Program telewizyjny na poniedziałek, 14.05.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na poniedziałek - dziś w tv finałowy odcinek serialu "Druga szansa" oraz ostatni "czelendż" w wykonaniu Małgosi i Radka Majdanów. Program tv na poniedziałek to również spektakl i nowoczesne love story Harry'ego i Meghan. Sprawdź nasz program telewizyjny na poniedziałek!

Multimedia

Program telewizyjny na poniedziałek, 14 maja 2018 r.:

Nastoletni Kale Brecht po śmierci ojca zamyka się w sobie. Jego matka, Julie, nie potrafi przełamać obojętności syna. Niebawem Kale zostaje skazany na trzy miesiące aresztu domowego za napaść na nauczyciela. Usiłując zabić nudę, nastolatek podgląda sąsiadów. Szczególnie intrygujący wydaje mu się niepozorny pan Turner. W tym czasie okolica jest terroryzowana przez mordercę. Kale nabiera pewnych podejrzeń, którymi dzieli się z dziewczyną z sąsiedniego domu, Ashley. Prywatne śledztwo niebawem zamienia się w rozgrywkę o przetrwanie.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Niepokój" - TVN7, godz. 20:00

Egipt, XIII w. p.n.e. Według przepowiedni następcą faraona Setiego ma być mąż, który dokona heroicznego czynu na polu bitwy. Podczas wojny z Hetytami dowodzący egipską armią Mojżesz z narażeniem życia ratuje Ramzesa, który od tej pory widzi w bracie rywala. Po śmierci ojca Ramzes dowiaduje się, że Mojżesz nie należy do rodziny królewskiej. Skazuje go na wygnanie. Tymczasem sytuacja Hebrajczyków w Egipcie znacznie się pogorszyła. Pewnego dnia Mojżeszowi ukazuje się Bóg. Powierza mu misję oswobodzenia ludu z niewoli.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Exodus: Bogowie i królowie" - Polsat, godz. 20:05

Spektakl o współczesnych ludziach, którzy walczą z samotnością. Inspektor policji przybywa do pensjonatu w zachodnich Sudetach, by wyjaśnić sprawę kradzieży samochodów. W pensjonacie pracują: gospodyni, Gerda, i stróż, Dima. Stróż powinien zapobiegać przestępstwom, ale nie powstrzymał złodziei. Akcja przedstawienia rozgrywa się przez kolejne cztery dni i noce. "Alibi" to autorski projekt znanego reżysera filmowego i teatralnego Łukasza Wylężałka, który określił swoje dzieło jako baśń z wątkiem kryminalno-sensacyjnym.
"Alibi" - TVP1, godz. 20:35

Ula dostaje list od Bartka, w którym chłopak prosi, by nie wychodziła na razie za mąż. Tymczasem Janek naciska na ukochaną, by wybrała w końcu datę ślubu i powiedziała o zaręczynach rodzinie. Starski wyznaje Marii, że jest w niej zakochany. Kisielowa po tym, jak wróżka przepowiedziała jej nową miłość, zaczyna zerkać na Kolędę. Mateusz nadal wzdycha do Justyny i robi się zazdrosny o przyjaźń dziewczyny z Markiem... czytaj więcej
"M jak miłość" odcinek 1372. - TVP2, godz. 20:50

W 10. odcinku 5. sezonu serialu "Druga szansa" Monika staje na sali rozpraw oko w oko ze swoim gwałcicielem. Wspierają ją ukochani rodzice oraz Piotr (Michał Żurawski). Monika, opowiada o tamtym strasznym wieczorze. Jak została odurzona i zgwałcona, jednoznacznie wskazuje na sali swojego oprawcę. Zeznania przynoszą jej ulgę i spokój, dla Moniki najważniejsze jest, że wreszcie zna prawdę. Nie okazuje już strachu, nie jest ofiarą, jest kobietą walczącą o sprawiedliwość. Tylko czy w obliczu wyłącznie dowodów poszlakowych i braku świadków popierających prawdziwość zarzutów, sądowi wystarczy dramatyczne zeznanie Moniki? Czytaj więcej
"Druga szansa" odcinek 10. - TVN, godz. 21:30

Żadne z dotychczasowych wyzwań nie zakończyło się w tak spektakularny sposób! Ten czelendż okaże się być najbardziej zaskakujący w serii programu „Iron Majdan”. I choć wydawałoby się na początku, że okoliczności nie rodzą w Małgosi i Radku niepewności czy niepokoju, to jednak po drodze pojawią się trudne momenty, w których Iron Majdans dowiedzą się wielu rzeczy o sobie samych. Jak poradzą sobie Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan? "Iron Majdan" odcinek 10. - TVN, godz. 22:30

Ślub księcia Harry'ego budzi nie mniejsze emocje niż uroczystość zaślubin jego brata, Williama. Związek młodszego syna księcia Karola i Diany z Meghan Markle budził od początku zainteresowanie mediów, także dlatego, że aktorka jest rozwódką. Zastanawiano się, jak zareaguje rodzina królewska i czy królowa Elżbieta II pojawi się na ślubie. Film ukazuje historię miłości, która zaczęła się niepozornie - spotkanie Meghan i Harry'ego została zaaranżowane przez ich wspólną znajomą. Bardzo szybko przypadli sobie do gustu i pojechali razem do Botswany.
"Harry i Meghan: nowoczesne love story" - TVP1, godz. 23:05

Zobacz galerię

Arkadiusz Jakubik w "Dwie na jednego"

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 14.05.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×