Program telewizyjny na poniedziałek, 25.06.2018. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Poniedziałkowego wieczoru Jennifer Lopez stawi czoła gigantycznemu gadowi, a 12-letnia Mathilde zmiękczy serce zawodowego mordercy. Oprócz tego widzów czeka spotkanie z Człowiekiem Pająkiem i wychowanym wśród małp Tarznem. Co jeszcze warto obejrzeć w telewizji?

Multimedia

Program telewizyjny na poniedziałek, 25 czerwca 2018 r.:

Leon jest zawodowym mordercą. Wiedzie samotnicze życie, regularnie się gimnastykuje, hoduje roślinkę w doniczce, ogląda stare filmy i sypia na siedząco, przyczajony w nieustannej gotowości. Pewnego dnia przybiega do niego przerażona 12-letnia córka handlarzy narkotyków, sąsiadów Leona. W mieszkaniu znalazła zmasakrowane zwłoki rodziców, zabitych przez ludzi policjanta psychopaty. Mathilde prosi go o schronienie. Leon niezbyt chętnie pozwala jej zostać. Gdy mała dowiaduje się, czym zajmuje się jej sąsiad, prosi go o pomoc w zemście.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Leon zawodowiec" - TV Puls, godz. 20:00

Wiele wskazuje na to, że Peter Parker znakomicie się czuje w roli walczącego ze złem Spider-Mana. Niestety, wszystko ma swoją cenę. Codzienne zmagania i ciążąca na nim odpowiedzialność zaczynają mu doskwierać. Co gorsza, w Nowym Jorku pojawia się mroczny Electro. Spider-Man musi stawić czoła potężnemu wrogowi i ocalić miasto przed zagładą.
"Niesamowity Spider-Man II" - Polsat, godz. 20:10

Bezkonkurencyjna na rynku lodziarskim korporacja Polish Lody organizuje weekend integracyjny. Na zjazd zostają zaproszeni pracownicy, kontrahenci oraz przedstawiciele mediów. Prezes traktuje wyjazd jako okazję do ubicia interesów z hurtownikami. Od początku nic nie przebiega zgodnie z planem. Uczestnicy bezalkoholowego wyjazdu upijają się w autokarze. W wyniku awarii systemu rezerwacji prezes zostaje zakwaterowany w pokoju z dziennikarzem i modelką. Obaj mężczyźni rozpoczynają rywalizację o względy współlokatorki.
"Wyjazd integracyjny" - TVP2, godz. 22:15

Grupa dokumentalistów kierowana przez Terri Flores i Dannego Richa, wędrująca przez dżunglę amazońską w poszukiwaniu nieznanego antropologii plemienia Indian, ratuje z tonącego statku myśliwego Paula Sarone'a, który w dowód wdzięczności obiecuje doprowadzić ich do obiektu ich zainteresowania. Gdy kapitan stateczku traci przytomność po ukąszeniu przez jadowitego owada, Sarone więzi filmowców i zmusza ich do wzięcia udziału w polowaniu na największą znaną anakondę.
"Anakonda" - TV Puls, godz. 22:40

Tarzan przed wieloma laty opuścił afrykańską dżunglę. Mężczyzna, znany powszechnie jako John Clayton, wiedzie teraz dostatnie życia w Londynie. Pewnego dnia otrzymuje od losu szansę powrotu do Konga. Jako angielski lord ma pełnić funkcję wysłannika rządu z misją handlową. Bohater nie zdaje sobie sprawy, że jest wykorzystywany przez żądnego zemsty, chciwego kapitana Leona Roma z Belgii.
"Tarzan: Legenda" - HBO, godz. 22:40

Uzależniony od zabijania żołnierz amerykańskich oddziałów specjalnych, Aaron Hallam, znajduje schronienie w lasach Oregonu. Wkrótce na tym terenie zostaje zamordowanych czterech myśliwych. Sprawę przejmuje FBI, ale pracownicy agencji są bezradni w pojedynku z wyszkolonym mordercą. Jedyną osobą mogącą go powstrzymać jest jego były przełożony L.T. Bonham. Emerytowanemu trenerowi żołnierzy sił specjalnych i prowadzącej sprawę agentce Abby Durrell udaje się złapać przestępcę, lecz ten ucieka w trakcie transportu. Bonham wraca do lasu, by go złapać.
"Nożownik" - Polsat, godz. 23:10

Zobacz galerię

TOP5 filmów o superbohaterach

Sprawdź aktualny program tv na poniedziałek, 25.06.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×