Program telewizyjny na poniedziałek, 18.06.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 18.06.2018? W programie TV na dziś m.in. "Niesamowity Spider-Man", "Ja wam pokażę!", "Projekt Lady", "Nietykalni" i "Pretty Woman". Przed nami także nowe mecze na Mundialu w Rosji. Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 18 czerwca 2018!

Multimedia

Program telewizyjny na poniedziałek, 18 czerwca 2018 r.:

Trwa Mundial w Rosji! Zobacz plan transmisji wszystkich meczów! Kiedy oglądać?Zobacz więcej

Chicago, lata dwudzieste XX wieku. Panują w Stanach Zjednoczonych prohibicja sprawia, że nielegalnie sprowadzany alkohol staję się podstawowym źródłem dochodów licznych organizacji przestępczych. W Chicago przemyt i dystrybucja trunków znajduje się praktycznie w ręku jednego człowieka - Ala Capone. Do ujęcia żyjącego jak król i w zasadzie rządzącego miastem gangstera zostaje wyznaczony agent federalny Eliot Ness. Funkcjonariusz ma znaleźć dowody wiążące Capone'a z nielegalną dystrybucją alkoholu i doprowadzić do skazania przestępcy. Ness po pierwszych niepowodzeniach dochodzi do wniosku, że musi do pomocy dobrać ludzi nie tylko skutecznych, ale i wolnych od korupcji. Za radą doświadczonego policjanta Jima Malone'a pieczołowicie dobiera zespół, który pomoże mu osiągnąć cel.
"Nietykalni" - TVN7, godz. 20:00

Pełen rozmachu, zapierający dech w piersiach film przygodowy w reżyserii Mela Gibsona, rozgrywający się w okresie upadku wielkiej cywilizacji Majów. Łapa Jaguara młody wojownik ze spokojnego, żyjącego w harmonii plemienia zamieszkującego dżunglę, zostaje pojmany przez okrutnych przybyszów i zmuszony do odbycia niebezpiecznej wyprawy do nieznanego świata cywilizacji opartej na strachu i ucisku, na końcu której czeka go ołtarz ofiarny. Mężczyzna podejmuje jednak desperacką próbę ratowania życia i ucieczki z przeklętego miasta. Miłość do żony i rodziny, więź z plemieniem dadzą mu nadludzką siłę, potrzebną by samotnie przemierzyć dżunglę i stawić czoła depczącemu po piętach pościgowi…
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Apocalypto" - TV Puls, godz. 20:00

Peter Parker jest wyobcowanym nastolatkiem. Chodzi jeszcze do liceum, podkochuje się w ślicznej Gwen i próbuje odkryć tajemnicę z przeszłości. Peter nie zna swoich rodziców i wychowuje się w domu wujostwa.Teczka, którą zostawił mu ojciec, naprowadza go na ślad doktora Curta Connorsa. Podczas wizyty w jego laboratorium Peter zostaje ukąszony przez zmutowanego pająka. Daje mu to ponadnaturalne zdolności, dzięki którym będzie mógł zmierzyć się z Jaszczurem, mrocznym alter ego naukowca. Nowa ekranizacja kultowego komiksu cofa się do początków historii Człowieka-Pająka. Świetnie zrealizowany film pełen jest akcji i humoru.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Niesamowity Spider-Man" - Polsat, godz. 20:10

Judyta - zbliżająca się do czterdziestki rozwódka pracuje w redakcji poczytnego pisma dla kobiet. i Jest matką 18-letniej Tosi, jej związek z Adamem, przystojnym redaktorem radiowym, rozwija się w najlepsze. Nie jest to po myśli ani rodziców Judyty, ani przede wszystkim córki, która bardzo by chciała, żeby rodzice znów byli razem. Postanawia więc zrobić wszystko, żeby tak się stało. Kiedy Adam dostaje półroczne stypendium do USA, Tosia postanawia wykorzystać jego nieobecność do zrealizowania własnego planu - sprowadzenia ojca z powrotem do domu...
"Ja wam pokażę!" - TVP2, godz. 20:55

Podstawą udanego przyjęcia jest interesująca rozmowa. Mentorki "Projektu Lady" zamierzają udowodnić uczestniczkom, że tematów do rozmowy jest wiele i w tym celu przetestują ich wiedzę z kilku dziedzin: literatury, sztuki, historii. Pytania zdecydowanie zaskoczą dziewczęta, a ich odpowiedzi - mentorki. By rozmowa się udała, należy dopasować słownictwo do sytuacji. I nie chodzi tu, bynajmniej, o "epitety", których dziewczęta wręcz nadużywają. Tu pomoże aktor - Robert Kudelski! Czytaj więcej
"Projekt Lady" - TVN, godz. 21:30

Margaret Matheson jest doktorem psychologii, specjalizującym się w demaskowaniu oszustów, którzy podają się za medium. Współpracując z uzdolnionym fizykiem Tomem Buckley'em, krok po kroku rozpracowuje mechanizmy tworzenia fałszywych cudów i iluzji. Tymczasem, po długich latach nieobecności, do życia publicznego powraca światowej sławy medium Simon Silver. Od tej pory wokół doktor Matheson i Toma dzieją się niepokojące zdarzenia. Czy doświadczonym naukowcom uda się odkryć prawdę o tajemniczym Silverze? Czego dowiedzą się sami o sobie?
"Red Lights" - Stopklatka TV, godz. 22:50

Żywiołowa i naturalna Vivien Ward przyjechała do Los Angeles z małego miasteczka. Tu pewnego dnia poznaje na ulicy przystojnego i bardzo bogatego biznesmena, który postanawia skorzystać z przygodnej znajomości, by choć na moment oderwać się od problemów. Edwarda Lewisa do Los Angeles przywiodły sprawy służbowe. Lewis rozstał się z sympatią, która w ich nowojorskim apartamencie pakuje właśnie swoje rzeczy. Targany rozterkami mężczyzna jeździ bez celu po obcym mieście pożyczonym od przyjaciela porsche, aż w końcu gubi drogę. Trafia na Hollywood Boulevard, gdzie wystaje Vivien. Ona widzi w nim dobrego klienta, on dostrzega w niej sympatyczną i ładną dziewczynę, którą mógłby zaprosić do hotelu. To miała być przelotna znajomość, ale na tym jednak się nie kończy.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Pretty Woman" - TVN, godz. 23:30

Zobacz galerię

TOP5 filmów o superbohaterach

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 18.06.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×