Program telewizyjny na poniedziałek, 22.10.2018. Co obejrzeć dziś, 22 października w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na poniedziałek zapowiada się bardzo ciekawie. W tv m.in. kolejny odcinek "Top Model", "M jak miłość" i "Barwy szczęścia". Oprócz tego kilka filmów, które z pewnością umilą wam poniedziałkowy wieczór. Sprawdź nasz program tv i bądź na bieżąco.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 22 października 2018 r.:

Karen McCann jest świadkiem morderstwa popełnionego na jej córce. Policja szybko ustala tożsamość sprawcy, jednak błędy popełnione w czasie śledztwa sprawiają, że mężczyzna unika kary. Matka ofiary postanawia sama wymierzyć sprawiedliwość. Zdobywa broń i zaczyna szkolić się u zawodowych morderców. Mąż próbuje powstrzymać Karen, jednak ona go nie słucha. Chce zwabić mordercę córki w pułapkę.
"Oko za oko" - TVN7, godz. 20:00

Robert McCall był agentem amerykańskiego wywiadu, a obecnie prowadzi spokojne życie w Bostonie. Pracuje w sklepie z materiałami budowlanymi, wieczory spędza w restauracji. Spotyka tam prostytutkę Teri, z którą się zaprzyjaźnia. Pewnego razu dziewczyna nie przychodzi do lokalu. Okazuje się, że została pobita przez rosyjskich gangsterów. McCall postanawia wymierzyć sprawiedliwość i zabija członków gangu. Wkrótce do miasta przyjeżdża niebezpieczny Teddy z zadaniem odnalezienia zabójcy członków mafii.
"Bez litości" - Polsat, godz. 20:10

Kasia szuka Ksawerego po całym hotelu. Wkrótce z Górką kontaktuje się osoba, która wie, gdzie przebywa jej syn. Aby go odzyskać, Kasia musi podjąć jedną z najtrudniejszych w życiu decyzji. Zenek ma już serdecznie dość Joli w swoim domu. Kozłowska panikuje przed zdjęciem bandaży, ale w końcu prezentuje Basi i Róży swoje nowe oblicze. Agata zamartwia się o Pawła i dzwoni do jego matki.
"Barwy szczęścia" odcinek 1924. - TVP2, godz. 20:10

Poród Cariny oraz pocałunek Oliwki i Justina! Agata w złym stanie [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Policja ustala w końcu tożsamość Izy, choć dziewczyna wciąż jest nieprzytomna. Marcin nadal jest w areszcie, a Skalski postanawia uciec z Mają z kraju. Agnieszka ostrzega Asię, że Michał kontaktuje się z niebezpiecznymi ludźmi - bandytami, przeciwko którym prokuratura prowadziła śledztwo. Tego samego dnia Chodakowska spotyka się też z Erykiem, pianistą poznanym niedawno w bistro. Muzyk proponuje, by wspólnie nagrali piosenkę... czytaj więcej
"M jak miłość" odcinek 1391. - TVP2, godz. 20:55

W tym odcinku uczestników odwiedzą finaliści poprzednich edycji "Top Model": Osi Ugonoh, Daniel Tracz i Michał Baryza! W pierwszym zadaniu, uczestnicy będą musieli zrobić sobie nawzajem dobre, modowe zdjęcia w przestrzeni miejskiej. By zadanie nie było zbyt proste, strojami, które mają zostać zaprezentowane okażą się skarpetki i bielizna. By zmotywować finalistów do działania i pomóc naładować baterie, Joanna Krupa zorganizuje im ogrodowe spa, gdzie przez chwilę będą mogli odpocząć od codziennej rywalizacji. Następnym wyzwaniem będzie tzw. "gra miejska".
"Top Model" odcinek 8. - TVN, godz. 21:30

Leon jest zawodowym mordercą. Wiedzie samotnicze życie, regularnie się gimnastykuje, hoduje roślinkę w doniczce, ogląda stare filmy i sypia na siedząco, przyczajony w nieustannej gotowości. Pewnego dnia przybiega do niego przerażona 12-letnia córka handlarzy narkotyków, sąsiadów Leona. W mieszkaniu znalazła zmasakrowane zwłoki rodziców, zabitych przez ludzi policjanta psychopaty. Mathilde prosi go o schronienie. Leon niezbyt chętnie pozwala jej zostać. Gdy mała dowiaduje się, czym zajmuje się jej sąsiad, prosi go o pomoc w zemście.
"Leon zawodowiec" - TV Puls, godz. 22:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 22.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×