Program telewizyjny na poniedziałek, 7.09.2020. Co obejrzeć 7 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na poniedziałek to m.in. powrót programu "Projekt Lady". 7 września w telewizji także filmy, seriale oraz kolejny mecz Polski w Lidze Narodów. Nasza reprezentacja zmierzy się tym razem z Bośnią i Hercegowiną. Sprawdź, co jeszcze w poniedziałek w tv. Oto program telewizyjny na 7.09.2020.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 7 września 2020 r.:

Bryan Mills to emerytowany agent CIA, któremu udało się uwolnić porwaną przez albańskich gangsterów córkę, Kim. Po latach starań ojciec nawiązał z nią bliski kontakt. Zaczął ją szkolić, aby radziła sobie w sytuacjach zagrożenia. Chcąc odbudować więzy rodzinne, wraz z byłą żoną, Lenore, i córką Bryan organizuje wakacje w Stambule. Tam zostają porwani przez ludzi Murada, szukającego zemsty za zabicie syna. Kim udaje się uciec. Ścigana przez bandytów kobieta pomaga uwolnić się ojcu, który bezlitośnie rozprawia się z porywaczami żony.
"Uprowadzona II" - godz. 20:05 w Polsat

Nina to niesamowicie utalentowana, lecz niestabilna psychicznie balerina u progu sławy. Doprowadzona do granic wytrzymałości psychicznej i fizycznej przez dyrektora artystycznego i świadomość zagrożenia, które stanowi jej rywalka, Nina zatraca granice pomiędzy fikcją a rzeczywistością. Wraz z rosnącą presją obsesje Niny wymykają się spod kontroli, przenosząc ją w świat koszmarnych wizji, które zagrażają nie tylko jej psychice, lecz także jej życiu.
"Czarny łabędź" - godz. 20:10 w ale kino+

Gawron, wezwany przez Żabcię, przyjeżdża do mieszkania budowlańców. Ku zaskoczeniu partnerki Rysiek nie tylko nie boi się węża, ale podejmuje współpracę biznesową z Hongiem. Zaczyna sprzedawać na ulicy buty i gady. Iza jest zrozpaczona. Obwinia się, że nie dopilnowała Paulinki. Łukasz wspiera ją i składa zawiadomienie o zaginięciu dziewczynki. Wkrótce Iza odbiera telefon w sprawie córki. Romanowski informuje Agatę i Mikę o kolejnym sukcesie "Fit-Zdrowia". Ponawia propozycję umówienia Agaty na spotkanie ze znajomym doradcą kredytowym.
"Barwy szczęścia" - Odcinek 2279 - godz. 20:10 w TVP2

W tej kolejce fazy grupowej reprezentacja Polski zmierzy się z Bośnią i Hercegowiną. To kolejne w tym sezonie spotkanie Biało-Czerwonych po ich pierwszym meczu w Lidze Narodów, który rozegrali w Amsterdamie z Holandią. Reprezentacja Polski z Bośnią i Hercegowiną spotkała się już trzykrotnie, wygrywając dwa mecze, a jedno spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 2:2. Łączny bilans bramkowy to 4:2 dla Polski.
Bośnia i Hercegowina - Polska - godz. 20:35 w TVP1

Nieśmiały i zagubiony 30-letni taksówkarz Jurek K. uważa się za pechowca i nieudacznika. Zdarza się jednak coś, co zmienia jego życie. Niezwykłe podobieństwo do płatnego zabójcy o pseudonimie Kiler sprawia, że Jurek zostaje aresztowany. Międzynarodowa sława kryminalisty zyskuje mu podziw i szacunek ludzi, z którymi przychodzi mu dzielić celę, policjantów i więziennej służby. Spotyka się też z zainteresowaniem płci przeciwnej. Gdy zostaje odbity przez gangsterów, którzy żądają od niego wykonania brudnej roboty, postanawia działać.
"Kiler" - godz. 21:00 w TVN 7

Jak stać się najlepszą wersją siebie? Na to pytanie odpowiedzi poszuka 13 dziewcząt w nowej edycji programu "Projekt Lady". Jak zwykle, poza nauką savoir-vivre, stylu, obowiązkowości, odpowiedzialności, najważniejsze będą zajęcia zmieniające podejście do życia. Od pracy nad poprawą samooceny, aż po radzenie sobie z codziennymi problemami. W nowym sezonie zadania powierzone dziewczętom będą zaskakujące w formie i nowatorskie w podejściu.
"Projekt Lady" - godz. 21:30 w TVN

Bridget Jones to 32-letnia panna, nieudolnie lawirująca między swoimi romansami. Cierpi z powodu nadwagi, nadmiaru papierosów i alkoholu, a przede wszystkim braku faceta. Po kolejnych spędzonych w pojedynkę świętach postanawia radykalnie zmienić swoje życie. Wkrótce w jej życiu pojawia się dwóch zupełnie różnych mężczyzn.
"Hellboy II: Złota armia" - godz. 22:30 w TVN

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 7.09.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×