasie której znowu spotyka Jane Foster oraz robi wszystko, by uratować ludzi.
"Thor: Mroczny świat" - Polsat, godz. 22:00

Impulsywny Lee Blanchard i spokojny Dwight "Bucky" Bleichert pracują jako policjanci w Los Angeles i prowadzą śledztwo w sprawie zamordowania Elizabeth Short. Sprawa wydaje się rutynowa, ale detektywi wkrótce odkrywają, że zabójstwo kobiety to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Dziewczyna Lee twierdzi, że ofiara znana była w półświatku pod pseudonimem Czarna Dalia. Policjanci odkrywają siatkę powiązań i układów, które stanowią o tym, kto ma realną władzę w Los Angeles.
"Czarna Dalia" - Stopklatka TV, godz. 22:05

Finał 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" coraz bliżej! Czy pary: Anita i Adriana, Agata i Maciej oraz Martyna i Przemek zostaną razem, a może ich małżeństwa się rozpadną? W 11. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Przemek przyzna, że chce być z Martyną. Odbudowanie zaufania dziewczyny nie będzie jednak łatwe. Po sytuacji z poprzedniego odcinka, w którym Przemek ignorował swoją żonę i cały wieczór poświęcał uwagę swojej byłej, Martyna nabierze jeszcze więcej obaw. -To nie jest jeszcze to - przyzna Martyna... czytaj więcej
"Ślub od pierwszego wejrzenia" odcinek 11. sezon 3. - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 12.11.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×