Program telewizyjny na poniedziałek, 27.04.2020. Co obejrzeć 27 kwietnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Czas rozpocząć ostatni tydzień kwietnia, więc przed nami poniedziałek, 27 kwietnia 2020 roku. Dzisiaj czeka na was premiera Teatru Telewizji, a także wyborne filmy i seriale. Będzie w czym wybierać! Sprawdźcie program TV na dzisiaj, na poniedziałek 27.04.2020.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 27 kwietnia 2020 r.:

W Sandomierzu zostaje popełniona zbrodnia. W pobliżu synagogi zostaje znalezione ciało młodej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej. Prokurator Teodor Szacki rozpoczyna śledztwo. Sposób, w jaki ofiarę pozbawiono życia, przywodzi na myśl mord rytualny. Sprawa dostaje się do mediów, co uruchamia antysemickie nastroje.
"Ziarno prawdy" - TVN 7, godz. 20:00

Robert McCall był agentem amerykańskiego wywiadu, a obecnie prowadzi spokojne życie w Bostonie. Pracuje w sklepie z materiałami budowlanymi, wieczory spędza w restauracji. Spotyka tam prostytutkę Teri, z którą się zaprzyjaźnia. Pewnego razu dziewczyna nie przychodzi do lokalu. Okazuje się, że została pobita przez rosyjskich gangsterów. McCall postanawia wymierzyć sprawiedliwość i zabija członków gangu. Wkrótce do miasta przyjeżdża niebezpieczny Teddy z zadaniem odnalezienia zabójcy członków mafii.
"Bez litości" - Polsat, godz. 20:05

W latach 1945-1956 Julia Brystiger była dyrektorem Departamentu V Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego. Nadzorowała m.in. sprawy dotyczące religii i kleru. Nazywano ją "Krwawą Luną", gdyż w czasie przesłuchań znęcała się nad aresztowanymi z niespotykanym okrucieństwem. W roku 1956, po rozwiązaniu Ministerstwa Bezpieczeństwa, przechodzi na emeryturę. Na początku lat 60. przybywa do Zakładu dla Ociemniałych w Laskach pod Warszawą. Spotyka prymasa Polski Stefana Wyszyńskiego. W burzliwej rozmowie Julia prosi o pomoc w odnalezieniu Boga.
"Zaćma" - TVP Kultura, godz. 20:30

"Bezkrólewie" to jeden z najgłośniejszych dramatów Wojciecha Tomczyka. Autora zainspirowały współczesne wydarzenia i nastroje społeczne. Rzeczywistość przedstawiona w dramacie jest oparta na kontrastach. Zofia, Józef i Justyna kochają swój kraj. Kolo, Glans i Gostek chcą wyjechać za granicę. Nie przyznają się do ojczyzny. Romantyczny patos spotyka się z farsą, tworząc groteskowy obraz świata, w którym żyją bohaterowie.
"Bezkrólewie" - TVP1, godz. 21:00

Dokument Dariusza Załuskiego, dokumentalisty i doświadczonego wspinacza, opowiada o polskiej ekspedycji na K2, którą zorganizowano w 2018 roku. K2 to ostatni ośmiotysięcznik, którego nie udało się zdobyć zimą. Film zdobył wiele wyróżnień, w tym Grand Prix na Krakowskim Festiwalu Górskim.
"Ostatnia góra" - CANAL+, godz. 21:30

John du Pont jest dziedzicem ogromnej fortuny i filantropem. Zafascynowany zapasami John postanawia zbudować ośrodek treningowy dla zapaśników w swojej posiadłości Foxcatcher. Zostaje sponsorem i mentorem Marka Schultza, mistrza olimpijskiego, który chce w czasie igrzysk w Seulu po raz kolejny sięgnąć po złoto. Ich współpracy z rosnącym niepokojem przygląda się brat Marka, równie utytułowany zapaśnik Dave Schultz.
"Foxcatcher" - Super Polsat, godz. 22:00

Dokument o niebezpieczeństwach, które czyhają na użytkowników internetu, między innymi na portalach społecznościowych. Cyberprzestępczość to coś więcej niż kradzież pieniędzy albo tożsamości. Każdy, kto korzysta z internetu, może stać się ofiarą ataku. W walce z cyberprzestępczością może pomóc sztuczna inteligencja. Człowiek jest coraz mądrzejszy, a komputery coraz szybsze. Łącząc te atuty, ludzie są w stanie przeciwdziałać przestępstwom w świecie wirtualnym.
"Dark Web: walka z przestępczością w sieci" - TVP1, godz. 22:25

Małżonkowie, Adam i Lamia, mieszkają w Nazarecie. Adam jest arabskim chrześcijaninem. Lamia prowadzi fundację działającą na rzecz praw kobiet. Adam dowiaduje się, że jego żona jest w ciąży, a ojciec podupada na zdrowiu. Młody mężczyzna zaczyna się poważnie zastanawiać nad swoim życiem. Postanawia założyć biznes, by zarobić na utrzymanie rodziny. Zamierza za 1 euro sprzedawać turystom "święte powietrze" w niewielkich szklanych buteleczkach. Sprawy się komplikują, gdyż gangsterzy i duchowni katoliccy chcą mieć udział w zyskach.
"Święte powietrze" - TVP2, godz. 23:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 27.04.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×