Program telewizyjny na sobotę, 18.08.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 18.08.2018? W programie TV na dziś m.in. drugi dzień Festiwalu Weselnych Przebojów, "Sztuka zrywania" z Jennifer Aniston, "Daję nam rok" i :Gorący pościg" z duetem Reese Witherspoon - Sofia Vergara. Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 18 sierpnia 2018!

Multimedia

Program tv na sobotę, 18 sierpnia 2018 r.:

Gary Grobowski i Brooke Meyers, poznają się podczas meczu amerykańskiej drużyny bejsbolowej Chicago Cubs. Od tej pory umawiają się na randki, a ich znajomość przeradza się w uczucie. Kupują nawet razem mieszkanie. Ich związek zaczyna przeżywać jednak kryzys i osiąga punkt krytyczny, kiedy kochankowie nawzajem zaczynają oskarżać się o brak zainteresowania. Szczególnie Brooke czuje się zaniedbywana i niedoceniana, zarzuca swemu partnerowi, że ten nawet nie próbuje poprawić relacji między nimi. Gary ma dość utyskiwań Brooke, chciałby mieć więcej swobody i spokoju, zwłaszcza kiedy wraca do domu po ciężkim dniu pracy. Jej gniew sięga zenitu, kiedy po przyjęciu w ich domu, Gary nie ma zamiaru pomóc jej w sprzątaniu. Miarka się przebrała i Brooke zrywa z chłopakiem, choć nadal darzy go uczuciem.
"Sztuka zrywania" - TVN, godz. 20:00

W 1964 roku trzech młodych mężczyzn traci życie, występując w imię prawa do głosowania czarnej ludności stanu Missisipi. Śledztwo utrudniają zamieszki na tle rasowym i działalność Ku-Klux-Klanu, na czele którego stoją lokalni notable. Zastępca szeryfa jest głównym podejrzanym o morderstwo. Agenci FBI, Anderson i Ward, próbują nakłonić do zeznań jego żonę, ale ta boi się zeznawać przeciwko mężowi.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Missisipi w ogniu" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Po szalonym weselu czas na poprawiny, z przytupem! Drugiego dnia Festiwalu Weselnych Przebojów, w sobotę, 18 sierpnia, kontynuujemy naszą zabawę. Tym razem zabierzemy widzów w podróż po całej Europie, by dowiedzieć się, jakie zwyczaje panują na weselach w innych krajach, m.in.: we Włoszech, Szwecji, na Ukrainie, a także na tradycyjnym weselu romskim. Tego dnia zagrają i zaśpiewają dla nas: Sławomir, Brathanki, Czadoman, Rui Carlos Ferreira i m.in. Bartek Wrona.
Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2018 - Polsat, godz. 20:05

Josh to niefrasobliwy, trochę nieodpowiedzialny i nie do końca uporządkowany mężczyzna, który nadrabia dowcipem i urokiem. Jest pisarzem, który ma na koncie wydaną książkę i spory sukces, ale nie udało mu się, jak dotąd napisać drugiej. Nat jest atrakcyjna i przedsiębiorcza. Przeżyła serię nieudanych związków i uważa, że Josh zapewni jej bezpieczeństwo i stabilizację. Wkrótce po ich ślubie staje się jasne, że oboje niezbyt do siebie pasują. Jego denerwuje jak ona śpiewa, ona wstydzi się, kiedy on tańczy. Pierwszy kryzys małżeński zbiega się z pojawieniem się przystojnego i bardzo pomysłowego Amerykanina i byłej dziewczyny Josha, Chloe. Kiedy przeciwieństwa przestają się przyciągać, a prawdziwa miłość wciąż może czekać za rogiem, wspólny pierwszy rok zaczyna wydawać się nieosiągalny.
"Daję nam rok" - TVN7, godz. 20:50

Policjantka z komisariatu w San Antonio, Rose Cooper, nie jest zbyt rozgarnięta i w zasadzie uchodzi za osobę, która czegokolwiek się dotknie, zawali. I to właśnie Rose otrzymuje od swego przełożonego, kapitana Emmetta, tajne zadanie. Ma wspierać Jacksona z agencji federalnej podczas eskortowania do sądu w Dallas świadka koronnego Felipe Rivę oraz jego żonę Daniellę. Riva będzie zeznawać przeciwko kartelowemu baronowi, Vincente Cortezowi. Nieoczekiwanie w domu Rivy dochodzi do strzelaniny, z rąk zamaskowanych zabójców giną gospodarz i Jackson. W tym czasie Rose Cooper i pani domu zdołały wymknąć się przestępcom. Teraz wdowa po narkotykowym mafiozie robi wszystko, by przechytrzyć policjantkę i uciec.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Gorący pościg" - TVP1, godz. 21:05

Tank zarabia na życie organizując najgorsze randki na świecie. Po co to robi? Na zamówienie byłych facetów, którzy liczą, że ich eks po koszmarnej randce wrócą z powrotem w ich ramiona. Pewnego dnia o pomoc poprosi najlepszy kumpel, którego była partnerka bez reszty zauroczy Tanka. Inteligentna, piękna i pełna temperamentu Alexis dla wielu kawalerów byłaby wymarzoną partnerką. Nic zatem dziwnego, że po miesiącu znajomości zaślepiony głębokim uczuciem Dustin wyznaje jej miłość. Alexis decyduje jednak, że zapał amanta trzeba ostudzić nieodwracalnie. Zdruzgotany koszem Dustin zwraca się o pomoc do najlepszego kumpla, Tanka - specjalisty od reaktywowania związków.
"Dziewczyna mojego kumpla" - TVN, godz. 22:15

Zobacz galerię

Filmy Disneya 2018

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 18.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×