Program telewizyjny na poniedziałek, 29.03.2021. Co obejrzeć 29 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami poniedziałek, 29 marca 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was świetne filmy i seriale! Będzie co oglądać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na poniedziałek, 29.03.2021.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 29 marca 2021 r.:

Historia amerykańskiego boksera Jake'a LaMotty. Niebywała siła i agresywny charakter przynoszą mu kolejne sukcesy w ringu. Zyskuje przydomek "wściekły byk z Bronksu". Niestety, autodestrukcyjne skłonności i presja, jaką wywiera na nim otoczenie, coraz bardziej dają mu się we znaki. W niestabilnym psychicznie i łatwo wpadającym w furię mężczyźnie narasta napięcie. Bokser popada w nałóg alkoholowy i niszczy relacje ze swoją drugą żoną Vicki i bratem Joeyem.
"Wściekły byk" - TVP Kultura, godz. 20:00

Akcja filmu Escape Plan 2: Hades rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z pierwszej części. Ray Breslin zorganizował nowy, najwyższej klasy zespół dbający o bezpieczeństwo. Jednak gdy znika jeden z jego współpracowników mężczyzna będzie musiał zorganizować ucieczkę z będącego piekłem na Ziemi więzienia zwanego Hadesem.
"Plan ucieczki 2" - Polsat, godz. 20:00

Judyta mieszka w Warszawie, współpracuje z popularnym pismem kobiecym, odpowiadając na listy czytelników, prowadzi dom i wychowuje nastoletnią Tosię. Jej poukładany świat zmienia się, gdy mąż oświadcza, że odchodzi do kochanki, która oczekuje jego dziecka. Wbrew wcześniejszym obietnicom mężczyzna nakazuje Judycie i córce wyprowadzić się ze wspólnego mieszkania. Za namową przyjaciółki kobieta postanawia wybudować dom pod miastem. Na parapetówce poznaje Adama, a ich znajomość szybko przeradza się w romans.
"Nigdy w życiu!" - TVN 7, godz. 21:30

Quan Ngoc Minh prowadzi niewielką restaurację w Londynie. Pewnego dnia nastoletnia córka Quana, Fan, ginie w zamachu terrorystycznym. Zrozpaczony mężczyzna postanawia za wszelką cenę ukarać sprawców. Kontaktuje się z wiceministrem rządu Irlandii Północnej i zmusza go do ujawnienia tożsamości terrorystów odpowiedzialnych za śmierć jego córki.
"Cudzoziemiec" - TV Puls, godz. 22:00

Han, ambasador Chin, który ma zamiar ujawnić dowody przeciwko mafii, zostaje postrzelony przez gangstera Kenjiego. Carter i inspektor Lee wszczynają dochodzenie. Córka dyplomaty, Soo Yung, zdradza detektywom, że ojciec zostawił jej informacje na temat triady. By zdemaskować sprawców zamachu, Carter i Lee muszą jechać do Paryża. Trop prowadzi ich do klubu nocnego, gdzie poznają Genevieve, informatorkę Hana. Okazuje się, że zna ona nazwiska przywódców mafii. Wkrótce Soo Yung zostaje porwana. Kenji chce ją wymienić na Genevieve.
"Godziny szczytu III" - TVN, godz. 22:35

Dalsze losy Adasia Miauczyńskiego z poprzednich filmów Marka Koterskiego "Dom wariatów", "Nic śmiesznego", "Ajlawju" i "Dzień świra". W rolach głównych znakomite kreacje aktorskie - jako Adaś w przeszłości i dziś - stworzyli Andrzej Chyra i Marek Kondrat. Wspomnienia Sylwka związane z ojcem, przeplatają się ze wspomnieniami samego Adama, narzucając obraz czarnej sztafety pokoleń.
"Wszyscy jesteśmy Chrystusami" - TV 6, godz. 23:00

Adaptacja powieści Shūsaku Endō z 2016 roku. Jedno z najbardziej osobistych dzieł Martina Scorsese. Japonia, XVII wiek, okres walk z chrześcijaństwem. Dwóch misjonarzy przybywa do Kraju Kwitnącej Wiśni, by odnaleźć swojego nauczyciela - niezwykle odważnego jezuitę, który oskarżany jest o porzucenie stanu kapłaństwa i zostanie buddyjskim mnichem. Historia kapłana okazuje się bardziej skomplikowana niż to się mogło wydawać.
"Milczenie" - TVP 2, godz. 23:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 29.03.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Goal

    *Google będzie płacić konsekwentnie od 27485 do 29658 dolarów za zrobienie zdjęcia w Internecie z domu. Dołączyłem do tej akcji 2 miesiące temu i zarobiłem 31547 $ w moim pierwszym miesiącu k z tej akcji h. Mogę powiedzieć, że moje życie uległo całkowitej poprawie! Przyjrzyj się temu, co robię .....> www.works79.com

    29.03.2021 15:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×