Program telewizyjny na poniedziałek, 26.11.2018. Co obejrzeć 26 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 26.11.2018? W programie TV na dziś m.in. finał "Top Model", "Doktor Strange", "Dekalog", "M jak miłość", "X-Men II" i "Bóg zemsty". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 26 listopada 2018!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 26 listopada 2018 r.:

Historia światowej sławy neurochirurga, doktora Stephena Strange'a, którego życie odmienił tragiczny wypadek samochodowy, odbierający mu sprawność w rękach. Gdy tradycyjna medycyna zawodzi, w poszukiwaniu uzdrowienia i nadziei mężczyzna trafia do tajemniczej samotni. Tam orientuje się, że nie jest to jedynie ośrodek kuracyjny, ale przede wszystkim miejsce walki z zagrażającymi światu mrocznymi siłami. Uzbrojony w nowo nabytą moc Strange będzie musiał wybrać między powrotem do życia w bogactwie i sławie, a próbą obrony świata przed złem.
"Doktor Strange" - Polsat, godz. 20:10

Tuż przed ślubem Artur wręcza Marii wybraną dla niej suknię, a Rogowska na widok swojej "kreacji" jest w szoku. Tymczasem Marek wraca na kilka dni do Grabiny specjalnie na wesele siostry. Wyznaje też Barbarze, że chciałby na dłużej zostać z Ewą i dziećmi za granicą. Bartek znów wpada w kłopoty. Przed ślubem Lisieckiego odwiedzają go dwaj podejrzani "koledzy". Próbują go zmusić, by po cichu wpuścił ich na teren hurtowni, w której aktualnie pracuje. A gdy Bartek odmawia, bandyci zaczynają mu grozić... czytaj więcej
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Noworosja to państwo wirtualne, istniejące jedynie w wyobraźni jego założycieli. Kraj rządzony przez watażków jest całkowicie uzależniony od potężnej, mitycznej matki - Rosji. Tu propaganda uchodzi za prawdę, wojna za pokój, a nienawiść przedstawiana jest jako miłość. "Donbas" to opowieść o współczesnym człowieczeństwie i cywilizacji w dobie szerzenia fałszywych informacji.
"Donbas" - Canal+, godz. 21:00

Finał "Top Model" będzie prawdziwym modowym show! Widzowie obejrzą uczestników w trzech pokazach wiodących polskich projektantów - Roberta Kupisza, Dawida Wolińskiego oraz duetu Paprocki i Brzozowski. Po raz pierwszy w historii programu oprawę muzyczną pokazów stworzą śpiewające na żywo gwiazdy - wystąpią Daria Zawiałow, The Dumplings oraz Smolik&Kev Fox. Wydarzenie poprowadzą Joanna Krupa i Michał Piróg.
"Top Model" - TVN, godz. 21:30

Nowy Orlean. Will Gerard jest nauczycielem języka angielskiego w Rampart High School. Jego żona Laura gra w orkiestrze na wiolonczeli. Ich życie ogranicza się do koncertów i spotkań z przyjaciółmi. Pewnego wieczoru wracająca z próby Laura zostaje pobita i zgwałcona. Zrozpaczony Will oczekuje na informację o stanie zdrowia żony. W szpitalu poznaje Simona, który zna okoliczności tragicznego zdarzenia. Oświadcza, że reprezentuje organizację, która zajmuje się wymierzaniem sprawiedliwości. Zobowiązuje się odnaleźć i ukarać sprawcę napadu.
"Bóg zemsty" - TV Puls, godz. 22:10

Składający się z dziesięciu części miniserial. Nie ma ciągłości zdarzeń, akcji, różni są bohaterowie. Jedynym człowiekiem pojawiającym się we wszystkich częściach jest tajemniczy nieznajomy. Wspólne jest za to miejsce akcji - ogromne, bezosobowe osiedle na warszawskim Ursynowie; przytłaczające wielkością, niemal jednakowe bloki, ciasne mieszkania, w których rozgrywają się różne - mniejsze i większe - ludzkie dramaty. Poszczególne historie odpowiadają fabułą treściom niesionym przez kolejne przykazania.
"Dekalog" - TVP1, godz. 22:40

W społeczeństwie toczy się dyskusja na temat mutantów. Ludzie boją się istot obdarzonych nadprzyrodzonymi zdolnościami. W imię ochrony przed "dziwolągami" chcą ograniczyć ich prawa. Gdy teleportujący się mutant o imieniu Nightcrawler wkrada się do Białego Domu i próbuje zaatakować prezydenta Stanów Zjednoczonych, do akcji wkracza wróg X-Menów, generał William Stryker. Ostatecznym rozwiązaniem problemu ma być atak na szkołę profesora Charlesa Xaviera, w której mutanci chronią się przed wrogością otoczenia.
"X-Men II" - Polsat, godz. 22:40

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 26.11.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×