Program telewizyjny na sobotę, 15.08.2020. Co obejrzeć 15 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami sobota, 15 sierpnia 2020 roku, czyli Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny oraz Święto Wojska Polskiego. Dzisiaj czekają na was w TV wspaniałe widowiska oraz doskonałe filmy. Będzie co oglądać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na sobotę, 15.08.2020.

Multimedia

Program tv na sobotę, 15 sierpnia 2020 r.:

Zimna wojna wydaje się być przeszłością, ale sympatyczni nieudacznicy z policji sprawią, że rozgorzeje na nowo. Komunizm, wojny, klęski żywiołowe - Moskwa przetrwała wiele, ale teraz miasto staje w obliczu największego z zagrożeń. Nieporadni pogromcy przestępców odwiedzają Rosję, aby chronić kraj, w którym nikt nie może czuć się bezpieczny, zwłaszcza w ich obecności.
"Akademia policyjna VII: Misja w Moskwie" - TVN 7, godz. 20:00

Druga część przygód dobrze nam znanych zwierzaków z nowojorskiego zoo. Alex wraz z przyjaciółmi nadal przebywają na wyspie Madagaskar i postanawiają wreszcie się stamtąd wyrwać. Zdyscyplinowane pingwiny naprawiają stary zepsuty samolot i cała grupa wyrusza w przestrzeń, niestety ich podróż nie trwa zbyt długo a rozbitkowie lądują w samym sercu dzikiej Afryki.
"Madagaskar II" - Polsat, godz. 20:05

Wojna w byłej Jugosławii. Major Keller dowodzi polskim oddziałem biorącym udział w misji NATO. Krnąbrny oficer, nie zważając na rozkazy przełożonych, wraz z żołnierzami rusza na pomoc pilotowi strąconego śmigłowca. Oddział wkracza na terytorium kontrolowane przez serbskiego watażkę.
"Demony wojny wg Goi" - Ale kino+, godz. 20:10

Widowisko z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, w której 15.08.1920 Polacy pokonali Armię Czerwoną. Akcja widowiska telewizyjnego będzie prowadzona przez narratora, który przeniesie nas w miejsca, gdzie przed 100 laty rozegrały się historycznie wydarzenia. W przeszłość powrócimy poprzez materiały historyczne, ikonografię, komentarze, fotografie i filmowe materiały archiwalne, które zaznajomią widza z postaciami dramatu, rozwojem akcji i sytuacji międzynarodowej. Kolejne etapy widowiska będą przedzielone utworami muzycznymi z tekstami najwybitniejszych polskich poetów i twórców piosenek (m.in. Cypriana Kamila Norwida, Marka Grechuty, Agnieszki Osieckiej, Jacka Cygana), a także tradycyjnymi pieśniami żołnierskimi i patriotycznymi.
"1920. Wdzięczni bohaterom" - TVP 1, godz. 20:45

Międzynarodowy klubowy turniej piłkarski rozgrywany od 1992 roku jako kontynuacja Pucharu Europy Mistrzów Krajowych. W rywalizacji biorą udział mistrzowie krajów oraz po kilka czołowych drużyn z najsilniejszych lig Europy. Rozgrywki podzielone są na fazę grupową, z której połowa drużyn przechodzi do fazy pucharowej. Najwięcej wygranych ma na koncie Real Madryt - siedem, a licząc z PEMK - aż 13. W przeszłości trofeum zdobywali także polscy piłkarze, m.in. w 2005 roku grający wówczas w Liverpoolu Jerzy Dudek.
Ćwierćfinał: Manchester City - Olympique Lyonnais - TVP 2, godz. 20:55

Piosenkarka Rachel Marron jest u szczytu sławy. Od pewnego czasu ktoś wysyła anonimy z pogróżkami pod jej adresem. Listy nie docierają do adresatki, bo przejmuje je szef ochrony. Gdy prześladowca wkrada się do domu gwiazdy, Devaney postanawia zatrudnić profesjonalistę. Wybór pada na Franka Farmera, byłego agenta CIA, który wycofał się zawodu po nieudanej akcji. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa Rachel początkowo lekceważy ochroniarza, który ogranicza jej wolność. Wkrótce zaczyna zdawać sobie sprawę, że zawdzięcza mu życie.
"Bodyguard" - TVN, godz. 21:00

Historia grupy rebeliantów, którzy mają do wykonania misję polegającą na kradzieży planów Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni Imperium. Ten ważny moment rozpoczyna serię zdarzeń, w których zwykli ludzie dokonują niezwykłych czynów i stają się bohaterami.
"Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" - Polsat, godz. 22:00

Warszawa, rok 1920. Młody kawalerzysta Jan zakochuje się w pięknej Oli, aktorce teatru rewiowego. Wieść o zbliżającej się wojnie z bolszewikami przyspiesza ich decyzję o ślubie. Tuż po ceremonii Jan wyjeżdża na front. Jego oddział zostaje rozbity, a on trafia do niewoli. Tymczasem linia frontu przesuwa się w pobliże Warszawy. Marszałek Piłsudski podejmuje ryzykowną decyzję o kontrofensywie. Dochodzi do decydującego starcia.
"1920 Bitwa Warszawska" - TVP 1, godz. 22:30

Rosja, XVIII wiek. Caryca Elżbieta wysyła swojego chrześniaka Andrieja do klasztoru w nawiedzonej górskiej okolicy, by sprowadził na dwór przebywającego tam na wygnaniu jej byłego spowiednika, mającego tajemną wiedzę. Na miejscu Andriej jest świadkiem niesamowitych i przerażających zjawisk, których jego racjonalny umysł nie potrafi wytłumaczyć. Spotyka tam także piękną dziewczynę, w której nieprzytomnie się zakochuje, a której zagraża ogromne niebezpieczeństwo.
"Wampiry" - TV 4, godz. 23:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 15.08.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×