Program telewizyjny na poniedziałek, 30.11.2020. Co obejrzeć 30 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na poniedziałek, 30 listopada. Dziś w tv m.in. nowy serial "Kozacka miłość", który będzie pokazywany na antenie TVP2. Program telewizyjny na poniedziałek to także filmy: "The Florida Project", "Kobieta-kot" i "Królestwo niebieskie". Sprawdź, co warto obejrzeć w poniedziałek, 30.11.2020 w tv.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 30 listopada 2020 r.:

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.
"Kozacka miłość" odcinek 1. - TVP2, godz. 18:45

XII-wieczna Europa. Młody kowal Balian w tragicznych okolicznościach traci rodzinę. Rozgoryczony mężczyzna zaczyna wątpić w istnienie Boga. Wtedy pojawia się krzyżowiec Godfrey z Ibelinu, który, jak się okazuje, jest jego ojcem. Proponuje Balianowi opiekę i naukę rycerskiego rzemiosła. Wyruszają do Jerozolimy, by bronić Ziemi Świętej przed innowiercami. Dzięki mądrej polityce króla Baldwina IV i jego doradcy Tyberiasza miasto jest wolne od działań wojennych. Niestety, wkrótce fanatycznym krzyżowcom udaje się sprowokować wojnę z muzułmanami.
"Królestwo niebieskie" - Polsat, godz. 20:00

Pięciu policjantów z warszawskiego Wydziału Zabójstw stara się schwytać brutalnego mordercę, który ukrywa się za granicą. Aby zwabić kryminalistę do Warszawy, inny przestępca wystawia jego córkę, Dżemmę, oficerowi wydziału. Jedna noc sprawia, że między policjantem, a Dżemmą rodzi się burzliwe uczucie.
"Pitbull" - Stopklatka, godz. 20:00

Do miasta przybywa Święty Mikołaj. W życiu mieszkańców panuje chaos spowodowany gorączkowymi przygotowaniami do Bożego Narodzenia. Pewna kobieta, która nie interesuje się futbolem, nawiązuje romans z popularnym piłkarzem. Małżeństwo musi się uporać z tajemnicami. Dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.
"Miłość jest wszystkim" - TVN7, godz. 20:35

Przyjaźń Jacka i Marii odżywa, ale oboje wciąż niepokoją się o stan zdrowia Teresy. A seniorka wyznaje nagle Rogowskiej największy sekret syna... Poza tym Maria martwi się o Basię – bo czuje, że córka coraz bardziej się od niej oddala. Sonia cieszy się na kolejne spotkanie z Jankiem – nieświadoma, że narzeczony ukrywa przed nią niebezpieczną tajemnicę. Tymczasem Lilka znów ma problemy przez ojca. Banach, kompletnie pijany, przyjeżdża nagle do domu i żąda pieniędzy. Gdy bliscy go odrzucają, zapowiada zemstę i kilka godzin później wraca – tym razem z kanistrem benzyny.
"M jak miłość" odcinek 1546. - TVP2, godz. 20:55

Patience Phillips jest utalentowaną, ale niezwykle nieśmiałą projektantką grafiki reklamowej. Pracuje w koncernie kosmetycznym. Kiedy przypadkowo podsłuchuje rozmowę nieprzeznaczoną dla jej uszu, ginie. W tajemniczy sposób odradza się, ale nie jest już tą Patience co dawniej. Rodzi się jej druga natura, zwinna, uwodzicielska, obdarzona czułymi zmysłami i niebezpieczna - natura kobiety kota, która ostrzy pazury i wyrusza na polowanie, by wyrównać stare rachunki.
"Kobieta kot" - TVN, godz. 21:30

Pełna pozytywnej energii Moonee ma sześć lat i mieszka ze swoją matką, Halley, w motelu Magic Castle, który zlokalizowany jest w podupadającym budynku przypominającym kiczowaty pałac z bajki. Dziewczynka całe dnie spędza z paczką swoich przyjaciół. Dzieciaki cieszą się wakacjami na całego. Sześciolatka nie ma pojęcia o kłopotach finansowych matki i zdaje się najszczęśliwszym dzieckiem na świecie.
"The Florida Project" - Ale kino+, godz. 22:40

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 30.11.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×