Program telewizyjny na sobotę, 10.11.2018. Co obejrzeć 10 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 10.11.2018? W programie TV na dziś m.in. "Mam Talent", "Poznaj moich rodziców", "Rio II", "Infiltrator" oraz wyjątkowy Koncert dla Niepodległej, który zostanie pokazany we wszystkich głównych stacjach telewizyjnych. Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 10 listopada 2018!

Multimedia

Program tv na sobotę, 10 listopada 2018 r.:

Jane i Jake, rodzice trójki dorosłych dzieci, są rozwiedzeni. On, wzięty adwokat, odszedł z seksowną Agness. Ona, po wielu latach dochodzenia do siebie po zdradzie męża, wreszcie odzyskała równowagę emocjonalną. Z okazji ukończenia szkoły przez syna eksmałżonkowie spotykają się na wspólnej kolacji. Pełen wina i sentymentalnych wspomnień wieczór ma finał w łóżku. Między byłymi partnerami wybucha utrzymywany w tajemnicy przed dziećmi romans. Jednak wkrótce w życiu Jane pojawia się kolejny mężczyzna, architekt Adam.
"To skomplikowane" - TVN7, godz. 19:00

Blu, jego żona Jewel i trójka ich dzieci są ostatnimi przedstawicielami gatunku ary modrej. Żyją w Rio - z dala od lasów, w sąsiedztwie człowieka. Grają na tabletach, oglądają telewizję i słuchają muzyki. Pewnego dnia świat obiega wiadomość, że w amazońskiej dżungli odnaleziono stado ar modrych. Jewel i Blu decydują się na wyprawę mającą na celu spotkanie pobratymców. Wycieczka jest okazją, by pokazać dzieciom, co oznacza życie na łonie natury. Na miejscu okazuje się, że ludzie niszczą dziewiczy las. Papugi postanawiają ratować go od zagłady.
"Rio II" - Polsat, 19:40

Jedenasta edycja konkursu talentów, w którym uczestnicy walczą o sympatię widzów i uznanie jurorów. Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola będą oceniać niezwykłe pokazy artystyczne. Wśród uczestników znajdą się m.in. iluzjoniści, akrobaci, piosenkarze i tancerze. Jurorzy od tej edycji będą mogli raz użyć w programie "złotego przycisku". Tym samym wskażą faworyta i zagwarantują mu miejsce w półfinale. Taki przywilej dostaną również prowadzący - Marcin Prokop i Szymon Hołownia.
"Mam Talent" - TVN, godz. 20:00

Właściciel firmy budowlanej John Matthews dowiaduje się od byłej żony, że ich syna aresztowano za handel narkotykami. Chłopak został wplątany w sprawę przez kolegę, który uzyskał obniżenie wyroku. John przekonuje prokurator stanową, by w zamian za zredukowanie wyroku syna pozwoliła mu przeniknąć do świata karteli i doprowadzić do aresztowania ich członków. Akcję nadzoruje agent Cooper. Dzięki pracownikowi, który kiedyś miał zatargi z prawem, John uzyskuje kontakt z właściwym człowiekiem. Rozpoczyna się droga, z której nie ma powrotu.
"Infiltrator" - TV Puls, godz. 20:00

Złodzieje próbują dokonać kradzieży w muzeum, ale zostają schwytani przez pracowników ochrony. W zamieszaniu znika bezcenny obraz Claude'a Moneta. Na miejsce zdarzenia przybywa policja oraz Catherine Banning, która na zlecenie firmy ubezpieczeniowej ma odnaleźć płótno. Okazuje się, że złodzieje, którzy włamali się do muzeum, nie znają nazwiska zleceniodawcy. Catherine podejrzewa, że kradzież zlecił ekscentryczny milioner i kolekcjoner dzieł sztuki, Thomas Crown. Kobieta zaprzyjaźnia się z Crownem, chcąc znaleźć dowody jego winy.
"Afera Thomasa Crowna" - TVP2, godz. 20:05

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się koncert, który będzie podróżą przez ostatnie sto lat historii Polski. Znani artyści przypomną utwory, które towarzyszyły Legionom Polskim, walczącym na Monte Cassino żołnierzom i cywilom broniącym stolicy w Powstaniu Warszawskim. Nie zabraknie piosenek, które dodawały nadziei w czasach totalitaryzmu, a także tych, które towarzyszyły chwilom radosnym. Występy uatrakcyjnią efekty specjalne oraz przygotowane na tę okazję inscenizacje, animacje i filmy.
"Koncert dla Niepodległej" - TVP1, godz. 20:15

Gregowi udało się wkupić w łaski ojca swojej narzeczonej. Wspólnie z ukochaną Pam planują wesele. Zanim to jednak nastąpi, przyszli teściowie chcą poznać rodziców Grega, którzy mieszkają na malowniczo położonej wyspie. Narzeczeni zabierają Jacka i Dinę do domu państwa Fockerów na weekend. Okazuje się, że rodzice narzeczonego córki prowadzą swobodny styl życia. Ojciec Pam odkrywa również, że Greg parę razy skłamał, opowiadając o dzieciństwie.
"Poznaj moich rodziców" - TVN7, godz. 21:35

W pierwszych dniach II wojny światowej, gdy Francja jest bliska porażki, Wielka Brytania obawia się najazdu wojsk niemieckich. Na plażach Dunkierki stacjonują wojska alianckie. Przyszłość Europy Wschodniej zależy od nowo wybranego premiera Wielkiej Brytanii Winstona Churchilla. Szef rządu musi odeprzeć ataki politycznych oponentów, a także podjąć decyzję, czy negocjować z Hitlerem i ocalić naród brytyjski przed przerażającymi skutkami wojny, czy wezwać Brytyjczyków do walki.
"Czas mroku" - Canal+, godz. 21:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 10.11.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×