Program telewizyjny na sobotę, 16.02.2019. Co obejrzeć w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co w programie tv na sobotę, 16 lutego? W telewizji m.in. ostatnie Bitwy w "The Voice Kids" i komedie romantyczne, które dobrze znacie i lubicie. Ben Stiller i Owen Wilson zagwarantują Wam z kolei świetną zabawę! Sprawdź nasz program tv na 16.02.2019. Co będziecie dziś oglądać w TV?

Multimedia

Program tv na sobotę, 16.02.2019 r.:

21-letni Tim Lake dowiaduje się od ojca, że mężczyźni w ich rodzinie mają umiejętność cofania się w czasie, dzięki której mogą wpływać na to, co dzieje się w ich życiu. Niebawem Tim dochodzi do wniosku, że najbardziej zależy mu na znalezieniu miłości. Wkrótce zakochuje się z wzajemnością w Mary, ale z powodu zbiegu okoliczności musi cofnąć się w czasie. Pojawia się w świecie, w którym nie spotkał ukochanej. Niebawem przekonuje się, że dar nie chroni go przed cierpieniem, a podróże w czasie niosą ze sobą zagrożenia.
"Czas na miłość" - TVN, godz. 20:00

Wkrótce widzowie Telewizyjnej Dwójki poznają pełen skład finalistów drugiej edycji "The Voice Kids". Podczas Bitew w drużynie Dawida, artyści wezmą na warsztat zarówno zagraniczne hity, jak i najlepsze polskie przeboje. Po wykonaniu kultowego utworu Alicji Majewskiej "Odkryjemy miłość nieznaną" Trener nie będzie krył swojej radości. Dylematów i rozterek dostarczy Dawidowi także dziewczęce trio, które wystąpi w piosence P!nk "What About Us"...
"The Voice Kids" - TVP2, godz. 20:05

Dawid Kwiatkowski wybiera finałową trójkę! "Robiłem im na przekór"Zobacz więcej

Larry Daley porzucił posadę nocnego stróża w nowojorskim Muzeum Historii Naturalnej. Mimo poprawy sytuacji materialnej nie czuje się szczęśliwy. W trakcie wizyty w muzeum dowiaduje się, że niektóre eksponaty mają trafić do magazynów Instytutu Smithsona w Waszyngtonie. Wyrusza więc do stolicy, aby ocalić Rzymianina Octaviusa, kowboja Jedediaha i innych. Przeszkadza mu w tym wybudzony ze snu egipski władca, który chce objąć władzę nad światem. Byłemu stróżowi przychodzą z pomocą generał George Armstrong Custer, Teddy Roosevelt i Amelia Earhart.
"Noc w muzeum II" - Polsat, godz. 20:10

Młoda dziewczyna, Amelia, zostaje napadnięta na ulicy. Napastnik chce ją dźgnąć nożem, ale popchnięty przez nią traci równowagę i, upadając, uderza głową o kamień. Ginie na miejscu. Amelia jest w szoku, nie wie, co robić. Dzwoni do radia, anonimowo opowiada o zdarzeniu, twierdzi, że ktoś czyha na jej życie. Dziewczyna ukrywa się u przyjaciółki Marii, lecz kiedy chłopak tej ostatniej zawiadamia policję, musi uciekać. W ten sposób komisarz Górski i załoga poznają jej tożsamość...
"Komisarz Alex" odcinek 150. - TVP1, godz. 20:30

Lekarz Miguel Leon niesie pomoc ludziom w krajach, w których toczą się wojny. Codziennie jest świadkiem przerażających wydarzeń, jednak wciąż wierzy w sens swojej pracy. W Liberii spotyka doktor Wren Petersen, szefową międzynarodowej organizacji humanitarnej. Fascynacja szybko zmienia się w namiętny romans, który zmieni spojrzenie obojga na życie, świat i siebie samych.
"Jej twarz" - Canal+, godz. 21:00

Vivian Ward, dziewczyna lekkich obyczajów, spotyka przystojnego i bogatego biznesmena. Edward Lewis, który właśnie rozstał się z sympatią, przyjechał do Los Angeles w sprawach służbowych. Milioner jest zauroczony wrażliwą, delikatną i naiwną Vivian. Proponuje jej posadę damy do towarzystwa na czas swojego pobytu w Los Angeles.
"Pretty woman" - TVN7, godz. 23:20

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź aktualny program tv na sobotę, 16.02.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×