Program telewizyjny na sobotę, 11.12.2021. Co obejrzeć 11 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami sobota, 11 grudnia 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na Was doskonałe filmy! Będzie co oglądać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na sobotę, 11.12.2021.

Multimedia

Program tv na sobotę, 11 grudnia 2021 r.:

' Avengersi są zmęczeni ciągłą walką ze złem. Tony Stark postanawia wrócić do korzeni. Angażuje się w stworzenie zaawansowanej sztucznej inteligencji, która ma samodzielnie oceniać i eliminować zagrożenia. Niestety, jego wynalazek, Ultron, wymyka się spod kontroli. Robot zamienia się w potwora, który zagraża ludzkości. Po raz kolejny Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa, Sokole Oko oraz Nick Fury muszą połączyć siły, aby ocalić planetę przed zagładą.
"Avengers: Czas Ultrona" - Polsat, godz. 20:00

Kristen Stewart wciela się w rolę jedynej istoty, która przewyższa swą urodą złą królową (w tej roli Charlize Theron). Kiedy okrutna władczyni próbuje zgładzić Snieżkę nie spodziewa się, że królewna ma nieoczekiwanego sojusznika w postaci Łowcy, który wysłany wcześniej przez samą królową miał ją zabić.
"Królewna Śnieżka i Łowca" - TVN 7, godz. 20:00

Letnie upały przyćmiewają duszną atmosferę wyobcowania na przedmieściach Rzymu. W pozornie zwykłej rodzinie dochodzi do strasznych rzeczy. W domach i na podwórkach cisza skrywa sadyzm ojców, bezczynność matek i przerażającą obojętność dorosłych. Frustracja i desperacko tłumiony gniew w końcu przełamują tamę i burzą fałszywą fasadę, co ma tragiczne konsekwencje dla społeczności.
"Złe baśnie" - Cinemax, godz. 20:00

Amy Mitchell to w oczach wielu rodziców chodzący ideał matki. Codziennie rano odwozi dzieci do szkoły i potem pędem jedzie do pracy. Jest jednak coraz bardziej wycieńczona, a jakby tego było mało, odkrywa, że mąż ją zdradza. Amy ma dość bycia idealną matką - najwyższy czas, aby spełniła swoje marzenia. Razem z przyjaciółkami Carlą i Kiki zaczyna korzystać z upragnionej wolności.
"Złe mamuśki" - TVN, godz. 20:10

Rok 1970. Związek Radziecki jest u szczytu potęgi politycznej i militarnej. Nikt nie wyobraża sobie, że komunizm mógłby upaść. Świat liczy się z możliwością rozpętania przez Moskwę konfliktu atomowego. W Polsce pułkownik Ryszard Kukliński decyduje się na współpracę z Centralną Agencją Wywiadowczą Stanów Zjednoczonych. Mając dostęp do tajnych akt Układu Warszawskiego, przez 11 lat przekazuje Amerykanom plany Rosjan. Naraża siebie, żonę i synów. W listopadzie 1981 r., w obliczu zagrożenia dekonspiracją, wraz z rodziną zostaje ewakuowany do USA.
"Jack Strong" - TVP 1, godz. 20:20

Grudzień 1981. W Polsce panuje kryzys. Wielu ludzi chce wyjechać, chce spróbować życia w normalnym świecie. Są jednak tacy, którzy walczą, którzy nie zgadzają się na socjalistyczną rzeczywistość. Wśród nich jest Marek, młody nauczyciel, który chce przewieźć do Hamburga tajne dokumenty "Solidarności". Nadchodzi trzynasty grudnia…
"Ostatni prom" - TVP 1, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 11.12.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×