Program telewizyjny na poniedziałek, 27.08.2018. Co obejrzeć w telewizyji? [DZIŚ W TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na poniedziałek, 27.08.2018. Dziś w tv m.in. premierowy odcinek serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach i pilotowy odcinek nowego programu TVN "Rinke. Na krawędzi". Sprawdź nasz program tv. Co obejrzysz w poniedziałek w TV?

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 27 sierpnia 2018 r.:

Motocyklista Cary Ford wraca do rodzinnego miasta, aby pogodzić się ze swoją dziewczyną i załatwić kilka spraw. Parę miesięcy wcześniej odmówił zwrotu motocykli, które należały do Henry'ego Jamesa, dilera narkotyków i szefa gangu "Kosiarzy". Handlarz chce odzyskać maszyny, a przede wszystkim wart ponad milion dolarów towar ukryty w bakach. Ford jest nieugięty, dlatego spotyka go kara. James wrabia go w zamordowanie młodszego brata szefa gangu "Kosiarzy". Cary ma niewiele czasu, by dowieść, że jest niewinny.
"Torque. Jazda na krawędzi" - TVN7, godz. 20:00

Ekspedycja marsjańska, w skład której wchodzi Mark Watney, musi się ewakuować z Czerwonej Planety, aby ratować się przed burzą piaskową. Gdy ciężko ranny Mark odzyskuje przytomność, orientuje się, że został sam na Marsie. Mężczyzna rozpoczyna walkę o przetrwanie.
PRZECZYTAJRECENZJĘ FILMU
"Marsjanin" - Polsat, godz. 20:05

Władek i Darek odpoczywają po warszawskim weselu Julity i Józka. Świeżo upieczeni małżonkowie wpadają pokazać im zdjęcia ze ślubu. Radosny nastrój zakłóca telefon od ojca Jacusia, ciężko chorego noworodka, którego operację sfinansowali. Do Łukasza przychodzi Alicja, która właśnie wyszła ze szpitala. Dziennikarka boi się, że - tak jak Chowański - zostanie aresztowana i oskarżona o współudział w usiłowaniu zabójstwa Krzepińskiego...
"Barwy szczęścia" odcinek 1885. - TVP2, godz. 20:10

Sprawdź, kto jest mordercą małych dziewczynek w prowincjonalnym Wind Gap! [SPOILERY]Zobacz więcej

Sadystyczny pułkownik SS Hans Landa morduje ostatnią ukrywającą się w okolicy rodzinę Żydów. W tym samym czasie w USA porucznik Aldo Raine otrzymuje rozkaz sformowania specjalnej jednostki do walki z hitlerowcami. Są do niej rekrutowani wysoko wykwalifikowani żołnierze o żydowskich korzeniach, którzy mają za zadanie z jak największą pasją i żądzą zemsty dziesiątkować szeregi nazistowskich wojsk. Wykorzystując najokrutniejsze i najbardziej wyrafinowane metody, oddział szybko staje się koszmarem Niemców, którzy nazywają ich "bękartami".
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Bękarty wojny" - TV Puls, godz. 21:50

Reżyser i producent telewizyjny Rinke Rooyens bierze udział w przedsięwzięciu, które ma na celu pomóc ludziom bezdomnym. Charyzmatyczny prowadzący niemal przez rok spotykał się z bohaterami programu, motywując ich i wspierając w realizacji marzeń. Widzowie mają okazję poznać historie bezdomnych, którzy postanowili skorzystać z szansy na odmianę swego losu.
"Rinke. Na krawędzi" - TVN, godz. 22:30

Sierżant Jake Chandler udaje się do Afganistanu, by ratować porwanego przez talibów amerykańskiego kongresmena. Podczas akcji zostaje odcięty na terytorium wroga. Wbrew rozkazom przełożonych sierżant Vic Mosby postanawia wraz z oddziałem wrócić i uratować Jake'a. By uniknąć pewnej śmierci, będą musieli wspólnie zmierzyć się z znacznie liczniejszymi siłami przeciwnika.
"Snajper: Reguły gry" - Polsat, godz. 23:25

Zobacz galerię

Filmy Disneya 2018

Sprawdź aktualny program telewizyjny na poniedziałek, 27.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Izka (gość)

    Na Pulsie jeszcze warto wspomnieć start 3 sezonu Lombardu Życie pod zastaw. U mnie obowiązkowa pozycja na dziś do obejrzenia.

    27.08.2018 07:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×