Program telewizyjny na poniedziałek, 29.04.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 29.04.2019? W programie TV na poniedziałek m.in. "Spider-Man: Homecoming", "M jak miłość", "Wkręceni", "Poranek kojota" i Teatr TV - "Aszantka". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 29 kwietnia 2019!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 29.04.2019 r.:

Ginekolog Catherine Stewart i jej mąż, profesor muzykologii, mieszkają wraz z dorastającym synem Michaelem w nowoczesnym domu w najlepszej części miasta. W dniu urodzin męża Catherine postanawia urządzić przyjęcie niespodziankę. Ku rozczarowaniu gospodyni i gości David spóźnia się na samolot i nie dociera na imprezę. Nazajutrz Catherine znajduje w telefonie męża jego zdjęcie w towarzystwie studentki. Kobieta zaczyna podejrzewać, że mężczyzna ma romans. Aby się upewnić, że jej przypuszczenia są słuszne, postanawia wystawić małżonka na próbę.
"Chloe" - Stopklatka TV, godz. 20:00

David Rice mieszka z ojcem w małym mieście w stanie Michigan. Uchodzący za nieudacznika i unikany przez rówieśników chłopak podkochuje się w Millie, koleżance ze szkoły. Pragnąc zdobyć względy dziewczyny, wręcza jej szklaną kulę. Wskutek pewnego incydentu prezent trafia na środek zamarzniętej rzeki. Gdy David rusza, by go odzyskać, wpada pod lód. Nie tonie, lecz przenosi się do biblioteki. Odkrywa w sobie umiejętność teleportacji. Dla Davida to początek nowego życia. Beztroska nie trwa długo - na drodze chłopaka staje Roland.
"Jumper" - TV Puls, godz. 20:00

Młody Peter Parker przeżywa ekscytująca przygodę z Avengersami, po której wraca do domu. Chłopak za wszelką cenę stara się na nowo przywyknąć do codzienności. Wciąż mieszka z ciotką May i pozostaje pod czujnym okiem mentora - Tony'ego Starka. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się groźny Vulture. Peter musi działać, aby nie stracić wszystkiego, co kocha.
"Spider-Man: Homecoming" - Polsat, godz. 20:10

Policja z Lipnicy szuka mężczyzny, który zaatakował małą Kaję, a jednym z podejrzanych zostaje Banach. Aspirant Wroński wpada jednak na nowy trop i postanawia przesłuchać ojca Rafała – Dariusza Stadnickiego. Tymczasem w Warszawie Paweł zabiera w końcu swoje rzeczy z biura i żegna się z Kaliną. Piotrek robi Kindze "niespodziankę" i zawozi ukochaną do mieszkania, które niedawno kupił jako rodzinną inwestycję.
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Aszantka to kobieta z murzyńskiego plemienia Aszanti, które w XIX wieku uchodziło za najdorodniejsze w zachodniej Afryce. Osiemnastoletnia Władka jest dziewczyną o egzotycznej urodzie. Ma w sobie coś z "dzikuski". Prowadzący hulaszczy tryb życia obywatel ziemski, Edmund Łoński, jest zauroczony Władką. Dziewczyna zgadza się zostać jego utrzymanką. Z czasem aranżowany układ zmienia się w związek - przynajmniej zdaniem Edmunda. Jednak niedopasowanie partnerów, ich potrzeb i oczekiwań prowadzi do tragicznego finału.
"Aszantka" - TVP1, godz. 21:00

Franek "Franczesko" Szpak, Zenobiusz "Fikoł" Kozioł i Tomek "Szyja" Zarówny razem pracują w śląskiej fabryce samochodów, razem spędzają wolny czas i razem zostają zwolnieni. Posiadacz najwyższej odprawy, Franek, zaprasza kolegów na szalony weekend w Warszawie. Gdy bez grosza wracają ze stolicy wypożyczonym autem z niemiecką rejestracją, po drodze kończy im się paliwo. Komendant Grygalewicz bierze ich za wyczekiwanych inwestorów z Niemiec. Rozpoczyna to lawinę zdarzeń, która wstrząsa kompanami i społecznością malowniczego Zarzecza.
"Wkręceni" - TVN7, godz. 21:00

Kojot ma trudne życie. Wszędzie czyhają na niego pułapki, a kiedy już w którąś wpadnie, gotów jest nawet odgryźć sobie łapę, by wydostać się na wolność. W podobnej sytuacji znajduje się Kuba, młody, niespełniony rysownik komiksów, który zakochuje się w znanej piosenkarce Noemi powiązanej ze światem gangsterskim. W ten sposób naraża się jej ojczymowi, który dybie na jego życie.
"Poranek kojota" - TVN, godz. 21:30

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 29.04.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×