Program telewizyjny na poniedziałek, 20.05.2019. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 20.05.2019? W programie TV na poniedziałek m.in. nowy "Projekt Lady", "Transformers: Wiek zagłady", Teatr TV "Dołęga-Mostowicz. Kiedy zamykam oczy", "M jak miłość" i "Listy do M.". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 20 maja 2019!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 20.05.2019 r.:

Po ostatnim starciu Autobotów i Deceptikonów, które ocaliło świat, miasto pozostało zrujnowane. Pewna grupa chce przejąć kontrolę nad biegiem historii. Optimus Prime i Autoboty powstają. Z pomocą ludzi, zwłaszcza Cade'a Yeagera, stają przed przerażającym wyzwaniem. Starcie dobra ze złem prowadzi do kulminacyjnej bitwy.
"Transformers: Wiek zagłady" - Polsat, godz. 20:10

Łukasz – po kolejnej randce z Katią – naraża się Otarowi… Za to później wpada w kłopoty przez swoją matkę. Marta zdradza niechcący Budzyńskiemu, że to właśnie on odpowiada za chorobę Magdy. Prawnik przeszukuje w końcu dom i znajduje ukryte przez chłopaka narkotyki. Piotrek zauważa, że Kinga jest w kiepskiej formie i prosi o pomoc Magdę. Filarski i Marszałek są coraz bardziej oczarowani piękną nianią Zduńskich – Nadią.
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Tadeusz Dołęga-Mostowicz miał różne oblicza. Można go postrzegać jako obrońcę II Rzeczpospolitej lub jako jej krytyka. Spektakl ukazuje, jak niejednoznaczną był postacią. Będzie mowa o tym, skąd pisarz czerpał inspirację, a także o jego perypetiach miłosnych. Kluczem do biografii Dołęga-Mostowicz jest bohater jednej z jego powieści, Nikodem Dyzma, którego pierwowzorem był podobno Stanisław Weber. Przedstawienie Teatru Telewizji jest także próbą reinterpretacji dokonań pisarza.
"Dołęga-Mostowicz. Kiedy zamykam oczy" - TVP1, godz. 21:00

Prezenter radiowy Mikołaj samotnie wychowuje synka, który pragnie, by tata znów się zakochał. Dyrektorka radia, Małgorzata, wyznacza Mikołajowi dyżur w wigilijny wieczór. Jej małżeństwo jest pełne niewypowiedzianych trudnych emocji. Samotna siostra Małgorzaty oczekuje narodzin syna. Doris marzy o wielkiej miłości. Melchior romansuje z żoną negocjatora, Szczepana, który coraz gorzej znosi kolejne upokorzenia. Szef Doris szuka dziewczyny, z którą mógłby pokazać się u rodziców. Losy tych ludzi splatają się w Wigilię Bożego Narodzenia.
"Listy do M." - TVN7, godz. 21:00

W czwartej edycji programu wśród trzynastu zbuntowanych dziewczyn, które trafiają do eksperymentalnej szkoły w pałacu w Rozalinie, pojawiają się nie tylko Polki, ale również uczestniczki innych narodowości. Pod wodzą dwóch mentorek mają stać się pełnymi klasy oraz pewnymi siebie damami. Uczestniczki przejdą szkolenia, zdobędą nowe umiejętności i poznają nowe sfery życia. Weryfikacja i ocena wiedzy odbywać się będzie nie tylko podczas cotygodniowych eliminacji, ale także poprzez niezapowiedziane testy i sprawdziany.
"Projekt Lady" - TVN, godz. 21:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 20.05.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×